Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

eclipse

2017. január 17.

A Royal Apricot arnyalatat hasznalom, nekem nagyon bejott! Csak vegigforgatom a tetejen az ecsetet, hogy mindenhol felvegyen valamennyi port, nem kell dorzsolni, mert nagyon keves is eleg belole. Jo alapozon nap vegeig fennmarad, pedig kombinalt borom van, es meg a mutos maszk sem viszi le. Nem vagyok nagy sminkguru, nem volt ezelott sok pirositom, de semmi okom ra, hogy tovabb keresgeljek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Diana82

2017. január 4.

A royal aprikot árnyalatot választottam, mert ilyesmi színem még nem volt eddig és kellet egy kis újítás. Gyönyörű, természetes pírt ad az arcomnak, eszméletlen kiadós, mert épp, hogy csak hozzáérintem az ecsetet és pont elegendő mennyiséget vesz fel. Megfelelően pigmentáltnak mondanám és tartós is, nekem egy egész napot kibírt kopás, fakulás nélkül. Az illata visszafogott, számomra kellemes. És matt, ami külön öröm! Remélem nem fog rámromlani, mert ez a mennyiség több évre is elég lenne. Ezért az árért csak is a maximumot kaphatja tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

anneshirley

2017. január 4.

A parfümöt leszámítva (tényleg kellett bele?), ezért az árért szuper. A Royal Apricot árnyalatot birtokolom, ami szerintem nagyon jó választás hófehérkéknek (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

fannifarfalla

2017. január 2.

az itt olvasott sok dicsérő komment hatására szereztem be, mégpedig royal apricot árnyalatban..és hát elmondhatatlanul hozzám nőtt ez a pirosító!! az ára csúcsszuper és alig fogy (pedig minden nap használom), a tartóssága megfelelő, az árnyalat pedig természetes. csak jókat tudok mondani erről a termékről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

gyulzsuzsi

2016. december 21.

Royal Apricot és Rosewood árnyalatban vettem meg, az utóbbit sajnos leejtettem és összetört teljesen, de a royal apricotról tudok bővebben írni. Világos bőrnek is kellemes pírt ad, nagyon jól eltalálták a színt. Szerintem egyáltalán nem barackos az árnyalat, hanem egy igazi jolly joker szín, ami minden bőrtónushoz passzolhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

izabella73

2016. december 2.

Sugar brown árnyalat van meg,gyönyörű szép,természetes meleg aranybarnás színe van.Eléggé porol,de emiatt nem vonok le pontot,mert annyira nem zavar és a színe nagyon tetszik.Natúr kozmetikum létére viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

ameliemoon

2016. november 15.

Előnye: olcsó, natúr, tartós, nem irritálja a bőrt, jól rétegezhető. Hátránya: sajnos kevés az alapszín belőle, így nem mindegy színtípusnak (évszak-elmélet) felel meg. Szeretem ezt a pirosítót, de a shimmer púdere valahogy jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

pixxie94

2016. november 13.

Nagyon kedvelem ezt a pirosítót, nem túlontúl pigmentált, könnyű használni, szépen el lehet dolgozni, természetes hatást kelt, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

tara95

2016. november 10.

Ebben az árkategóriában csoda, nincs is szükségem más márkára. Először a Royal Apricot árnyalatot vettem meg, mindennapos társam a mai napig, el is értem a pan alját. Viszont a narancsos rúzsomhoz nem nagyon passzolt ez a szín, így döntöttem úgy, hogy megveszem a Sugar Brown-t is. Remek bronzos-barackos árnyalat és míg az előbbi matt ez tele van arany csillámokkal, diszkrét fényt adva az arcnak. Szeretem őket de hihetetlen pigmentáltak, poroznak is kicsit, nekem jó tömött a pirosítóecsetem, úgyhogy rendszeresen ezerrel megyek át rajtuk tiszta ecsettel, hogy ne nézzek ki hülyén. Kifejezetten laza, ,,gyengébb" pirosítóecset a legjobb hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

zavive

2016. október 18.

Csak ezt, semmi mást. Már a sokadik darabot használom el, előtte próbáltam elég sok márka termékeit (a megfizethetőek közül), de az én zsíros bőrömön ez tart a legtovább illetve itt találtam meg a leginkább hozzám illő árnyalatot. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.