Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szecsuani, Módosítva: 2015. december 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az érzékeny szemkörnyék tisztítására ajánlott minden korosztály számára.

Gyengéden, mégis alaposan távolítja el a vízzel oldható szemfestékeket. A bio szójaolaj és a bio napraforgóolaj gazdag az esszenciális zsírsavakban, így a bőrt bársonyossá és puhává teszik. Az aloe vera és a glicerin megőrzik a bőr természetes nedvességtartalmát.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Kedvenccé vált, nem csak nálam, minden nőnél akinek megmutattam. Egyszerűen jó. Mindent leszed, nem csípi a szemem, natúr és olcsó. Yesssss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

fannnni

2016. szeptember 7.

Egyik kedvenc lemosóm, finom-friss, enyhén uborkás illata van. Könnyű, de krémes állaga, nem zsíros utána a bőröm, de nem is szárít. Ezt használom arclemosónak is, gyengéden tisztít. Ha szembe kerül, enyhén irritál azért, de szoktam szemfestéklemosónak is használni, egyáltalán nem vészes, amint lemosom, elmúlik az irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Nymphea

2016. augusztus 24.

A Müllerben ő volt az első sminklemosó, amin megakadt a szemem, és mivel pont kellett egy, így megvettem. Nagyon jó az ára, kellemes, alig érezhetően visszafogott az illata. A krémes állaga szépen hozza a sminket (bár én azért szoktam micellás vizezni utána) , gazdaságos a kiszerelés. Az összetevők szépek. Azt hiszem, meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Mano1234

2016. május 1.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót :) Könnyen lehozza a szemfestéket, tust, szempillaspirált, szerintem hatékonyabb az Alverdésnél. Nem csíp, nem irritál egyáltalán, kevés is elég belöle, ezért gazdaságos is. Nem is drága, az összetevői is szépek, nekem minden elvárásnak megfelel, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

bingus86

2016. március 3.

Remek termék, olcsó és jó,még a vízálló spirált is lehozza (Lancome-ot, rádadásul),nem csíp még akkor sem,ha kicsi a szemembe megy.Plusz pont jár neki azért, hogy állatokon sem tesztelték! Biztos, hogy venni fogom a továbbiakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Vancsi

2015. december 31.

Elég régóta használom, olcsó bio, nem tesztelik állatokon! Szépen lehozza a festéket, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice