the Balm

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   6,39 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poppy5, Módosítva: 2015. november 4.

Kiszerelés:   6,39 g
Kategória:   Sminkek

Hosszantartó, fakulásnak ellenálló bronzosító

viviendora

2017. augusztus 20.

Imádom a rózsaszínes tónusát, mert ha sietős akár pirósítóként is megállja a helyét. Nagyon tartós, ebben a nyári melegben is simán kibír egy napot rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

BokaEdina

2017. július 11.

Müllerben vettem kb 2 hete azóta nem telik el úgy nap, hogy ne használnám. Imádom, hogy tartós, teljesen matt. Nincsen egyáltalán sárgás tónusa. Picit porzik, de ettől eltekintve tökéletes. Biztosan több terméket befogok szerezni ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

laural

2016. augusztus 11.

Szintén iparfumeriáról rendeltem, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Szuper a csomagolása, nagyon tetszik ez a papírdobozos pin-up hangulat. Mikor megkaptam, én is megijedtem, hogy túl sötét lesz, de jó ecsettel, óvatosan adagolva nagyon szép hatást tudok vele elérni. Szeretem, hogy nem csillog, teljesen matt. Nem szárít. Szemhéjra is tökéletes, mélyítővonlra, árnyékolni. Szeretem, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

-Agi-

2016. július 14.

Tartós bronzosítót kerestem, viszonylag világos bőrre, megfizethető áron. Sokat hezitáltam, hogy megrendeljem-e, mert a képek, videók és külföldi vélemények alapján aggódtam, hogy túl piros lesz (nem véletlenül hívják pirosító/bronzosító -nak), emiatt sokan írták is, hogy pirosítónak jobban bevált. Kockáztattam, és nyertem, rajtam nem tűnik túl meleg tónusúnak, nagyon természetes, tartós, minimális fénnyel. Minden nap használom, szerintem hamar el fog fogyni, mert nem túl nagy kiszerelés és nem a legolcsóbb, de hozza a The Balm által megszokott, első osztályú minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

eveheart

2016. április 15.

Kb 2 hete kaptam kézhez, azóta használom minden nap, hiszen tavasztól jobb szeretem a bronzosabb píreket. Nagyon elégedett vagyok vele, a csomagolásába szerelmes vagyok, a termék hihetetlenül pigmentált, nagyon szép szín és nagyon tartós! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

jud

2016. február 2.

Régóta nézegettem, de féltem, hogy túl sötét lesz a hófehérke bőrömhöz, aztán megláttam instán Évin, és aznap megrendeltem. :-) Nagyon jó döntés volt, imádom, teljesen természetes hatást tudok vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Iparfümeriáról rendeltem. Előzetesen megnéztem YouTube videókban is. Gyönyörű a színe, bronzosításhoz, kontúrnak, arcpúdernek, és szemhéjpúdernek is kiváló. Szépen építhető, én világos bőrű vagyok, nekem nagyon kevés is elég belőle! Nincs koszos hatása. A nap végére se kopik le, tartós. Szuper befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Emolliensek: Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoeicosane
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.