Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A Terra Naturi kényeztető pillanatok testápoló gránátalmamaggal és ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó napraforgóolajjal ápolja bőrét. Nörvényi glicerin gondoskodik a megfelelő nedvességellátásról. A selymes illat körbeveszi érzékeit és valódi kényeztető pillanatokat nyújt.

bingus86

2016. április 19.

Jöttem kicsit felpontozni...Számomra tökéletes:szuperül hidratál,remek összetevőkkel rendelkezik,vegán és az ára ehhez képest nagyon baráti! Biztos,hogy lehorgonyzom mellette egy ideig:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Tvylvis

2015. november 5.

Én személy szerint szerettem. Mivel ez egy lotion, egyáltalán nem vártam tőle extra krémes állagot vagy hidratálóképességet. Nyárra, kora őszre nekem pont elég volt, persze rendszeres használattal. Emellett mindig két testápoló van nyitva nálam, szóval volt mellette egy gazdagabb krém is. Nagyon gyorsan, maradéktalanul beszívódik, természetesen nem hagy furcsa szilikonos érzetet maga után. Az illatának valóban semmi köze a gránátalmához, friss, kicsit édes gyümölcsillata van. Nem túl tolakodó és nem túl tartós (mellesleg sokkal finomabb, mint a citromos társának). A csomagolásával sem volt semmi gondom, a design pedig kifejezetten tetszetős. Ára, beszerezhetősége is rendben van. Nagyon erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Széncinke

2015. október 23.

Akciósan vettem a Müllerben. Eléggé illatos, olyan édeskés gyümölcsszagú. Ugyan természetes eredetűek az illatanyagok, de arr érzékenyeket allergizálhat. Híg, így a tubusos csomagolás ehhez az állaghoz borzalmas, emiatt adok 4 csillagot. Kicsit nehezebben szívódik be, így többet kell dörzsölni, de a hidratáló hatásával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Echan

2015. április 14.

Vegyes érzelmeim vannak vele szemben. Teljesen hangulatomtól függ, hogy tetszik-e vagy sem. Az illata édes, de nem gyümölcsös, olyan semmilyen. Gránátalmára semmiképpen nem hasonlít. Az állaga híg, aminek örültem, mert szeretem a valóban hidratáló krémeket, ez viszont valamiért mégsem kelti bennem azt az érzést, hogy hidratál. Kicsit nehezen issza be a bőröm, viszont az illata megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

v.szilvia789

2015. március 7.

Mivel irtó olcsón adták (600 Ft), nem tudtam otthagyni. Az illata visszafogott, enyhén gyümölcsös. Az állaga nagyon híg, nem illik a tubusos kiszereléshez. Nehezen szívódik be, sokat kell dörzsölni, de még utána is nyirkos tapintású marad a bőr. Ami a legjobban zavar, hogy esti felvitel után még reggel is zsírosnak érzem tőle a bőröm, esti zuhanyzásnál érezni, ahogy lemosom a maradékát. Szóval ez nem szívódik be, így nem ér semmit igazán. Hiába volt olcsó, és natúr, ha nem megyek vele semmire. A legfőbb erénye a szép csomagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Holdfény

2015. március 7.

Örömmel vettem meg, mert akciós volt, gondoltam 800 Ft-ért kár lenne ott hagyni. Volt már Terra Naturis testápolóm, amit hirtelen lelkesedésből vettem meg, de hosszabb távon sajnos ráuntam, de gondoltam adok neki még egy esélyt. Ennek a krémnek nagyon cuki a csomagolása, igazán gyönyörű, mutatós, ez már önmagában jó pont. Én nagyon szeretem a gránátalmát, emiatt is csaptam le rá, de nekem az illata valahogy túl édes, nem olyan, amit vártam. Az állaga sem nyerte el a tetszésemet, én a krémesebb testápolók híve vagyok, nekem ez a "lotion" állag túl híg sajnos. De nem is ezért csalódtam benne, hanem a hidratálási képessége miatt: egyáltalán nem hidratál. Kicsit sem. Egy normál bőrtípusra a nyári időszakban talán megfelelhet, de számomra csalódás. Kár érte, mert egyébként jó áron lehet beszerezni a Terra Naturi-termékeket a "zöld vonalon" belül, de köztünk valamiféle "összeférhetetlenség" van jelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Ófiácska

2015. február 14.

Én a tusfürdőjét vettem meg..de valami borzalom! EGYÁLTALÁN NEM habzik, 3-szor elolvastam hogy hátha véletlen a testápolót vettem meg..de nem :( Ezáltal illata sem maradandó a bőrön fél percig sem. Nagy csalódás , mert amúgy a flakonjában imádom az illatát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

cioccolata

2015. január 12.

Nagyon jó kis lotion. Nagyon finom illata van, valamennyire hidratál is. Gyorsan beszívódik. Egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid