Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Ramona01

2016. október 14.

Jól pigmentált. Szépen lehet dolgozni vele és tartós. Mindenképp megér egy próbát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

beracska

2016. szeptember 8.

Először egy bronzosat vettem, aztán a halvány rózsaszínt. Nagyon jó. Megfelelő a színe, az összetétele és a tartóssága is.
Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ajánlom!

ayse

2016. szeptember 8.

Nagyon szeretem kellően pigmentalt.szuper osszetevok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon szeretem kellően pigmentalt.szuper osszetevok

vargadora

2016. augusztus 17.

Pirosítóm van belőle, egész jól használható. Olcsó, szépen pigmentált, tartós, természetes szín felkenve. Nekem nagyon porol, több hullik a csapba, mint ami az ecseten marad, de a többi jó tulajdonsága miatt ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

GNóri

2016. július 30.

Bevallom, nem igazán kedvelem ezt a márkát. Eddig amit próbáltam tőle (alapozó, korrektor, tusfürdő), mind szörnyű volt. Amikor nyár elején bronzosítót kerestem, a többi márka bronzosítójának vagy a színe nem tetszett, vagy túl silány volt a pigmentáltságuk. Csalódottan sétáltam kifelé, amikor megláttam a Terra Naturi polcon a Sugar Brown színű púdert. Hát ez valami álom. Nem narancssárgás, enyhén fényes, nincsenek benne nagy ordenáré csillámok, és a pigmentáltsága valami kitűnő. Épp, hogy beleérintem az ecsetet, egyszer végighúzom az arcomon, és az eredmény fantasztikus. Csodálatos, természetes napbarnított hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

natulcien

2016. június 22.

Gyönyörű szín, tökéletes állag, kellemes viselet, és rendkívül kedvező ár. Nagyon szeretem, és kontúrozásra használom a sugar brown árnyalatot, napi rendszerességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Nancika

2016. június 21.

Nagyon szeretem használni ezt a terméket, mert szép a színe, tartós és könnyű vele dolgozni. Az összetétele alapján is nagyon pozitív, úgyhogy csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

clevergirl

2016. június 5.

Pink kiss árnyalatút sikerült beszereznem.Nekem bevált, mert nem pereg az arcomról, kellemes, egészséges pirosságot kölcsönöz! Tetszik, hogy használom, de nem fogy erősen. Szerintem sokáig elég lesz! Az árát megérte! Meglepő, de külön szupi, hogy az illata engem kürtöskalácsra emlékeztet! :) Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

szilvia.bano

2016. május 5.

Royal apricot árnyalatban van meg. Nagyjából olyan, mint az általam nagyon kedvelt Essence silky touch pirosítók (voltak, mikor lehetett kapni többféle árnyalatot, most már csak az adorable-t veszem): olcsó- 900 Ft-ért szinte ingyen van; jól pigmentált, de nem túlságosan; egységes pírt ad; nem porzik; jól el lehet oszlatni a bőrön; szép enyhe fénye van, de nem túl csillámos és nem is teljesen matt. Emellett ráadásul még natúr kozmetikum. Kicsit édeskés, púderes illata van, de végül is nem zavaró. Más árnyalatot nem fogok venni belőle, mert a többi szín nem jön be, de ez nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Bendora

2016. május 4.

A Sun Brown árnyalatot vettem meg, csúcsszuper...tartós, gyönyörű meleg fényt ad az arccsontomnak. puha ecsettel lehet szépen felvinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.