Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lotheg

2015. április 29.

Royal aprcot árnyalat van meg, már jó ideje megvettem, hosszas hezitálás után. A barackos, naracsos árnyalatok nem állnak nekem jól . Itt íták nekem többen is, hogy fehér bőrhöz jó ez és hogy nem narancsos. És hát néztem a tesztereket, mertr igazából rózsásat akartam, de a rosewood-ot nzegetve, rájöttem, hogy én ahhoz nagyon fehér vagyok, a roxal apricotot is megnéztem, az ajénlások miatt és hát szép volt valóban, megvettem, azóta a többi pirosítóm pihen. Gyönyörű, nagyon tertmészetes fehér bőrre, tényleg mintha természetesen pirosodtam volna ki. szépen eldolgozható. Nekem sajnos eltört azóta, mert csomószor leejtettem, így egy kis tégelybe átraktam és összetörtem, ezkután a használata úgy néz ki, hogy felrázom használat előtt, ami a kupakban van abból szedek az ecsetre és úgy viszem fel. Lapos pirosíó ecsettel szoktam felvinni, ha úgy látom, hogy el kell dolgozni, akkor kabukit használok hozzá még. Amiokor nem használom mindig kérdezik, hoyg jól vagyk-e mert nagyon fehér vagyok... Mondom, hogy mindig az vagyok, de a szokásásnál is jobban... Hát a pirosító :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

timilla

2015. április 14.

Sugar brown árnyalatban vettem meg, nagyon szép "napozós" szín kis fénnyel, ami még a téltől kifakult bőrömön is szépen mutat. Felvitelnél vigyázni kell vele, mert egy ecsethúzás is sok pirosítót vesz fel, és könnyen bohócarcot lehet vele csinálni. Nekem tartósan fenn marad egyébként (ha nem fogdosom az arcom :)), pedig csak egy pici púder van alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Goldapple

2015. április 12.

Elsősorban az összetevői fogtak meg engem. Nekem ez a pirosító természetes hatást kölcsönöz. Használatakor úgy nézek ki, mintha csak ki lennék pirulva és ettől tetszik igazán. Alapból fehér bőröm van, csak natúr sminket használok. Az eddigi pirosítóim mű hatást keltettek, de ez valami tökéletesen természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

tonic

2015. április 12.

Sugar brown árnyalatban van, nagyon szép a színe, természetes összetevői vannak, tulajdonképpen elégedett vagyok vele,még a rosewoodra lennék kíváncsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

Hana05

2015. április 11.

A színe és az összetevők rendben vannak, de nagyon nehéz szépen eloszlatni és nem is túl tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

2015. március 17.

Sugarbrown és Rosewood árnyalatban van meg már jó ideje, de ritkán használom őket. Viszont most pár napja rákattantam a Rosewoodra és most minden nap őt használom. Nekem egész nap tart (persze a tartósság nyilván függ attól is milyen alapozót/BB-t/egyebet teszünk alá), nagyon szép, természetes hatást lehet elérni vele, az ára is teljesen rendben van, nem tudok belekötni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

gilmorelany

2014. szeptember 13.

Itteni vélemények alapján vettem egyet, Rosewood névre hallgat és eszméletlenül szeretem, nagyon szép természetes színe van az arcon, nekem elég sokáig kitart, korábban alverdem volt, de az nem volt ennyire természetes színű, abszolút jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

ennyi jó vélemény után nekem is kellett egy. a royal apricot árnyalatot választottam, és nagyon tetszik ez az árnyalat, egész tartós, tud annyit, mint az alverde puderrouge pirosító. írtátok sokan, hogy kb feleannyiba kerül,mint az alverde, ez tény, de ez sokkal kisebb kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

electropanic99

2014. május 17.

Nemrég vettem belőle 04 - Royal Apricot színben és eddig szép és úgy ahogy tart is. Na nem egész nap sajnos, de amíg fenn van az arcomon addig szép színt ad. Magába a dobozban meg a névből adódóan egy kicsit barackos árnyalatnak ítéltem meg, de inkább egy nagyon szép és lágy rózsaszín. Eddig 4 csillag (még 1 hónapja sincs velem), updatelek, ha többet használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

mrs.criss

2014. április 15.

én nem tudom milyen bőröm lehet...de nekem pár óra elteltével szinte eltűnik az arcomról.sajnos nem érek rá napi 3x bronzosítózni/pirosítozni (ugye az első reggel otthon, a másik 2 napközben míg haza nem esem este) így nekem 0 pontot ér, hiába bio-natur ilyen-olyan mentes.a másik (apróbb) kifogásom az lenne, h mi az h nem írják rá müllerék h mennyi gramm????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.