Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

sailorluna

2018. augusztus 2.

pigmentált, tartós, gyönyörű a színekben kapható. néha picit porzik, de nem vészes, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Bubucim

2018. május 6.

Amikor megvásároltam, épp kiárusítás volt. Később láttam, hogy új külsőt kaptak a Terra Naturi termékek. Gondolom, azért volt a leértékelés is. Az utolsó darab, royal apricot nevű pirosítót sikerült megcsípnem. Szerintem nagyon szuper, természetes, hétköznapokra nagyon ideális árnyalat. Mindössze 435 Ft-ért számomra ajándék volt. Előszeretettel nyúlok érte reggelenként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Csobanka

2018. április 4.

Ez egy nagyon jó kis termék. Matt, közepesen pigmentált. Könnyű vele túl sokat használni, kissé porzik. Hátránya még, hogy számomra nem elég tartós. Viszont ár-érték arányban, pigmentáltságban és a színébe nem lehet belekötni, főleg, hogy natúr kozmetikumról beszélünk. Nem estem szerelembe ezzel a termékkel de jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Roka

2018. január 29.

Az itteni jó vélemények miatt szereztem be egyet, mert a régi pirosítómat ajándékba kaptam, és nem mindig éreztem magaménak az árnyalatot (világos, sápadt bőröm van, és az egy világos rózsaszín, kicsit hidegebb árnyalat). A 04-es, royal apricot nevű árnyalat jött velem haza, ami egy meleg, nevéhez hűen barackos beütésű árnyalat. Amikor elkezdtem használni, nagyon elégedett voltam vele, nagyon pigmentált volt (első alkalommal sikerült is túl sokat felvinni ^^"), elég volt egy leheletnyi az arcomra, és nagyon szépen mutatott - egy ideje azonban azt vettem észre, hogy kicsit küzdősebb lett a felvitele, de ezt betudom annak, hogy a napi használat miatt a közepe már kikopott (bár ettől függetlenül elég sokat szoktam felvenni az ecsetemmel, szóval nem hiszem, hogy ez az egyetlen oka, de mindegy :D ).
A lényeg, hogy szeretem, visszajelzések alapján természetes hatást kelt. :) Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Szilviams0118

2018. január 29.

02 rosewood. nem rossz, de többet vártam. nekem nem elég pigmentált. akciósan vettem, így az ára nagyon kedvező.

delorean

2017. december 20.

Nagyon szeretem, csak kevés árnyalat áll nekem jól. A rosewood nekem túl sötét, a royal apricot nem rossz, csak már unom a barackos árnyalatot, pár hónapja sikerült levadásznom a 05 - charming rose árnyalatot, valószínűleg az lesz a befutó, nagyon szép, világos pinkes árnyalatnak tűnik. Kár, hogy nagyon ritkán látom a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Scara

2017. december 5.

Nagyon szeretem! Nem okoz irritációt, kellemes a használata. Vigyázni kell vele, mert extra pigmentált, így könnyű vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

hkrisztina

2017. november 27.

Hihetetlenül pigmentált, könnyű vele túlzásba esni. Olyan szép színei vannak, hogy alig tudtam választani belőle. Tartós és jók az összetevői, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Traveler5

2017. november 8.

Ha pirosító akkor csak ez! Nagyon szép színek, (több árnyalat is megvan) tartós, természetes hatású , szép összetevőkkel. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Unicorn

2017. szeptember 8.

Kedvenc! Brown sugar árnyalatban használom bronzosító-pirosítóként. The Balm Desert egy hasonló színű hibrid termék (világos bőrön persze) ,de ez a kis csoda sokkal inkább megéri szerintem. Tartós, jó illatú és NAGYON pigmentált. Tényleg csak hozzá érinteni kell az ecsetet, különben túlzásba esünk könnyen. 😛 próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.