Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Müller

A Metallic Sensation limitált kiadás része

01 golden highlight árnyalatban kapható.

ameliemoon

2016. november 15.

Imádom! Két árnyalatban kapható, mindkettőt megvettem és szinte naponta használom. Fehér (sárgás alaptónusú) bőrre a barackos árnyalat pirosítóként és szemhéjpúderként is működik, csak nem teljes felületen, hanem árnyékolva érdemes felvinni, majd eldolgozni. A fehéres-arany árnyalat pedig highlighternek tökéletes, szép bőrfényt ad, ami alatt tényleg ragyogó fényt értek, nem pedig nagy szemcsés csillámokat, mint más highlighterek esetén. Amióta használom, többször megkaptam a "mi történt veled, csak úgy ragyogsz" bókot,és nem, nem szó szerint értették. :)

Hátránya: tényleg nem tart 12 órát, valamint rózsás alaptónusú és/vagy sápadt bőrre nem biztos, hogy ez a legjobb választás a barackos-bronzos-rezes árnyalata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Please

2016. október 5.

Ő az egyik highlighter, ami árban versenyképes, és natúr is! Elcsábultam egy korábbi kedvencemtől, de nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

feketebodza

2016. augusztus 19.

Nagyon szép, nincsenek benne látható csillámpordarabkák, csak szép 'microshimmer'.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

alizv

2016. július 6.

Ez az első highlighterem, szóval nincs nagy összehasonlítási alapom, de gyönyörű színe van! Én a barnás+fehéres részét egybe szoktam keverni, úgy a legjobb a bőröm színéhez. Az egyetlen kivetnivalóm a tartóssága, mert maximum 5-6 órát bír, napközben pedig nem szoktam sminket igazítani, ezért az ujjammal viszem fel, és később ecsettel eldolgozom, így tovább a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

natulcien

2016. június 22.

01, és 02-es árnyalata is használatban van nálam. A nyári strobing őrülethez remekül passzol, és kenterbe veri drága társait. Ár-érték arányban a legjobb. Nagyon-nagyon elégedett vagyok velük, és igazi meglepetés volt, hogy ilyen jó összetételű, és ilyen jó minőségű terméket lehet kapni drogériában. Terra Naturi fan lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

szm

2016. június 8.

Eddig az Alverde bronzosítóját használtam, legalább 2 évig kitartott, de sajna limitált kiadás volt, így nem tudtam újra megvenni, elkezdtem hát vadászni valami hasonlót és persze olyat, ami azért nem készíti majd ki a bőrömet. Erre a termékre esett a választásom, mivel natúr termék és ez a márványos kinézet is nagyon hasonlított az Alverdés kiszerelésre. A kézfejemen ki is próbáltam és elég szépnek tűnt, így jött velem haza. Alig vártam, hogy felkenjem...hát elsőre nem is nagyon láttam, hogy rajtam van, így tettem még egy kicsit belőle. De valahogy így sem volt az igazi:( az én bőrömön nem bronzosít, inkább valami barackos-narancsos színben "pompázik", ami elég meglepő számomra. Nem tudom, hogy az én arcszínemmel nem kompatibilis, rosszul vittem fel (túl kevés vagy túl sok) vagy egyszerűen csak le kéne barnulni hozzá kicsit és akkor már jobban mutatna.... Nem mondom, hogy rossz, de másra számítottam, nagyon reménykedtem benne, hogy olyan lesz, mint az Alverde bronzosító és talán amiatt csalódtam, hogy a várakozással ellentétben teljesen más árnyalatot képvisel. Adok neki még időt, mert lehet, hogy csak meg kell szoknom vagy barnulni hozzá kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

FundyBundy

2016. június 7.

Az olyan hófehérkéknek, mint én, szerintem tökéletes választás, mióta beruháztam rá, minden második nap előkerül :) egy szó mint száz, abszolút megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

orsi9521

2016. június 2.

tenyleg nagyon szep fenyt ad az arcnak, ez volt az elso highlighterem, azota beszereztem egy mac soft&gentle-re de ezt is nagyon szerettem. a csomagolasa viszont nagyon gagyi, nekem kb az elso heten elengedett a ragaszto es a termek kipottyant belole... ezert kap csak 4 csillagot,amugy tenyleg szep

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

katuc77

2016. május 20.

Nekem a 02-es, African dreams árnyalata van meg, nemrég kerestem magamnak pirosítót, és végül erre esett a választásom. Ez inkább bronzosító, narancsos árnyalat keveredik a csillámokat tartalmazó részekkel. A csillámok nem túl nagyok, szép fényt kölcsönöznek az arcnak. Inkább a napbarnított bőrön mutat jól szerintem. Szép-szép, fogom is használni, de most még csak barátkozunk. Szerintem még egy kicsit "sápadt" az arcom hozzá, úgyhogy jöhetne már a napsütés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

zorsmors

2016. április 12.

Nagyon szeretem! Ez az első highlighterem. Ár érték arányban nagyon elégedett vagyok vele. Egész nap tart, bár estére szinte teljesen lekopik és már inkább csak a mini csillámok maradnak. Vörös hajam, fehér bőröm és sok sok szeplőm van, szerintem jól passzol a bőrszínemhez, természeteshez közeli. A csillámok miatt kapott 4 csillagot, mert láttam a vélemények között, hogy ez előny, hogy milyen kicsik, az én stílusomhoz viszont kicsit idegen ez a kicsi méretű csillám is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate