Terra Naturi

Ár:   895 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Nude brown, rosewood, perfect mauve, soft brown, red berry, pink crystal és coral árnyalatokban kapható.

DJilla

2019. január 8.

A Soft brown, Soft coral és a Deep red árnyalatok vannak meg: az utóbbit leszámítva nagyon szeretem az állagukat; kellemesen selymes. Hétköznapokra teljesen jók, de hamar lekopnak. A Deep red kicsit kilóg a többihez képest: állaga darabos, száraz, valószínűleg már ezért sem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

natasa

2018. október 30.

A 06 (pearly rose) árnyalatot vettem meg. Szép szín, barnába hajló sötét rózsaszínes, enyhén csillog. Hétköznapokra tökéletes, bár a tartóssága lehetne jobb.
Más színben is szeretnék még venni, mert az összetevői és az ára is nagyon rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Nitus90

2018. július 20.

A színei nagyon szépek, az állagát is szeretem, de a tartóssága sajnos gyenge. Viszont ezt leszámítva szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Eszter4

2018. május 27.

Nude Brown árnyalatban vettem ceruzával együtt. Nagyon szép természetes színe van, a rúzs állaga is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Anna1011

2018. február 7.

Deep red színben vettem, és kellemes természetes hatása van, gyönyörű színe, viszont nagyon szárít. Mivel nem vagyok sminkelős, ezért sokáig fog tartani (fellépésekre vettem, annyi időtartamot meg kibír).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

lupelupe

2018. január 21.

Nude Brown árnyalatban vettem meg, s nagyon megszerettem. Hétköznap is tökéletes, de kicsit felturbózva különlegesebb alkalomra is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

anneshirley

2018. január 4.

A Coral árnyalat van meg. Szép, nagyon-nagyon visszafogott szín, amolyan "my lips but better". Nevetségesen olcsó. Azonban ezzel számomra ki is merülnek a pozitívumok. A tartóssága a nullához közelít. Félóra (evés-ivás nélkül), és csak nézem, hogy, jé, hova is tűnt. Beleül a kis redőkbe, és egy picit szárít is. Az ára miatt megért egy próbát, de ez sajnos nem jött be. A márka (ugyanilyen árfekvésű) pirosítóját viszont továbbra is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Buklika

2017. december 27.

06-os árnyalatot választottam magamnak, és tökéletesen passzol hozzám. Ad egy kis színt, egy kis csillogást, de semmi hivalkodó pigment-fitogtatás. Hétköznapra tökéletes kis kiegészítő, puhítja az ajkamat, még csak 2x próbáltam, de ha elfogy, tuti hogy újraveszem. A kevesebb néha több - erre is érvényes. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Cirné

2017. november 25.

Red berry és soft coral - gyönyörűen illeszkednek a világos bőrömhöz, és a textúrájuk... olyan, mintha hirtelen más színre váltanának az ajkaim, anélkül, hogy ordítana róluk: ez rúúúzs!

A Talc nevezetű összetevő miatt már nem használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

A Talc nevezetű összetevő miatt már nem használom őket.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Főként a krémmániás vélemények miatt vettem meg. Tényleg olcsó, ha cserepesek kissé az ajkaim ehhez a rúzshoz bátran nyúlhatok, mert színez és ápol is. A 02-es árnyalatot vettem meg, ami lilás-rózsaszínes-nude-os árnyalatok hátárán áll, sötétebb arcbőrön mutat természetesnek, a világosabb bőrön öreges. A legkevésbé a tartóssága tetszik, mert abszolút nem az. Evés-ivást cseppet sem állja. Egy szintén olcsó kategóriás szájkontúr ceruzával (catrice, 180-as árnyalat), jól kiegészítik egymást de így is hétköznapra ajánlom mert együtt sem bírnak ki tökéletesen egy félnapot.
Ha matt rúzst keresel ez cseppet sem az, viszont nincsenek benne csillámok, ami nálam plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.