Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Ár: 800 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: Szeged , fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Trixi

Korcsoport: >54
2014. február 25.

Nagyon örülök, hogy ilyen natúr pirosítót sikerült találnom, nagyon rendben vannak az összetevői. A sugarbrown árnyalatot vettem meg, tökéletes számomra egy nude sminkhez. Nagyon szép bőrfényt ad, tartós. Legközelebb egy másik árnyalatba is beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 25.

Musil

2014. február 8.

Az itteni véleményeket olvasgatva biztos voltam benne, hogy a rosewood lesz az én árnyalatom, azonban a tesztereket próbálgatva nagy meglepetésemre a royal apricot bizonyult megfelelőnek, pedig a narancssárgás, barackos árnyalatok sose álltak jól, ez viszont tökéletes! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen szép, természetes hatást lehet vele elérni! Az ára is jó, az összetevői rendben vannak, úgyhogy én nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Eryka

2014. január 29.

A barack árnyalatot használom, nagyon szép, természetes szín, szemhéjárnyalóként is használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Odil

2014. január 25.

GOTCHA
^__________________________^
Barackos, neutrális sápadtságomon éppen olyan ez a barackos rózsaszín, mint amikor ó, hogy toszná meg magát a mínuszhúsz. (Hiteles lesz például nyáron.)
Baba. Babb-a. Nyünyünyü cuki.
Meg minden más szépség, amit leírtatok már róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

GOTCHA
^__________________________^
Baba. Babb-a. Nyünyünyü cuki.
Meg minden más szépség, amit leírtatok már róla.

nyami

2014. január 20.

Egy szép rózsaszínes árnyalat tulajdonosa vagyok, ha nem gyűjteném már-már hivatásszerűen a pirosítókat, akkor csak ezt az egyet használnám. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

darkbeforestorm

2013. december 17.

miután teljesen beleszerettem a márkába, gondoltam kipróbálom a KM másik kedvencét, a pirosítót. eddig nem sikerült megtalálnom a tökéletes árnyalatot. vagy túl rózsaszínes volt, vagy nem volt színe. aztán a terra naturi polcon megláttam a rosewood árnyalatot és tudtam hogy nekem ez kell! a sugar brown-t is dícsértétek, azt is szívesen megnéztem volna, de nem volt már sajnos.
eddig tökéletesen meg vagyok elégedve. a színe tökéletes, a fedése pont jó (nem nagyon lehet bohócarcot se csinálni és nem kell órákig könyörögni neki hogy végre legyen valami színe), az ára szuper. csak annyit mondhatok hogy ez a pirosító a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

onessin

2013. december 12.

imádom, nem tudom mi a szín neve, amit vettem, de szolid barackos kicsit csillogós! tényleg egész tartós, nap végére ugyan lejön úgy, hogy többször nyúlok az arcomhoz napközben, de egyébként egy fél-háromnegyed napot simán bír, és valóban kevés kell belőle! van olyan jó, mint a drágábbak:) sőőőt!

update: le kell, hogy pontozzam...az ecsetemtől elég hamar szétporlott, mostanra egy porhalmaz az egész...és mintha a színe is változott volna, és így már egységesen sem lehet felvinni! az illatát szeretem, de csak olyankor használom, ha tudom, hogy csak egy órára elugrom valahová, mert a tartósságával sem vagyok már elégedett! nyert felette a catrice!!! ezerszer jobb szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Dorcsa

2013. november 23.

Én is a rosewood-ot használom. Szép színe van, rózsaszín, de kicsit talán mályvásba hajló, nem az a babarózsaszín, azokat nem szeretem magamon, de ez őszre szerintem nagyon szép. Minden jó tulajdonságát leírták már. Tényleg tartós, szép összetevőkkel és pigmentált is. Én RT pirosító ecsettel használom, jól kijönnek egymással. A következő a sugar brown lesz szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Nyimuska

2013. november 23.

Vagy egy éve naponta használom a 02 rosewood és 03 sugar brown árnyalatokat, és nemrég szereztem be az új, 04 royal apricot színt is. Gondoltam, szerkesztem a véleményemet, hozzáírom a legújabb árnyalatot is, amikor észrevettem, hogy nem pontoztam a legjobb Terra Naturi terméket!

Nos ez az az olcsó, natúr sminktermék amivel 100%-ig elégedett vagyok, és nem csak jóindulatból, "hát nincs baja" vagy a natúrságot támogatandó alapon adok 5 pontot.

Nagyon erősen pigmentáltak, puha ecsettel is felvihetőek, tartósak, nagyon jó színek vannak (tehát pont az ellentettje az Alverdének). És most, hogy egy matt árnyalattal gazdagította a színkínálatot a TN, hát tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

zsu044

2013. november 8.

Imádom ezt a pirosítót, olyan szintű függőséget okoz, hogy már nem szívesen lépek nélküle utcára! :) A rosewood árnyalatot használom, számomra első ránézésre ez volt a nyerő árnyalat, és nem tévedtem. Nagyon könnyű dolgozni vele, ecsettel gyönyörűen felvihető, tartós, természetes, nem kirívó hatás érhető el vele. Nálam innentől alapdarab. Ja, és nem mellesleg az ár-érték arány is 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.