The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémes, lágy illatú Argánolajos testvaj, mely az Olajok királynőjének hatóanyagaival ápol és hidratál.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói Argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

Rittus89

2016. január 21.

A kis kiszerelést vettem meg, isteni ès tartós az illata. Mèg csak a kezemre használtam mert nem akarom hogy hamar elfogyjon, nagyon jól hidratál puha kellemes tapintású lesz a bőröm.

Update: még mindig kenném egyfolytában, annyira imádom. Megveszem majd a nagyot is és beszerzek még néhány illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

sztikke

2016. január 16.

Nem szeretem a túl illatos krémeket, de ez a testvaj mégis megfogott. Ajándékba kaptam, máskülönben nem próbáltam volna ki, és pozitívan csalódtam a márkában. Kissé sűrű állaga van, de a téli estékre tökéletes, megfelelően hidratál. Az illata nekem még így is túl erős, de legalább nem olyan gejl illata van, mint a többi TSB testvajnak. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

beauté

2015. december 24.

Röviden: beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Röviden: beleszerettem.

Valentine

2015. december 9.

Próbaképpen kaptam belőle egy kisebb mennyiséget. Az illata nagyon kellemes, imádtam. Kellett neki egy kis idő, hogy beszívódjon, de a bőrömet jól hidratálta, főleg a képeimet. Kipróbálnék belőle nagyobb csomagolást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

blessed

2015. december 7.

Szinte már rutinom, hogy akárhányszor repülőtéren járok a duty free-ben bekenem a száraz kezeimet ennek a testvajnak a teszterével, de érthetetlen módon még sose vettem meg, pedig nagyon bevált, órákig hidratált tőle a kezem. Most, hogy a Mojito-s testvaj ilyen hideg időben nem annyira esik jól, így beszereztem ezt. Habár nem extra száraz a bőröm, néha elkél az extra hidratálás, a shea vaj és argán olaj pedig jöhet minden mennyiségben. :) Picit tovább tart mire beszívja a bőröm, de cserébe hosszan tartó a puhaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Nitacsiga

2015. november 16.

Az illata fantasztikus, a csomagolás szép, bármilyen alkalomra megállja a helyét. A vaj, kézmeleg hatására könnyen olvad, felkenve gyorsan beszívódik, illata még jó pár percig érezhető. Először sűrűbbnek, nehezebbnek gondoltam, de olvadás után igazán lágy, könnyen kezelhető. Nagy kedvencem lett az őszi hónapokban, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

szusmus

2015. október 9.

A legjobb :-) A kedvencem a márka összes terméke közül. Gazdag, de nem túl sok, illata remek, és tényleg nagyon jó a bőrömnek: nem zsíros érzetű, nem darabos. Ha elfogy ( ami nagyon soká lesz), akkor újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Fviki

2015. augusztus 18.

Nagyon szeretem a testvajakat, az argánolaj pedig a legújabb kedvencem. Hidratálás területén a TBS legjobb terméke. Illata nagyon tartós, aki nem kedveli, az ne reménykedjen, hogy perceken belül elillan :-)
A radírozós tusijával használom, így szinte csodákat művel a bőrömmel este. nyáron is folyamatosan használtam, mert így reggel a nyári ruhából kikandikáló bőröm szép, egészségesen fénylő (egyébként száraz, szürke és fakó, helyenként hámló)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

svekits

2015. június 7.

Eldöntöttem, hogy elhasználom a korábban vett termékeket, mert rengeteg félbehagyott cucc van a szekrényemben. A szüleimet látogattam és nem vittem magammal testápolót, ez a testvaj meg nála maradt még tavaly, úgyhogy magamra kentem. A TBS testvajokkal nekem mindig a nagyon erős illatuk volt a bajom. Ennek is iszonyatosan édes illata van, belengte a egész szobát (szellőztetnem kellett :D ). Nem vagyok híve a túl illatos dolgoknak, nekem valahogy az illat sosem emel az élményen, másrészt meg ha egy mód van rá inkább kerülöm az illatosított termékeket, bár mivel nincs érzékeny bőröm, néha belefér, a testemen meg annyira nem érdekel. Na, mindegy, szóval magamra kentem. Használtam korábban egy másik testvajt is, és annál is feltűnt, hogy a hátamon így betaknyosodott vagy nem tudom. Nem szívódott be, hanem ott megállt a hátamon, elég undi volt... Ezzel is volt ilyen jellegű problémám. A tégelyes kiszerelés sem a kedvencem. Hidratálni amúgy jól hidratál, puha utána a bőröm, eldolgozni is nagyon könnyű, viszont az erős illat, a tégely és a betaknyosodás levon az értékéből. Ettől függetlenül valószínűleg el fogom használni, van valami különösen kielégítő abban, ha kiürítek egy tégelyt/tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

kessi91

2015. május 4.

Nagyon jól hidratál, és szerintem finom az illata is! A mandulásat és a barackosat nálam semmi nem veri, de azért beismerem, hogy ez egy szuper termék!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.