Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Golden bronze és sunny bronze árnyalatokban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

BonnyBunny

2014. július 10.

Hatalmas mennyiség, gyönyörű színek, tartósság, szép összetevők, finom illat, alacsony ár...
A 02-es árnyalatot vettem meg, nem vagyok egy barna bőrű, de a 01-et túl sárgásnak találtam, a 02 ezzel szemben barnás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

darkbeforestorm

2014. április 15.

ez az első bronzosítóm, nem tudom összehasonlítani mással, de tökéletesen elégedett vagyok. a terra naturi-s arcra való sminktermékek nagy kedvenceim (púder, pirosító és a krémes púder alapozó) és ez a termék is hasonlóan nagy kedvencem lett. gyönyörű a színe, tartós, nem okoz pattanásokat se (az összetevőit imádom) és árban is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

csillag

2013. december 24.

Az eddigi legtartòsabb bronzosìtòm - és nem most kezdtem :), csodàlatos szìnnel fehér bőrre!! csillàmmentesen..Tökéletes!ez az első cuccom màrkàtòl, de ùgy fest nem az utolsò :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.

butterfly

2013. szeptember 30.

Már régóta vágytam egy bronzosítóra, ugyanis mediterrán típus vagyok és a pirosítók nem igazán állnak jól, de mégis szerettem volna valamivel kiemelni az arcom. :) Rá esett a választásom a sok jó vélemény és a szép összetevők hatására. Nem csalódtam benne! Nagyon tetszik hogy egyáltalán nem narancssárgás, gyönyörű természetes színe, nagyon szépen mutat az arcomon!:) Ha egyszer elfogy biztosan újraveszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 30.

andrej

2013. július 6.

Kerestem egy bronzosítót és a Ti véleményeitek hatására emellett döntöttem, nem bántam meg!
Nagyon szép színe van, lebarnult bőrön gyönyörűen néz ki, de pirosítóval is lehet kombinálni, úgy is nagyon szép hatást ad! Ízléses barnás színe van, szerencsére nincs tele idegesítő csillámokkal.
A sunny bronze árnyalatot vettem meg, natúr termék, szép összetevőkkel, az illatát is meg lehet szokni, egész kellemes, valamint tartós is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

cila

2013. június 24.

Én is megvettem,a világosabbat.Szép szín, keverve is nagyon jó nekem.Nagyon kis finom, nem tolakodó,pici csillámokkal,-szerintem attól lesz üde az arcbőr-imádom.Csak meg kellene már találnom a megfelelő ecsetet,hogy egyenletesen tudjam felvinni.:-).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

ribizli1122

2013. június 24.

Meglepően jó bronzosító (02 sunny bronze, teljesen sápadtbőrűeknek is), +a sugar brown pirosító plusz egy árnyalatot ad az eleve kétszínű bronzosítóhoz, és emlékeim szerint a kettőt együtt összesen 2e Ft körül vettem. Az illata teljesen felesleges, de nem zavaró, az állaga is jó, még nem krémes és abszolút nem száraz/porzó. Egész tartós is, összességében kellemes meglepetés árban, színben, állagban. Doboza Zsebtv-sen retro.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.

farkas_eva

2012. december 8.

Nagyon szupi termék!!!!!!Tartós...fincsi süti illata van......jóó a szine 02 sunny bronze a szolis bőrszinemhez nagyon passzol féltem hogy világos lesz vagy bele olvad de nem.....jóó az ára....és nagyon jóó összetevők ! A NYC mozaicot akartam megvenni de nagyon csúnya volt az összetevője erre nekik is oda kéne figyelni és árban is eggyeztek!!!!!!!!1195ft az alverdés 2500ft nem akciós árak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

ivy18

2012. október 29.

Nos ma én is lecsaptam egyre. A 02-es sunny bronze duó lett az enyém, és egyszerűen beleszerettem. Mindkét színt lehet használni. Nincsenek benne hatalmas csillámok, egyáltalán nem narancssárgás. Abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

zizi

Korcsoport: >54
2012. június 7.

Tegnap vásároltam egy ilyen bronzosítót számomra maga a csoda. A 01-es szint vettem meg.Picit aranyos, picit barnás könnyes felvihető gyönyörü az arcon, és világos szőke hajamhoz nagyon passzol.Pirosító, bronzosító mániás vagyok a parfümök mellett, de a nagy márkák is elbujhatnak szerintem mellette.Próbáljátok ki nagyon érdemes!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.