Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Golden bronze és sunny bronze árnyalatokban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

cyrus

2016. július 7.

Az első bronzosítóm, a 2-es árnyalat van meg.
Nagyon szeretem, nem narancssárga, hanem szép természetes napcsókolta hatása van. Szemhéjpúderként is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Az első bronzosítóm, a 2-es árnyalat van meg.

alizv

2016. július 6.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót, meglepően tartós, szép árnyalatot kölcsönöz az arcomnak, és az illata is finom. :) Kicsit vigyázni kell vele, mert elég könnyen túlzásba lehet vinni a bronzosítást vele, de egy kis odafigyeléssel egy nagyon jó kis terméket kapunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Myrtle

2016. június 13.

Nagyon nehéz eltalálnom a bőrömhöz megfelelő árnyalatú púdert vagy alapozót, de ez a termék már fél siker,mert a világosabb színe tökéletesen illeszkedik (Sunny Bronze), a sötéttel is szépen lehet dolgozni, de érdemes óvatosabban kezelni,ha nem akar az ember grillcsirkének kinézni. A tartóssága a márkától megszokott közepesen jó, bár natúr márkákban hiú ábránd ennél többre számítani. A szép összetevői miatt (kivéve a parfüm, amit nem is értek...) megbocsátható neki. Ez utóbbi miatt újravevős lesz, ha egyszer elfogy, bár ez a mennyiség szerintem minimum 1 év.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

0808

2016. január 5.

Valóban egy remek kis bronzosító nekem volt min2 árnyalat de a 2-es a legjobb számomra. Sajnos nem mindig van ebből a helyi Müllerben de most, hogy így eszembe jutott ez a "kincs" megnézem és ha van bespájzolok egyet belőle, jó ha van itthon mindig egy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

tomkogy

2015. november 7.

Nagyon jó, az árnyalatra nem emlékszem, mert a lányom lenyúlta, ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 7.

Nagyon jó, az árnyalatra nem emlékszem, mert a lányom lenyúlta, ajánlom!

Runway

2015. szeptember 24.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel. Sunny bronze árnyalatot választottam, csodaszép, természetes barnaságot lehet vele az arcra varázsolni, egy minimális csillámot is tartalmaz, de csak pont annyit, amennyi kell. Rendkívül tartós, szinte hihetetlen, de kibírja az egész napot. Az illata nagyon finom, kellemes, szerencsére nem túl erős. Külön pont, hogy nem tartalmaz semmilyen káros összetevőt. Számomra ez a tökéletes bronzosító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

nadinm

2015. augusztus 26.

Imádom. Tényleg csak ajánlani tudom :) nagyon szép napbarnítottá teszi az arcom és mégsem túl feltűnő, természetes. Mellesleg nagyon jó az illata:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Nyár elején vettem meg a barnás árnyalatot (02), a másikat nagyon sárgának találtam. Nagyon pigmentált, óvatosan kell bánjak vele. Én pont kellemesnek találom a csillámosságát, szerintem ennyi kell egy nyári sminkhez :-) Az ára baráti, és ezért hatalmas mennyiséget kaptam, napi használat mellet is alig látszik a fogyás. Kedvesn bronzosítóm lett, pedig van néhány még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

powderwoman

2015. június 3.

Jól vizsgázott annak ellenére, hogy nem vagyok oda a natúrkozmetikumokért. Olcsó, tartós, szép színű és az illata isteni! Egyetlen kifogásom van: kicsit sok benne a csillám, így hétköznapra soknak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Bb.Sophie

2014. november 13.

Én "hófehérke" vagyok, mégis a 02-es lett számomra az ideális árnyalat - szép, természetes barnaságot ad, ez sem csillámmentes (sajnos) de nagyon szépen fel lehet vinni és szuper tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.