Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   Müller

Terra Naturi  természetes, friss ragyogást biztosító pirosító. Szintetikus tartósítószereket nem tartlmaz, bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalaban kapható

0bikbik0

2015. október 31.

Lassan elfogy az első tégellyel, a világosabb árnyalatot vettem meg.
Nagyon megszerettem, ahogy a márka többi arcra való dekortermékét is. Az illata a szokásos TerraNaturi illat, vagyis - az én orromnak legalábbis - semmilyen, és el is illan hamar.
A szinei csodásak!. Próbálom használni színenként is kontúrozásra, bár ez kicsit nehézkes, mivel elég keskenyek a sávok, én meg elég béna is vagyok ebben a technikában... Ha viszont egy nagy pirosítóecsettel kapok bele, úgy viszem fel pirosítóként: nagyon szép hamvas, selyemfényű, egészséges pírt kapok az arcomon. Nekem eléggé pigmentált, rétegezhető, és napi átlagos használattal tartós is (lehet, partysminknek nagyon kevés lenne...) Kibírta a nyári meleget is, nem mászott el, nem folyt le rólam, és most ősszel is jól teljesít. Remélem, hogy nem trendkiadás volt, szívesen újravásárolom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Lassan elfogy az első tégellyel, a világosabb árnyalatot vettem meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.