Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Müller

A Metallic Sensation limitált kiadás része

01 golden highlight árnyalatban kapható.

nikita

2016. február 9.

Csodás darab! Gyönyörű fényes de nem nagy csillámos, a márványos felület jól keverhető, egész napra szép, szolíd ragyogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

zsanilia

2015. december 13.

Szerintem is csodás! :) Örülök hogy rábukkantam.
Eredetileg az essence/catrice pultokon próbáltam egy szép highlightert keresni, de se nem láttam ilyen szépet, plusz a nagy tolongás, lökdösődés miatt nem tudtam rendesen szétnézni sem. Akkor jutott eszembe hogy szétnézek az igencsak magányos terra naturi pulton. :D
Ránézni is jó, ahogy keverednek az árnyalatok, bár nincs két egyforma darab, mindegyikben mások az arányok, így lehet válogatni köztük.
A minden napi rutin része lett, nem érzem soknak hétköznapra sem. Gyönyörű fényt ad az arccsontnak, szoktam használni a szemöldök alá és dekoltázsra is. Soknak tűnik a mennyiség, de biztosan el fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Szerintem is csodás! :) Örülök hogy rábukkantam.

Mano1234

2015. december 7.

Nagyon szeretem ezt a kis csodát :) Használom highlighterként, szemhéjfestékként és alkalmakkor a dekoltázsomra is. Nincs tele nagy csillámokkal, szép selymes fényt ad. Ha egyszer elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. november 23.

Az enyémben szinte alig vannak aranyos-barnás részek, sokkal több a fehér terület. Nagyon keveset viszek csak fel belőle, egy kisfejű kúpos ecsettel, szinte csak hozzáérintem az ecsetet a púderhez, és inkább bepöttyözöm, mint simítom a bőrbe, így alig látható a bőrömön, inkább csak annyi, hogy ott ragyogóbb a smink. Az én koromban már a kevesebb több, vigyázni kell, hogy ne emelje ki a pórusokat vagy az esetleges bőrhibákat. Igazából meg tudnék lenni nélküle, de ha már ennyire divat a highlighter, kipróbáltam, és ezt a terméket szívből ajánlom. Szépek az összetevői is, és tényleg nagyon diszkrét tud lenni, nem csillogós, csak finom fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 23.

pampamacska

2015. október 9.

Ma nagyon szenvedősben voltam a müllerben, mert a limitált catrice lumination luminizing highlightert szerettem volna megvenni, de már lefosztották a pultot. Már azon voltam hogy lopjam el a tesztert, de szerencsére eszembe jutott hogy erről mennyire jó véleményeket olvastam régebben :3
Végül a teszter nem is jött be, mert inkább hidegebb tónusnak tűnt, míg ez inkább barackosabb, pezsgősebb szín, ami hozzám jobban is illik, ja és a csillámok is igazán vissza fogottak benne :)
Tehát köszönöm saját márkás termékek, újra alkottatok <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Tehát köszönöm saját márkás termékek, újra alkottatok <3

bgabriella

2015. szeptember 15.

Imádom! Gyönyörű és nagyon olcsó. Újravevős!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Imádom! Gyönyörű és nagyon olcsó. Újravevős!!!!!!!!

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem. Természetesen selymes fénye van, nagyon kevéssel is csodás hatást lehet elérni vele (az eddigi tapasztalatok alapján, lehet, hogy a 20 év múlva esedékes nyugdíjasbúcsúztatómon is ezzel fogok sminkelni :-) ). Semmilyen irritációt nem okozott, és nem is tudok elképzelni olyan sminket, ahol ne lehetne használni "valamire". Nem is vágyom másik highlighterre :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

masnis

2015. április 11.

update: nagyon sajnálom, mert gyönyörű az összetétele, nagy volt a kezdeti lelkesedésés igazán szerettem volna szeretni, de az én rózsaszínes tónusú fehér bőrömön hiába is kísérletezgettem, nem volt az igazi. Emiatt nem tudok ötöst adni neki, mert nálam az a RdeL rosegold highlighter, viszont lehúzni se szeretném, mert nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

ivy

2015. március 16.

Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudom majd pótolni, ha elfogyott. Gyönyörű fényt ad, és nem bumszli csillámokat, ez ritka. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

gioia

2014. december 11.

Kellemes, nem irritál és diszkrét. Mostanában az extra karikás szemeim alá szoktam picit tenni a korrektorra és így olyan, mintha nem is lett volna sose karikám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate