The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pofi89, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Bodzás szemkörnyékápoló zselé. Illatmentes, frissítő, a szemet ébresztő hűs pakolás. Kezdd ezzel a napot, főleg, ha a szemed környéki finom bőr hajlamos a puffadásra. Ha nem használod, tartsd a hűtőben, úgy még erőteljesebb lesz a hatása.

vtina85

2015. június 7.

Nem tartom hűtőben, de nálam így is jól működik.Szépen csökkenti a szem alatti puffadtságot, hamar felszívódik, így könnyen lehet rá sminkelni.
Ki fogom próbálni úgy is, hogy a hűtőben tartom, hátha még tovább fokozható a hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

BecCc

2015. február 1.

Nem csattogtam ki tőle, ezért jár neki 2 csillag. Egyébként semmit sem ért... Hűsíteni pár másodpercig hűsített csak; frissítő hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Yndre

2014. október 21.

Kellemes zselé, de semmi extra. Felkenés után kissé tényleg hűsít kb 2-3 másodpercig, de mivel nagyon hamar beszívódik így semmilyen egyéb hatását nem érzékelem. Hidratálni egyáltalán nem hidratál, de nem is vártam tőle. Legfeljebb lehűtve nyáron kicsit felfrissít, de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

sildicow

2014. április 5.

Ha reggel úgy érzem, hogy a szemeim nem ébredtek fel teljesen, jól esik ezt használni. Hűsít és kevésbé érzem duzzadtnak a szemeim. Igazából ezen kívül nem érzem semmi extra hatását, ezért nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

csigabiga

2013. július 20.

Nagyon kellemes termék, a szem alatti karikákon ugyan nem segít, de nagyon kellemesen hűsít, reggelente, ha nem sikerül eleget aludni, a reggeli szem körüli duzzanatot szépen enyhíti, jól eső érzés.
Szeretem az illatanyag mentes "illatát".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Szeretem az illatanyag mentes "illatát".

fruzsicaaa

2013. május 7.

Szeretem. Frissit, jol felszivodik, nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Szeretem. Frissit, jol felszivodik, nem irrital.

beauté

2013. január 7.

Pár napja vettem meg, már régóta szemeztem ezzel a krémmel. Én a hűtőben szoktam tartani a szemkörnyékápolóimat egy kis dobozban, hogy fokozzam a hatást. Jól beszívódik, és enyhíti a szemem alatti táskákat. Legalábbis ezt az érzetet kelti. :) Szóval egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

simple

2012. november 14.

Imádom! Mikor elkezdtem használni, hamar vettem belőle még egyet utánpótlásnak. Fantasztikusan könnyű zselé, nyárra elképzelni sem tudok ennél jobbat a szememre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 14.

Pávácska

2012. július 7.

Én hűtőben tárolom, hogy a hatása még intenzívebb legyen. Frissítő, hűsítő érzést kelt, ha felkenem, a táskákat szépen eltünteti. Én alkalomszerűen használom, mert nekem már egy "tartalmasabb" szemránckrém is kell, de a fiatal korosztálynak szerintem tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.