Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Sylvy

2013. március 19.

Az itteni vélemények és a parabén mentessége miatt vásároltam meg. A 02. rosewood árnyalatot választottam. Elsőre nem tűnt túl megnyerő színnek, kicsit tompa, barnás rózsaszín, pici csillámokkal. Az illata szerintem szörnyű, de szerencsére hamar elillan. Az arcomon a színe szupernek bizonyult, tartós, természetes, jól pigmentált. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

MissBarbi

2013. március 15.

Ez a kedvenc pirosítóm!Szuper összetevők,tartós szín,praktikus kiszerelés,mi kell még?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Milka

2013. március 15.

a barackot szerettem volna, / pofátlan módon a teszter-je ki van téve, fájjon csak az emberlánya szíve érte, ami már nincs / a sugar brown lett belőle...vmi brutálisan pigmentált cucc, tényleg nagyon minimális kell belőle. ahogy a márka többi termékére, rá is jellemző: olcsó, natúr és tartós...csak a barackot kérném vissza, pls....kár, h sose fogja utolérni a Bourjois népszerűségét, bár ennek oka - ebben biztos vagyok - egész másban található...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 15.

Aura87

2013. március 14.

Egy sötét, piszkos rózsaszín árnyalattal rendelkezem, és nagyon szeretem! Elég pigmentált, és tartós, és nagyon kedvező az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

judit87

2013. március 12.

Nagyon jó, szeretem.Nekem a Rosewood van meg belőle.Az első natur pirosítóm.Ja és kevés kell belőle, így sokág elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

zsenya

2013. február 19.

a sugar brown-t vettem meg, mást nem is használtam azóta, egyszerűen tökéletes. a színe gyönyörű, könnyű természetes hatást elérni vele, és én meglepődtem, hogy mennyire tartós. az összetevőinek is örülök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

ivy18

2013. február 5.

A 02-es Rosewood jött velem haza, és nagyon tetszik a színe. Eddig elmentem a Terra Naturi-s polc mellett, de ezentúl jobban szemügyre veszem a termékeit:)

Azóta beszereztem a Sugar Brown színűt is, amit pont annyira imádok, mint a Rosewoodot. Legközelebb a barackos is hazajön velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

ildike

2013. január 15.

Nekem a 03-sugar brown árnyalatban van meg, gyönyörű a színe és a fénye. Már régóta használom, szinte mindig amikor sminkelek. Szerintem egyáltalán nem porzik, elég az ecsetet csak kissé beleérinteni, eléggé pigmentált. Szépek az összetevői és nagyon tartós. Kár, hogy kevés a színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Tatus

2013. január 7.

Szeretem ! Másodszorra vettem volna újra a téli szünetben de nem volt 02-rosewood árnyalatban a többi nem tetszik annyira, meg mindig ilyen színű pirosítóim voltak, úgy hogy maradni akarok a megszokott árnyalatnál.
A termékre vissza térve jó érzés h tudom nem valami mesterségeset kenek az arcomra, elég tartós, üde lesz tőle az arcom, picit csillog ,ennek annyira nem örültem de igazából nálam annyira nem oszt nem szoroz..az illata lehet h valakinek elsőre 'büdös' de én mindig szerettem ezeket az illatokat , most meg már h sokadszorra használom annyira már nem is érzem sajna:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Juliet

2013. január 2.

Életem első pirosítója, a royal apricot árnyalatom van és nagyon szeretem. Szép a színe és kibír egy napot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.