The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: MeaGNewcastle, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult változat!

Ez a 100% vegetáriánus sampon tökéletes választás sérült hajra, intenzíven táplálja, erősíti és hidratálja azt.

• BANÁN - Segít a bőr és a haj erősségének, rugalmasságának fenntartásában. Hidratál, megelőzi a bőr és a haj kiszáradását. Természetes hidratáló, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatásai vannak, ráadásul A-, B-, C- és E-vitamint, valamint cinket is tartalmaz.
  • C-VITAMIN - Antioxidáns hatása révén fellép a szabadgyökök ellen, megakadályozza a sejtkárosodást. Védi a bőrt a környezet károsító hatásaitól. Segíti a sebgyógyulást, elősegíti a kollagéntermelést. Fontos szerepe van a bőr puhaságának megőrzésében.
  • MÉZ - A mézben található antiszeptikus, antibakteriális és antimikrobális vegyületek nagyszerűen alkalmazhatóak különböző bőrproblémák, így vágott sebek, égési sérülések, horzsolások kezelésére. A méz nemcsak tisztán tartani segít a sebeket (így megakadályozza, hogy azok elfertőződjenek), de gyorsítja a gyógyulást és a fájdalmakat is enyhíti.

♡ 3000,- TBS banános sampon ♡
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Virvatuli

2017. július 7.

Mint a kondicionálóját, ezt is jónak, de átlagosnak mondanám. Nem szárít, ez az előnyére szól. Az illata elég mű, engem gyerekkorom banánaromájú fogkrémeire emlékeztet inkább, mint igazi banánra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

Gerrardfan

2017. július 3.

Imádom az illatát, és éppen ezért szoktam néha beruházni, mivel valljuk be nem egy olcsó sampon. Ha éppen van itthon akkor sem minden alkalommal ezt használom, inkább csak ha éppen erre az illatra vágyok. Maga a sampon nekem nem habzik eléggé, kicsit nehéz kimosni, csomós marad a hajam, de ezt a problémát a balzsam szépen megoldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Defelejcs

2017. június 28.

Életem legrosszabb samponja volt ez a termék! A saját honlapján lévő pozitív vélemények miatt mertem kipróbálni. :P Már az erős banánszagtól elbizonytalanodtam, de ha már megvettem, használtam. Nem habzott, beleragadt a hajamba, nem bírtam kifésülni, a hajamat koszosabbnak éreztem tőle, mint a hajmosás előtt. Aztán amikor egyszer a fodrász négyszer samponozta be a hajam, hogy ezt kimossa, döntöttem, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

amywide

2017. június 12.

Amiket itt, Krémmánián kb 2 csillaggal leértékelnek (tehát max 3 pontos termék), na, nekem rendre azok a termékek váltak be legjobban. :D Tény, hogy egy flakon elhasználása után elunja a hajam (picit szárítja), utána kb egy hónapig használok mást, és megint a megszokott eredményt produkálja: az ekcémás -
zsírosodásra hajlamos fejbőrömet nyugtatja, korpásodás megszűnik, a hajam lágy, puha és szép fényes, a száraz végek hidratáltabbak (igaz, arra majdnem napi szinten használok hajolajat is, mosni is kb naponta-kétnaponta szoktam, különben az ekcémás dolog rögvest előjön. :( ). Az illata kicsit sem tartós, de annyi baj legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Julmi

2017. április 7.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát. Zsíros hajam van, száraz hajvéggel. A száraz hajvégemmel csodákat művel, sajnos a zsíros hajamon nem segít, de ezek ellenére néha befizetek egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

meekoflit

2017. április 4.

Szuper banán illat egy élmény vele a hajmosás. Nem tart sokáig az illata de akkor is imádom!😊 a balzsamjával együtt használom ami szintén szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

janka.s

2017. március 29.

Uhh, mit találtam a fürdőszobaszekrény alján... Hát ez az egyik legfájóbb befektetésem volt samponba, biz'isten. Jó-jó, banán illat kb. 5 percig, aztán amúgy egy nagy kifésülhetetlen mócsingot hagyott a hajamból (pedig a kondícionálóját is használtam), ami amúgy a töveknél már másnap zsíros volt, a hajvégeken meg fullszáraz, söprűszerű. Kb. még 3 esélyt adtam neki, aztán bevágtam a szekrénybe mérgemben. Ennek már vagy egy éve. Most lélekben is túltettem magam rajta, úgyhogy repül a kukába a maradék. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Milka01

2017. március 27.

Könnyen fésülhetővé tette a hajamat a balzsammal együtt, jó az illata, szerencsére nem túl intenzív. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

0bikbik0

2017. március 15.

Hát, a flakon nem így néz ki ma már... Igen könnyen összekeverhető a kondícionálójával...
A sampon olyan kis megbízható, hozza a várt hatást. Tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Finom az illata, ha nem is tartós (ami nálam éppen plusz pont.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 15.

szabcsi0502

2017. március 6.

Borzasztóan kiszárította a hajam, nekem hatalmas csalódás. Inkább maradok a régi samponomnál. Az egyedüli pont hogy isteni illata van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Honey