Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Fekete, mokka és zafír színekben kapható. Talcot, Maltodextrint, Caramelt és a különböző színezékeket színváltozattól függően tartalmazza. Kiszerelés: 6 ml. Keféje hajlított: szétválaszt és ível.

Dina0613

2016. január 4.

Harmadszorra vettem újra, mivel szőke és világos bőrű vagyok a barna árnyalatot választom mindig. Szeretem ezt a szempillaspirált mert tényleg finoman kiemeli a pillákat, nem hivalkodó, az ára teljesen korrekt (a többi barna szempillaspirálhoz képest), a szempilláimat szépen elválasztja. Megvagyok vele elégedve, azonban víz hatására könnyen lejön, ami nem mindig jó. Ennek ellenére számomra 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

AranyZsuzsi

2015. október 11.

A másodikat használom ebből a spirálból.Lévén,hogy szőke és kék szemű vagyok nem szerettem volna túl drámai hatású szempillákat.Tulajdonképpen finoman kiemeli a szempillát,jók az összetevői,nem könnyezik tőle a szemem,és nem pereg.Könnyű lemosni,de nem is olyan extra tartós.Összességében jó.(ja mivel ennyire természetes cucc most megsavanyodott,vagy mifene,legalábbis olyan volt a szaga)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 11.

gioia

2015. április 30.

Natúr szempillaspirált kerestem, plusz barnát, ezért megörültem, hogy megtaláltam ezt. Volt már alverde spirálom, ami bevált, ezért ezt is meg mertem próbálni. Azoknak ideális, akik nem drámai hatást, hanem csak egy természetes hangsúlyt szeretnének a szemeiknek. Abban egyetértek, hogy túl sok kencét vesz fel a kefe, amivel zsonglőrködni kell, de alapvetően könnyű kezelni és minimálisan pereg. Lemosni nagyon könnyű, épp ezért nem hiszem, hogy bírná az esőt, medencés bulikat, örömkönnyeket ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

lau0502

2014. október 25.

Nagyon szerettem volna egy barna spirált, mert az sokkal természetesebb, mint a fekete. Az a helyzet, hogy ez már túl természetes, ugyanis szinte semmit nem csinál a pilláimmal. A keféjén nagyon sűrűek a sörték, szinte alig tud felvenni a festékből. A festék színe nagyon szép, viszont egyáltalán nem tartós, szinte lefolyik a pilláimról. Számomra teljes pénzkidobás volt ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 25.

jzsofi

2014. szeptember 10.

Mellényúltam a polcon, így véletlenül ezt vettem meg a perfect style helyett. Hát nem vagyok elégedett. A kefén borzasztó kevés a festék, olyan mintha már elfogyott volna belőle. Százszor áthúzom de mégsem látszik semmi a pilláimon. Ha picit megvakarom a szemem sarkát akár, vagy véletlen hozzányúlok a szememhez máris maszatolódik, szinte lekenődik a pilláimról a festék, mintha soha nem is száradt volna meg. Szerintem a kefe is vacak, olyan sűrűek a sörték hogy nem tudnak a pilla szálak bemenni közé, így nem is tudja őket körbevonni festékkel. Nem ragozom, ez így bizony nagy egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

surrealbrain32

2013. június 2.

A legkiralyabb szempillaspiral!!! En az 5. tubussal hasznalom (Mokka), a szine, az allaga a kefe, a csomagolasa, az ara...szamomra ez A SZEMPILLASPIRAL.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

2013. április 1.

1290 forintért vettem, barna árnyalatban (nagy problémám, hogy már szinte egy cég sem gyárt barna színű spirált, csak a nagyon drága kategóriák, én pedig már nem adok annyi pénzt egy spirálért, mert tapasztalatom szerint nem tudnak annyival többet, hogy nekem megérje). Szimpatikus volt a keféje (a szilikon kefét én nem szeretem), úgy gondoltam jó lesz az én elég hosszú szempilláimhoz, amiket a legtöbb spirál sajnos összetapaszt. Tényleg nagyon jó, nem tapasztja össze a pilláimat, igaz nem is dúsítja nagyon, valóban "finoman definiál" ahogy a nevében is benne van. Mindennapokra nekem ideális, alkalmi sminkhez nem ezt fogom használni, de egyébként szerintem nagyon jó termék, és mivel nem látok esélyt rá, hogy az abszolút kedvenc Max Factor 2000 Calories-t újra meg tudjam venni barnában, ezért biztos újra fogom venni ezt barna színben.
UPDATE: valóban elég könnyen lejön, valamelyik nap a nagy szélben kicsit bekönnyezett a szemem, és a kifolyó könny elmosta kicsit. Viszont lemosásnál nem kell percekig dörzsölni hogy lejöjjön (ami nagy bajom az új L'Oreal spirállal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

orsolyanovak

2013. február 19.

Egy hete vettem 650Ft-ért a Müllerben. Régóta szerettem volna egy barna spirált, gondoltam ennyiért megér egy próbát, de most már úgy gondolom többször ennyit is megért volna. Felkenve inkább "világos" feketének mondanám. Nagyon természetes a hatása, picit hosszabbít és nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, ami azért elég ritka. Tényleg a legkevésbé sem tapasztja össze a pillákat, ilyen szép csomómentes pillákat varázsoló spirállal csak a baromi drága lancome spirálok között találkoztam. Ráadásul tartós is, rajtam egy egész napot simán kibír és nagyon könnyű lemosni. Egyáltalán nem irritálja a szemem. Talán az egyetlen negatívum, hogy icipicit hígabb a festék és így a szőke szempilláim végét nem színezi olyan intenzíven, de az is lehet, hogy ez csak a barna szín miatt van. Az összetevői is nagyon jók, biztos, hogy újraveszem majd. Akik inkább a természetes hatást kedvelik vagy csak egy kis kiemelésre vágynak szerintem imádni fogják. Ezek után több terra naturi terméket is ki kell próbálnom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

narcissza

2013. január 15.

Nekem a barna van meg, természetes hatású, pont ezért szeretem, már a sokadik tubussal fogyasztom, a keféje is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

szambi

2013. január 7.

Fekete és kék színben van meg. Szerintem remek spirál, több rétegben sem csomósodik és igazán szép hosszú, különválasztott és íves pillákat csinál. A görbített nem túl vastag kefének köszönhetően a belső szemzugban lévő pillákat is könnyen elérem. A kefe hátránya viszont, hogy nem húzza le róla rendesen a festéket a tubus, így visszatéve a peremén marad néha egy csomó. Ezért kevésbé gazdaságos.
Primerrel még látványosabb a hatás. Amennyiben nem éri víz úgy tartós, egész nap fenn van. Való igaz, hogy vízre nagyon érzékeny, de ez az összes Terra Naturi spirálra igaz, viszont legalább könnyű lemosni, ami nekem fontos. Szerintem ennyi pénzt simán megér, nekem tetszik . Az összes Naturi spirált próbáltam és szerintem a szilikonkefés meg ez nagyon jó. Ápolják is a pillákat. Korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Alkoholok: Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Rhus Verniciflua Peel Wax, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Oleate Citrate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Glyceryl Oleate Citrate, Cetearyl Glucoside, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acacia Senegal Gum
Színezékek: Caramel, CI 77499, CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.