Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lionshare

2013. október 31.

A Rosewood van meg nekem (de a többi is jó), kellemes szín, természetes hatást érhetünk el vele, natúr kozmetikum kategóriájában tartós, megbízható termék, kiadós, nagyon sokáig elég lesz, mindezért jár a max. pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

CatLynn

2013. október 13.

A Royal Apricot és a Rosewood árnyalat van meg, mindegyiket nagyon szeretem, remek árnyalatok! Tartósnak mondhatóak, pláne natúr kozmetikumokhoz képest, minden nap használom valamelyiket, és alig fogyott még belőlük, szóval jó sokáig kitart majd ez a mennyiség. Abszolút megérik az árukat, sanszos, hogy legközelebb a Sugar Brown is velem jön :) Másoknak is tudom ajánlani, kár, hogy az állandó szortimentben csak 3 árnyalat van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

linda.labik

2013. október 5.

Nyáron használtam a sugar brown árnyalatot, barna bőrön nagyon szép, imádom, jó az illata is. Most télre egy másik fajta natúrkozmetikum pirosítóját használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

szreka

2013. július 5.

A Sugar Brown egy isten!!! Gyönyörű sötétebb tónusú bőrön vagy napbarnított arcon. Kevés kell belőle, én max. 2 ecsethúzásnyit használok. Nem használom minden nap, mert félek, hogy hamar elfogy, olyan kis picinek tűnik, eddig ő a legkisebb kiszerelésű pirosítóm. 3 állandó árnyalat van, ez nagyon kevés választék. Nagyon szépek az összetevők, nem irritál, ami nálam nagy szó. Nekem is gondot okoz kinyitni, körömmel alányúlós módszerrel sikerül :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

BlackBetty

2013. június 5.

Nagyon szeretem, az eddigi legjobb és még natúr is! :)
A 02-rosewood árnyalatot használom, nagyon kevés kell belőle, szép színt ad és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Nagyon szeretem, az eddigi legjobb és még natúr is! :)

anna.95

2013. május 8.

Tényleg nagyon jó a színe én a Pink Kisst vettem meg, ami a palettán erősnek tűnt de fölkenve nagyon szép :) nagyon erősen pigmentált és kicsit nehezebb eloszlatni, de nekem nagyon tetszik, kellemes viselet. Egyenlőre 5 csillag.

Update: Hát nem mondom, hogy rossz de le kell vonnom 1--2 csillagot mert nehéz szépen eloszlatni..:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

c_andersen

2013. április 28.

Sajnos eddig sehol nem láttam a Royal Apricot árnyalatot... Rosewood viszont csodaszép és egyszerűen imádom a TN termékek illatát.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 28.

gabyca34

2013. április 18.

Kuponnal szereztem be, és ez kívételesen előre tervezett volt, az itt olvasott vélemények és a netes swatch-ok alapján. Nekem a '02 Rosewood' nevű árnyalat van meg. Az üzletben csak 3 árnyalat volt (nem tudom létezik több vagy sem..), és nekem ez nyerte el a tetszésemet. Nagyon szép fáradtrózsaszín (vagy milyen), szép természetes hatást kölcsönöz. Még tervezem a másik két árnyalat beszerzését is, de így elsőre nem mertem sem a rózsaszínt, sem a barackszínt elhozni, maradtam a biztosnál. Szeretem, és az illata is jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

marylou

2013. április 7.

Nekem is a pink kiss van meg és szép színe van, tényleg eléggé pigmentált, viszont eloszlatni nem túl könnyű és nem is annyira tartós, bár még csak alapozó nélkül próbáltam, ha alapozó felé teszem, lehet hogy tovább fog tartani valamivel. Az ára miatt és mert természetes 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

rosa.love

2013. április 5.

UPDATE: hol is kezdjem...az első pár használat alkalmával kezdett zavarni, hogy baromi nehéz kipattintani a fedelét. amíg nem volt zselés lakk a körmeimen, minden alkalommal beletört a körmöm. aztán rájöttem, a szaga mire emlékeztet: azokra a régi, nagyon olcsó, inkább gyerekeknek szánt sminkkészletekre, amiket kisgyerekként a búcsúban kaptam. maga a design is, ez a piszkosbarna doboz, a legolcsóbb sminktermékekre hajaz. ha annyira natúr, minek kellett bele ez a piros pöttyös Parfüm összetevő? legalább ne lenne ilyen büdös ha már van benne...a rosewood árnyalat egész jó, de a barna árnyalat borzasztóan csillámos...ráadául mindkét színnek van valami piszkos szürkés beütése. minőségben és hatásban köze nincs az előző bronzosítómhoz (Dior).
Néha a pattanásaim is kijönnek tőle- igen tőle, mivel csak ott, az arccsontomon jelennek meg, ahol használom.
Összességében nem értem, miért kapott szinte mindenkitől (többek között először tőlem is) 5 csillagot. Talán mert natúr? vagy mert annyira meglepően jól pigmentált, hogy azt hisszük, ez csak jó lehet? nem tudom, mindenesetre ez egy igazi, hamisítatlan gagyi termék, már hányingerem van a szagától és alig várom h elfogyjon. következő bronzosítom egy Bourjois lesz, ha az se jön be, kénytelen leszek belátni az ár és minőség közötti összefüggéseket, és beruházok újra egy Diorra....

Nahát ez nagyon brutális:D úgy fog mint a veszett fene. nekem ez a mértékű pigmentáltság és fedés egy kicsit tán túl sok is egy bronzosító-pirosítónak (a sugar brown meg egy rózsaszín árnyalat is megvan)...szóval nem szarozik az biztos, alig kell hozzáérinteni az ecsetet az arcomhoz és máris elég karakteres a végeredmény. sokkhatás alatt adok neki 5 csillagot, aztán majd elválik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.