Terra Naturi

Ár:   365 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Gyöngyházfényű ajakápoló sheavajjal és jojobaolajjal, száraz ajkakra

asztromélia

2016. szeptember 27.

A jobbak közé tartozik ez biztos. Szerintem eper/málna illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

A jobbak közé tartozik ez biztos. Szerintem eper/málna illata van. :)

fannnni

2016. szeptember 7.

Kedvenc ajakápolóm, szerintem a többihez képest ez állítja helyre leggyorsabban a repedezett ajkakat. Kevés is elég belőle, nagyon zsíros, igazi "takaró" télen (és nyáron). Az illata nagyon jó, az állaga is kiváló, enyhén csillámló, gyenge rózsaszín árnyalatot hagy, szóval még kicsit szépít is. Az árát kb. duplán megéri, ha a társaihoz hasonlítjuk, ráadásul natúrtermék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Babimami

2016. június 11.

Jól ápol, szépen csillog, egy picit színez is, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Jól ápol, szépen csillog, egy picit színez is, és olcsó.

szzh01

2016. május 29.

A csillogás miatt vettem meg, mert egyébként teljesen elégedett vagyok a táskámban lapuló Himalaya Herbals kakaóvajas ajakápolóval.
Azt gondoltam, ez egy kis pluszt ad ahhoz. Hát, csak egy egészen kicsit sajnos, nekem nem eléggé csillog, pedig épp ezért vettem meg. :-(
Az INCI-je szép, hidratálni jól hidratál, viszont nekem nagyon mű az illata és íze, már-már hihetetlennek tűnik, hogy ez a tutti-fruttis ízvilág természetes eredetű lenne, nem igazán látok az összetevők között olyan anyago(ka)t, amiknek ilyen ízük, illatuk lenne. Ilyen szempontból amúgy is gyanakszom a Terra Naturira, nagyon szagosak, túl illatosak a termékei, valahogy nem hihetőek számomra,natúr kozmetikum kategóriában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 29.

KataKr

2016. április 24.

Nagyon jó ár-érték arányú natúr (!) termék, a színe és az illata is fantasztikus. Többször is újra kell kenni a nap folyamán, ezért csak 4 csillag, de ha elfogy, ennek ellenére bármikor újra megvenném ennyiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Tvylvis

2016. február 25.

Nem volt sem kiemelkedően jó, sem kiemelkedően rossz. Átlagos ajakápoló, elhasználtam, de nem fogom újravenni. Kellemes fényt ad, az állaga is tetszett, ugyanakkor ápoló hatását tekintve nem volt igazán kiemelkedő. Gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Diana82

2016. február 25.

Nagyon szép fénye és kellemes illata van a tökéletes ápolás mellett. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Nagyon szép fénye és kellemes illata van a tökéletes ápolás mellett. Ajánlom!

kakaska

2016. február 11.

Jó kis szőlőzsír.Hamar beszívódik, hidratál. Viszont sokszor újra kell kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Jó kis szőlőzsír.Hamar beszívódik, hidratál. Viszont sokszor újra kell kenni.

Adnilem

2015. december 8.

Ugyanaz, mint a régi, csak más a csomagolás. Természetesen ez is 5* :D Nem is tudom hányszor vettem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Mano1234

2015. december 7.

Már harmadjára vettem újra, egyet sajnos elhagytam :( . Nagyon szép halvány színe és fénye van, jól hidratál és szerintem az illata is kellemes. Az összetevők is szépek, biztos újraveszem még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate