The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémes, lágy illatú Argánolajos testvaj, mely az Olajok királynőjének hatóanyagaival ápol és hidratál.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói Argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

Katakonya

2018. március 24.

Abszolút megéri az árát. Nagyon könnyen szivodik be nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata nagyon jó és tartós is. Én szinte az összes illatban megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

bfatime

2018. március 11.

Nagyon jó, mint a többi termék is, jó illata van, könnyen beszívódik,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Nagyon jó, mint a többi termék is, jó illata van, könnyen beszívódik,

eprecs

2018. február 25.

Sosem gondoltam hogy én valaha ezt mondom egy testvajra ( imádom őket, függő vagyok:) de ez már sok a bőrömnek. Nem feltetlen a rossz értelemben, inkább úgy fogalmazok hogy ez egy jó testvaj HA nem minden nap használja az ember mert akkor 'befullad' alatta a bőr és hagy egy zsíros érzetet és tipikus fulladozós bőr tünetként apró kipattogzást okozott. Ha csak heti 1x- 2x használom pihe puha, illatos bőrt eredményez, de ha nem kenem semmi mással már száraz a 2. napon a bőröm, így a többi napokon pedig valami lightosabb testápolóval hidratálok olyankor. A TBS havas szilva testvaja az órias nagy kedvencem azt pl. tudom mindennap használni, nem sok a bőrömnek, úgy mint ez az argános tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Oslacrimale

2018. február 25.

Nagyon szuper kis krém, remekül hidratál, hamar beszívódik, nincs utána ragacsos érzet. Az illata is pont jó, abszolút nem tolakodó.

Vadkuku

2018. január 29.

Minden tekintetben ér a maximális pontszám: az összetevők, a csomagolás, az illat, az állag, na és persze a hatás és a tartósság. Ha elfogy, újra fogom venni. De csakis ezt, semmi mást. Az illata másnap reggel is elkísér, és a bőröm mindent beszív belőle, nem marad csuszmák amit másnap lemosok. Nyárra talán kicsit sok lesz, valami azt súgja izzadnék alatta, de ez nem a krém hibája, ez egy ilyen testes fajta és nem való a nyári melegbe.
Ráadásul aaaaaaaaaaaaaaaaaaaannyiraaaaaaa jó belevájni a szűz tégelybe, amikor tele van krémmel az egész és sima a teteje! Egyszer ha milliomos leszek ezt fogom csinálni egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Bublup

2018. január 20.

Ez valami csoda, a tusfürdőjével együtt. Olyan rendkívül elragadó illata van, hogy ihaj! Próbálja ki, aki szereti a gazdag de nem nehéz testápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

redheadvrouw

2017. november 20.

Az egyik, ha nem a legkedvesebb illat szamomra a TBS-tol, mindig van belole itthon minden formajaban. Tobb kis kiszerelest hasznaltam el, szaraz foltokra, konyokre, sarokra, kezre szuper. Azt viszont kitapasztaltam, hogy teljes testre eleg az en boromnek a testapolo valtozata is es ezert bizony nem fogok kevesebb csillagot adni. A TBS-nal kulonbozo lehet a testvajak tomorsege, ez pont nem egy konnyedebb fajta. Lefekves elott szoktam hasznalni, reggelre nagyon jol beszivodik, az illata pedig meg sokaig finoman erzodik az agyban. Egyszer regen olvastam itt Medora velemenyet es o azt irta mocskos perverz diszno ez az illat:D, ezen jot nevettem akkor. Hat nalam beigazolodott, a pasik megorulnek tole.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Joaninha

2017. november 20.

Szeretem a TBS termékeket, de szerintem ezek a testvajak túl vannak árazva. Ez az argánolajos illat a kedvencem, elvarázsol, olyan 1001 éjszaka illata van, nagyon különleges. Ellenben nem jó érzés viselni magát a krémet. A textúra jó, könnyű eldolgozni, de csak vékony rétegben. Ha pédául egy kicsit is több krémet viszek fel egy felületre, vagy átmegyek rajta kétszer, akkor elkezd kukacokban lemorzsolódni rólam a krém. A beszívódása is sokáig tart, ha reggel sietek, akkor összkenem vele a felsőmet rendszeresen. Szóval összességében nem lenne rossz testápolóegyáltalán, de nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

eszterker

2017. november 1.

Édesanyámnak vettem egyszer ajándékba, annyira tetszett neki az extra száraz bőréhez, hogy amikor elfogyott, kérte, hogy vegyek neki újat.

PSz

2017. szeptember 30.

Nemrég találtam meg újra a szekrényben, úgy tűnik, nem használtam el. A hatása rendben van, inkább csak a lábamon használtam, de nem szerettem az átható és hosszan tartó illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.