Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Catti

2012. szeptember 17.

Régen vonzott egy natúr pirosító, így döntöttem e mellett. Apricot árnyalatban vásároltam meg. Érdekes, mert ez az árnyalat nem a 3 pirosító mellett van, hanem a fenti sorban és púderként van feltüntetve, holott tutira pirosító. Gyönyörű barackos, kicsit rózsaszínes színt kölcsönöz az orcáknak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

p.edit1965@gmail.com

Korcsoport: >54
2012. szeptember 9.

Idén nyáron vettem elöször a Müllerbe,a03 sugar brown árnyalatot.Gyönyörű szin,szép fény az arcon,csak az a gond vele hogy porlik.Hozzáérek a kis dobozhoz,és kipotyog,összetörik benne az egész anyag!Úgyhogy minöségre csak közepest kap tőlem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

gale

2012. augusztus 22.

Életem első pirosítója így 35 évesen, így nincs mivel összehasonlítanom, tetszik, tartós, a 01 pink kiss van meg. A dobozban ránézésre elég harsány színe van, de felkenve épp jó.
Mondjuk biztos irtó pazarlóan használom (bár még így is kitart szerintem pár évig...), de egy pirosítóecsetet beletunkolok, aztán azt a kézfejemen "leporolom" párszor, és csak így viszem fel a "maradékot", hogy egyáltalán ne legyen erős a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

falatka18

2012. augusztus 9.

Véletlenszerűen láttam meg a Müllerben ma. Megvettem a 02-es Rosewood árnyalatot. Soha nem volt még natúr kozmetikumom. De ezentúl azt hiszem több is lesz. Nagyon szépen pigmentált és jó érzés is a bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Nekem egy rózsaszínes-lilás árnyalat van meg (sajnos nem tudom melyik pontosan), és teljesen elégedett vagyok vele, szép a színe, pigmentált és tartós, több nem is kell :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Fruzsi

2012. április 28.

Nekem is a 01 pink kiss van meg. Elég belőle keveset használni, elég intenzív a színe és elég sokáig tart. (Sokkal tovább mint bármelyik másik natúr pirosító.) Nekem világos bőröm van, azon is nagyon jól mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Babimami

2012. április 16.

Nekem a 01 Pink Kiss árnyalat van meg- ez volna az a durva magenta? :) Az én kreol bőrömön nagyon jól mutat, szép üde, rózsás lesz az arcom tőle. Viszont nagyon óvatosan kell az ecsettel bánni, mert könnyen túlzásba lehet esni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

vador

2012. április 15.

Igazából a lényeget elmondta MsDarcy, és maximálisan egyetértve vele nem ismételném el ugyanazokat a dolgokat. :)
Amúgy én is a képen látható Rosewood árnyalatot vettem meg, ez egy nagyon szép, nem hivalkodó, sokakhoz illő, fáradt rózsás szín, pici barackos beütéssel. Stílszerűen enyhe rózsaillata van. :)
Feltéve egyáltalán nem bohócos, de akár építhető is, ha valakinek ez fontos, bár én pont azért választottam, mert a legtöbb pirosító nagyon rikít a halvány bőrömön. Egyetlen baja, hogy összesen három szín kapható, ezen kívül van még egy durva magenta és egy barnás árnyalat kevés arany fénnyel, amit inkább bronzosítónak tudnék elképzelni, tehát talán ez az egy az egyetlen igazán jól kihasználható szín. :(
865 Ft a pontos ára, tehát jóval olcsóbb, mint pl. az Alverde, tehát aki a színek közt talál megfelelőt, szerintem nagyon jó áron kap egy szuper natúr pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

MsDarcy

2012. március 31.

Kb. 800 HUF-ért vettem meg a Müllerben. Igényes kis dobozkában érhető el, ecsetet nem adnak hozzá, aminek külön örültem, általában a pirosítókhoz járó ecsetek fabatkát sem érnek. Én a 02-es Rosewood árnyalatot választottam. Azt kell mondjam, ilyen jó pirosítóm még sose volt. Nem csillámos, nagyon szépen fel lehet vinni egy jó pirosítóecsettel, nem mozdul el, nem halványodik a nap végére sem, és nem porol. Az illata is kellemes, bár kétlem, hogy a natúr összetevők valamelyikének köszönhetően. Több mint két hete használom, napi rendszerességgel, de alig látszik rajta a használat, így takarékosnak is mondhatom. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.