Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém kimondottan a 30 év feletti hölgyek szemkörnyéki bőrének ápolására kifejlesztett készítmény. A finom, fáradt bőr számára naponta azt a könnyű ápolást nyújtja, amelyre annak szüksége van. A szója-, a jojoba-, a szezám- és a vadrózsaolaj esszenciális zsírsavakban gazdag, puha és sima tapintásúvá varázsolja és óvja a bőrt a kiszáradástól. A hialuronsav megköti a nedvességet és feszesebb megjelenésűvé teszi a bőrt. A ligetszépeolaj nagy mennyiségben tartalmaz gamma-linolénsavat, mely segít a bőr lipid védőrétegének helyreállításában, így javul a bőr ellenállóképessége. A ginkgokivonat a napfény okozta bőröregedéssel szemben hat. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Kiszerelés: 15 ml

Mya

2012. október 5.

Nagy reményeket fűztem ehhez a szemkörnyékápolóhoz, de.... Sajnos ugyanakkorát is csalódtam benne. Már állagra is nagyon fura, folyékonyabb mint egy normál hidratáló krém, túl vizezettnek érzem ahogy felkenem. Nem kis meló mire az ember bemasszírozza a szem körüli bőrbe, de ha végre sikerrel jártunk, nem telik el 5 perc és mintha semmit nem használtam volna. Száraz, húzódik a bőröm. Egy Lancome szemránckrémet cseréltem le erre, gondoltam natúr, meg jóval olcsóbb, teszek egy próbát, de úgy gondolom nagy hiba volt. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil