Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

kozmetikusbuda

2011. december 12.

Ajakápolóként nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Ajakápolóként nagyon hatásos.

Nefertiti

2011. december 12.

A sok pozitiv velemeny miatt rendeltem meg. Nem csalodtam benne. Sok mindenre lehet hasznalni, en altalaban a koromagyra, konyokomre es az ajkamra szoktam hasznalni. Illatat nem erzek :P Negativumkent csak a kiszerelest tudom felhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

annapanni

2011. november 19.

Régebben sokat használtam, szerettem. Vettem tavaly egy limitált karemelleset és még aznap elhagytam:( Csak a tégelyéből nehéz előkapirgálni, mindig aláment a körmömnek. Kicsit viaszos az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

gabbancs

2011. november 6.

16 éves koromig ekcémás volt a szám, és ez a krém segített a legtöbbet, a mai napig használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

MelC

2011. november 5.

Próbáltam már és amikor vettem a patikában 120,- Ft-ért egy ugyan ilyen tégelyes körömvirág krémet, mely ugyan ilyen állagú, akkor rájöttem, hogy ugyan az a hatás és még az összetételek is hasonlóak. Csak azért adok neki 3-t, mert nem bírom az illatát és 120,- Ft-ért helyettesíthető, sőt jobb nála a tégelyes mini-csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

guapa

2011. szeptember 22.

Valóban csillagos 5, mivel amilyen kicsi, annál többet tud. Mindenhol nagyon jól hidratál,az oriflame egyik legjobb terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

Judiit

2011. augusztus 22.

Az eredeti és a vaníliás is a táskámban lapul. Nagyon jó, ha egy gyors hidratálás kell a számra. Meg is vettem a rúzs változatát is, így már nem kell a tégelybe mászkálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 22.

orchidea8627

2011. augusztus 22.

Nekem a vaníliás változatból van egy tégely, imádom! Az eddigi legjobb ajakápolóm, csak a kiszerelése nem praktikus, ezért csak olyankor használom, amikor biztos, hogy tiszta kézzel tudok belenyúlni. Sajnos már nem lehet kapni ebben az illatban, pedig nagyon jó. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

trisztan

2011. július 24.

Nem véletlen, hogy ez volt az első termékük, és a sikere azóta is töretlen...
Valóban ahogy már többen írták, minden száraz területre - száj, könyök, nekem az olykor ekcémás kezemre is kiváló. És megfázáskor verhetetlen az orr környékére!
Van már nem tégelyes változata is, akit ez zavart volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

Nem véletlen, hogy ez volt az első termékük, és a sikere azóta is töretlen...
Van már nem tégelyes változata is, akit ez zavart volna.

roni94

2011. július 5.

Télen tényleg szuper. Én a könyökömre is szoktam kenni és nagyon puha lesz tőle. Egy hátránya van, a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate