Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

Holly

2011. július 1.

Nagyon jó ez a termék :) A szám körül szokott ki száradni a bőröm, de ez csodát tesz, csak ajánlani tudom :) Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

yoko95

2011. május 23.

Télen szuper, kiszáradt kézre is, de nyáron engem idegesít, hogy ragacsos és nem a legpraktikusabb a felviteli módja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

ritaszeged

2011. május 9.

Imádom már vagy 3 éve mindig van otthon akkor használom ha náthás vagyok és piros lesz az orrom és fáj :D egy éjszaka alatt helyre hozza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

sunnysideup

2011. március 5.

Én a karamellás változatát használom, aminek isteni az illata. Nagyon szeretem, főleg a számra. A párom is ezt használja, a borotválkozás miatt ki szokott száradni a bőre, főleg a szája körül szokott elkezdeni hámlani, és nagyon szereti. Egyetlen negatív talán a tégelyes kiszerelés ami nem túl higiénikus, ha valaki, mint én nap közben is bele-belenyúl, hogy a szájára kenje, de én ezen nem igazán izgatom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

Simona

2011. február 23.

Nem hiába hívják kis csodatégelynek is! Főleg szájra és náthás korszakomban orra használom. Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

nemesanita

2011. február 23.

Én már próbáltam ezt a fajtát is,de most jelenleg a vaníliás van(ennek sokkal jobb az illata),és szájra használom,mindig a táskámban van!szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

noxibaba

2011. február 22.

Nagyon jól puhít. Én csak a számra használom, de ott nagyon hatásos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 22.

Nagyon jól puhít. Én csak a számra használom, de ott nagyon hatásos!

Ancico

2010. december 6.

jó puhító

Valóban jól meg tudja puhítani a száraz bőrfelületeket. Néha nehezen szívódik be, mire teljesen beszívódna valószínűleg le is kenődik valahova... Rendszeres használattal érvényesül igazán a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 6.

jó puhító

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate