The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: MeaGNewcastle, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult változat!

Ez a 100% vegetáriánus sampon tökéletes választás sérült hajra, intenzíven táplálja, erősíti és hidratálja azt.

• BANÁN - Segít a bőr és a haj erősségének, rugalmasságának fenntartásában. Hidratál, megelőzi a bőr és a haj kiszáradását. Természetes hidratáló, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatásai vannak, ráadásul A-, B-, C- és E-vitamint, valamint cinket is tartalmaz.
  • C-VITAMIN - Antioxidáns hatása révén fellép a szabadgyökök ellen, megakadályozza a sejtkárosodást. Védi a bőrt a környezet károsító hatásaitól. Segíti a sebgyógyulást, elősegíti a kollagéntermelést. Fontos szerepe van a bőr puhaságának megőrzésében.
  • MÉZ - A mézben található antiszeptikus, antibakteriális és antimikrobális vegyületek nagyszerűen alkalmazhatóak különböző bőrproblémák, így vágott sebek, égési sérülések, horzsolások kezelésére. A méz nemcsak tisztán tartani segít a sebeket (így megakadályozza, hogy azok elfertőződjenek), de gyorsítja a gyógyulást és a fájdalmakat is enyhíti.

♡ 3000,- TBS banános sampon ♡
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Monyo1994

2015. április 28.

Borzalom. Ha valaki át akar állni a biosamponokra, ne a TBS-el kezdje. Leginkább a közelükbe se menjen.Kuka a kondicionálójával együtt.Pedig a szagától még eltekintettem volna, ha valami látványos eredményt produkál. Nem habzik, és rémisztő állaga lett tőle a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

evicka

2015. április 6.

Állagra sűrű ezért, nagyon kevés is elég belőle, én majdnem félévig használtam, bár az ára igen borsos, gazdaságos. Balzsam használata kötelező utána, de a hajam szép, dús és csillogó volt, amíg használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

Aimet

2015. március 22.

illatra nagyon finom volt, tetszett...hatásra nem nagyon, szárított, szálkásított...nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

djkaty

2015. január 29.

Banánpürére emlékeztető, sűrű, élénksárga, banánillatú termék, amelyből jóval kevesebbet kell használnom egy-egy alkalommal, mint az olcsó, hígabb samponokból. Egy flakon így jóval hosszabb időre elegendő, így időarányosan nem kerül többe, mint egy átlagos sampon, a hajamat viszont – a balzsammal együtt használva – csodás fényessé és egészségessé teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Póni

2015. január 12.

Ez az a sampon ami nekem nem vált be. Az illata semmi extra, nekem nem marad meg sokáig a hajon.Lehet, hogy fényesebb lett tőle, de nem szerettem. Elsőre a nedves hajra felvíve nem csinált semmit. Semmi habzás. Második körben már habosodott de volt olyan is, hogy háromszor is raktam a hajamra mert olyan érzésem volt, hogy nem tiszta. Én soha nem tudtam kimosni rendesen a hajamból a sampont. Bármeddig folyathattam rá a vizet, mintha nem jönne ki a hajamból érzés volt. A végén meg egy durva tapintású kóc az egész. Megbántam, hogy nem küldtem vissza. Gyorsan zsírosodik tőle a festett hajam. Nyáron majd még elhasználom a maradékot a strandon. Nem venném többet. Nem is olcsó és nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

BloodEve

2014. december 16.

Krémes lágy textúrájú, olyan akár egy testápoló.
Tisztító hatása: átlagosan tisztít
Eredmény: puha tapintású haj, 3 napig bírja mosás után.
Illata: finom banános, nem tolakodó
Irritáció: nem
Összetevők: nem éppen barátságos
Ár-érték: teljesen átlagos sampon drágán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Krémes lágy textúrájú, olyan akár egy testápoló.
Tisztító hatása: átlagosan tisztít
Eredmény: puha tapintású haj, 3 napig bírja mosás után.
Illata: finom banános, nem tolakodó
Irritáció: nem
Összetevők: nem éppen barátságos
Ár-érték: teljesen átlagos sampon drágán

AshleeyTayloor

2014. szeptember 28.

Még meg van a flakon egy negyede és még mindig imádom. Nem ezt vettem újra,hogy ne szokjon hozzá a hajam, hanem a Rainforest Shine Samponját. De biztos jó párszor vissza fogok még hozzá térni.
2014. április 18.
Nagyon,nagyon,nagyon megvagyok vele elégedve. A barzsamjával használom együtt és a hatásuk eszméletlen! Fényes lesz tőle a haja, puha, könnyen kezelhető. Mellesleg egy csomó időt spórolok, mert előtte 4! terméket használtam (sampon, barzsam,pakolás, fényt adó spré ), és mit ne mondjuk sokkal szebb a hajam. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

2014. április 18.

lide81

2014. augusztus 30.

Akciósan vettem meg, mert sok jót hallottam róla. Sajnos nekem nem vált be: az illata csodás, de nem marad meg a hajon, emellett kiszárította és szálkásította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

BubuMaczko

2014. július 16.

Először idegenkedtem az illata miatt. Már több banános tusfürdőt, ápolót kipróbáltam, és nem volt meggyőző az illatuk. Ennek tetszik az illata, bár nem természetes banán illat, tényleg inkább banánturmix illata van. Kevés is elég, és jól habzik, alaposan tisztít. Elég problémás és érzékeny a fejbőröm, de ennél a samponnál nem tapasztaltam kellemetlenségeket. Kombinálva a balzsammal, a hajam egészséges, selymes tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

kumcsyka

2014. június 21.

Először nem akartam megvenni, mert drágának gondoltam. Aztán az itteni vélemények miatt, miszerint mesés az illata mégis elcsábultam. Az illata tényleg isteni (bár nem banán, hanem inkább banánturmix illata van), de nem ez az egyetlen dolog, amit imádok benne. Samponból én mindig majd egy elég nagy adagot teszek a hajamra, hogy jól habozzon. Ebből egy borsónyi bőven elég, szóval ezt a drága dolgot már teljesen másképpen látom, mivel sokkal kevesebbet használok belőle. A hatása viszont átlagos, nekem kell hozzá balzsam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Honey