The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémes, lágy illatú Argánolajos testvaj, mely az Olajok királynőjének hatóanyagaival ápol és hidratál.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói Argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

Naschkatze

2017. szeptember 21.

Nagyon szerettem, finom illatú és szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nagyon szerettem, finom illatú és szépen hidratál.

CKNYL

2017. szeptember 19.

Nagyon jó testápoló.
Kiválóan hidratál, elég gyorsan felszívódik és nem ragacsos. Igazat ír alább "vivienlovesit" is, testvaj létére viszonylag könnyű az állaga, de ez nem megy a rovására, használata után a puha bőr garantált. Nekem az illata is nagyon tetszik, finoman édeskés és tartós. Többedszer vettem újra, és ajándékba is szívesen adom, eddig mindenkinek bejött:-).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nagyon jó testápoló.

Bridddzs

2017. szeptember 19.

A sarkamra szoktam használni. Nagyon finom illata van, eléggé testes krém. A bőröm abszolút puha lesz tőle, már másodszor vettem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

szfruzsi

2017. szeptember 5.

a pici kiszerelés szokott a táskámban lenni, még instant parfümnek is megteszi ,mert annyira erős és finom illata van :) nekem alapvetően csak télen száradi ki a bőröm, de akkor nagyon szépen hidratálva tartja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

MormiOrsi

2017. szeptember 5.

Én a táskámban hurcibálom kézkrém gyanánt és tényleg messze a legjobban hidratáló krém, amit eddig próbáltam. Először egy argánolajas tusfürdőt vettem a márkától és akkor nagyon beleszerettem az illatába, így gondoltam beruházok egy krémbe is. A kezem a hűvösebb időben kiszárad és próbáltam már rá egy-két krémet, de talán ez volt a legjobb mégpedig olyan szempontból, hogy a kézmosásokkal is fel tudta venni a harcot. Nyilván egy idő után ezt is sikerül lemosni és akkor újra kell kenni, de nem minden mosdó használat után :) Szóval ezért, meg az illatáért megkapja az 5 csillagot. Ami esetleg hátrány, hogy kicsit kemény krém, illetve igyekszem a tenyeremet minél jobban kihagyni, mert néha kicsit zavarón csúszós lesz tőle a kezem, de ezek elhanyagolható kifogások :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Gerrardfan

2017. július 4.

Nagyon szeretem a TBS összes testvaját. Ennek a terméknek is kellemes az illata, ami elég sokáig tart. Én inkább csak a lábszáramon szoktam használni, főleg a téli hideg időszakban, amikor nagyon kiszárad. Akkor csodákra képes, nagyon jól hidratál. Az állaga kissé tömörebb, mint a gyümölcsös testvajaknak, de ez is szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

vivienlovesit

2017. június 29.

Az illata kellemes, nem tolakodó - éljen! Pillanatok alatt felszívódik és nagyon jól ápolja a szomjas, száraz bőrt. ♡ Kiváló ár-érték arány, nagyon kevés kell belőle egy-egy használat során, mivel testvaj létére nagyon könnyű az állaga. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

floravanda

2017. június 12.

A kedvenc testápoló termék családom ettől a márkától. Már kevés használat után is jelentősen puhább lesz a bőr amit nem csak én veszek észre hanem más is. Az illata egyszerűen isteni, imàdom! Többször visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

laszti

2017. június 5.

Szerettem az illatát és az állagát. Hasonló natur terméket, hasonló hatással töredékáron lehet vásárolni, így bár imádom a The body shopot, nem vettem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Bubucim

2017. május 14.

A sheavajas testvérkéje mellet ő a másik nagy kedvencem. Az illata isteni, ahogyan a hidratáló hatása is. Már kétszer újravettem a mini kiszerelést. Az egyetlen negatívumaként az árát tudnám említeni, de várjuk az akciókat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.