The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: MeaGNewcastle, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult változat!

Ez a 100% vegetáriánus sampon tökéletes választás sérült hajra, intenzíven táplálja, erősíti és hidratálja azt.

• BANÁN - Segít a bőr és a haj erősségének, rugalmasságának fenntartásában. Hidratál, megelőzi a bőr és a haj kiszáradását. Természetes hidratáló, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatásai vannak, ráadásul A-, B-, C- és E-vitamint, valamint cinket is tartalmaz.
  • C-VITAMIN - Antioxidáns hatása révén fellép a szabadgyökök ellen, megakadályozza a sejtkárosodást. Védi a bőrt a környezet károsító hatásaitól. Segíti a sebgyógyulást, elősegíti a kollagéntermelést. Fontos szerepe van a bőr puhaságának megőrzésében.
  • MÉZ - A mézben található antiszeptikus, antibakteriális és antimikrobális vegyületek nagyszerűen alkalmazhatóak különböző bőrproblémák, így vágott sebek, égési sérülések, horzsolások kezelésére. A méz nemcsak tisztán tartani segít a sebeket (így megakadályozza, hogy azok elfertőződjenek), de gyorsítja a gyógyulást és a fájdalmakat is enyhíti.

♡ 3000,- TBS banános sampon ♡
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fruzsina0620

2018. január 9.

Én nagyon nem szerettem! Amikor neki álltam a használatának észrevettem, hogy egyre jobban korpásodott a fejbőröm, ami valljuk be őszintén nem túl szép látvány. Hidratálás szempontjából se volt lehengerlő a teljesítménye és ez a mű banán illat, fújj! Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

grey

2018. január 5.

Nagyon jól tisztít, fényes, puha és egészséges a hajam tőle. Jó illata van, kevés kell belőle. A balzsamot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

asdf27

2017. december 31.

Ez nem jött be. Szárít, nehezen fésülhető hajat eredményez és korpásodás is felerősödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

cinicini

2017. november 15.

Nagyon szeretem! :) Kb két hete használom, nem kell belőle sok a hajamra egy használat során. Kicsit utána száraz érzetet kelt (míg meg nem szárad a hajam), én a szőlőmag olajos szérummal egybekötve használom, nekem ezt a kettő egyenlőre elégnek tűnik, a hajszerkezetem meg visszanyerte a régi fényét :) Másik pozitívum, hogy nagyon finom az illata, és majdhogynem elég 3-4 naponta hajat mosnom, ami nálam hatalmas előrelépés az eddigi 2 helyett. Valószínűleg maradok ennél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

eszterker

2017. november 1.

Szerintem az árához képest semmi extrát nem nyújt, és én hamar meguntam az intenzív banánillatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

katica22

2017. október 15.

Amikor megrendeltem és először megszagoltam ÚÚÚÚRISTEEEN hogyan lehet valaminek ennyire finom isteni és természetes banán illata. Már ezzel megvettek engem :D Aztán mikor először használtam a sűrű állaga lepett meg, ami nagyon jó szerintem. Az illata hogy 3 napig simán érződik a hajon megint egyedivé teszi ezt a sampont. Sokáig elég. Nagyon szép selymes és egészséges kinézetű lesz tőle a haj. És hozzátenném hogy, nem csak kinézetre... a fodrászom meg is kérdezte hogy mivel mosom a hajam és milyen balzsamot használok mert sokkal szebb és egészségesebb lett a hajam. Szóval aki teheti, mert sajnos nem olcsó sampon, vegye meg próbálja ki, mert nem fog benne csalódni. 10/10 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

estefanl

2017. szeptember 12.

Nagyon sok jót olvastam róla, ezért megvettem a legkisebb kiszerelést, hogy kipróbáljam. Három csillagot adok, mivel nagyon drága :/ , az illatát már szárítás után sem éreztem és hát őszintén semmi extra, azt tudja amit ígér (száraz hajra, stb.). Olcsóbb alternatíva is megfelel szerintem, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Black Fairy

2017. augusztus 29.

Nem hagyott nyugodni a banán illat, annyira tetszett, muszáj volt megvennem - a kis kiszerelést, samponoknál válogatós vagyok...
Az illata nagyon kellemes, meglepően jól habzik (egy natúr samponról álltam át erre xD), és nekem nem okozott gondot a kiöblítése se...nem volt utána ragacsos a hajam, tisztának is éreztem - meg is lepődtem rajta, azt hittem valami gusztustalan trutymós dolog lesz...
Viszont soha semmi nem szárította még ki ennyire a hajamat...elég intenzíven van szőkítve szegénykém, és egészen szép állapotban, puhán tudom tartani többnyire, de ezután úgy nézett ki, mint a cirokseprű, amit a nyulunk szájából húztunk ki...a fejbőrömet egyébként nem szárította, a hajmosást nem tolta ki egy nappal ez se, viszont a hajvégeim....használtam már rosszabb sampont, de kíváncsi leszek, mikorra sikerül helyrehoznom a károkat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

kiralykislany

2017. augusztus 13.

Együtt használom a sampont, a balzsamot, és a maszkot. Nagyon jó ez a banános illat, nekem 1-2 napig meg is marad a hajamban. A hatásuk viszont nagyon átlagos.
Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

Merengo95

2017. augusztus 8.

Régóta szemeztem vele,de az itteni vélemények hatására lemondtam róla,erre most ajándékba megkaptam egy ismerősömtől. Féltem kipróbálni,mert pont nyaralni indultunk és nem akartam szutyok hajjal menni,de győzött a kíváncsiság. Eddig kétszer használtam és nekem bevált. Nem mondom,h egy csodaszer lenne,főleg ennyi pénzt nem ér,de szép fényes és puha lett tőle a hajam,bár balzsam nélkül kicsit szárít. Az illata sajnos egy nagy 0,ahogy mosom ki a hajamból,úgy tűnik el és a végére egy átlagos sampon több illatot hagy,mint ez,de ez várható volt :(. Nem fogom újra venni,de örülök,h kipróbálhattam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Honey