Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

szfruzsi

2017. szeptember 5.

én is a legnépszerűbb Royal Apricot árnyalatban szereztem be, nagyon szép természetes színe van és a nap végére is a helyén marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

zsazsa

2017. szeptember 4.

Kicsit talán túlságosan is porzik, de nagyon szép színe van, tartós felvive, az egész napot bírja, szép pigmentált. A porzást elnézem az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

szlili

2017. augusztus 26.

Gyönyörű, nagyon pigmentált színű natúrkozmetikum baráti áron. Sokáig kitart a kiszerelés, nem kell belőle sok.
Más pirosíto hajlamosított pattanásokra, ennél nincs ilyen probléma.
Több színben is vettem már, egyikben sem csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Más pirosíto hajlamosított pattanásokra, ennél nincs ilyen probléma.
Több színben is vettem már, egyikben sem csalódtam. :)

TimyeK

2017. augusztus 10.

Nekem a képen látható gyönyörű mályva szín van meg. Nagyon finom illata van, nem tartalmas csillámot és nagyon jól pigmentált. Alig kell hozzáérinteni az ecsetet, hogy leheletnyi pírt adjon az arcnak, egyénként szépen építhető. Odáig meg vissza vagyok érte! Verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

little.shana

2017. július 22.

Nagyon szeretem, de óvatosan kell vele bánni, kevés is látványos - cserébe sose fog elfogyni :)

Update: évek óta használom, most fogom újravenni, még mindig nagyon szeretem. :) A Royal Apricot árnyalatot használom, ami egy nagyon szép korallos rózsaszín árnyalat, sokféle bőrtónuson el tudom képzelni, egész univerzális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

PinkPrincess

2017. június 21.

Royal Apricot. Természetes, friss színt ad a pofiknak. :) Kíváncsi vagyok a többi árnyalatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Mizabella

2017. május 16.

Alapból világos bőrű vagyok, elég fakó és a szolit is kerülöm, így nálam nem mindegy mennyire pigmentált egy barnító vagy egy pirosító. Ugyanis nem akarok bohóc karikákat :D Nagyon lágy, diszkrét pirosító ez, ráadásul nem porlik annyira, hogy az egész az ecsetre, majd az arcodra kerüljünk. :) Nagyon tartós is, bár egész napra ez sem bírja, estére kopik meg. Természetes a színe, nincs agyonpigmentálva. Nekem az ár is nagyon szimpatikus. Nem vagyok profi sminkes, nem is nagyon használok professzionális termékeket, de tudom mi a jó nekem, a bőrömnek és mi a sok. Alapból a natúr világban keresgélek, ez nagyon bevált, és újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Abidel

2017. május 1.

Diszkrét szín,egyenletes fedés jellemzi. Természetes hatása van. Arctisztítást követően, cc krémes arcbőrre viszem fel. Elégedett vagyok az eredménnyel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 1.

cattitude

2017. április 22.

a sláger Royal Apricot színben van meg nekem is, az utolsót hoztam el az állványról, amikor megvettem. teljesen jó pirosító, természetes pírt ad az arcomnak. nap végére megkopik egy kicsit, de engem nem zavar annyira. az illatával sincs problémám, az áráért meg külön pluszpontot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

flobianti

2017. április 22.

Nagyon jó pirosító. A dobozát kicsit nehezen lehet kinyitni, de ettől függetlenül szerethető, újravásárlós termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.