The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk a Superfood kollekció része. A British Rose termékcsaládhoz hasonlóan az angol vidék szívéből származó kézzel szedett organikus rózsaszirmokkal hidratálja a bőrt. Chilei rózsaolajjal, Omega 2 és 6 zsírsavakkal javítja a bőr tónusát. Közösségi Kereskedelemből származó marulaolaj és olívaolaj tartalmának köszönhetően pedig rugalmasabbá és feszesebbé teszi a bőrt. Nedves bőrre kell felvinni.

• Frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk
  • 100% vegán
  • Kézzel szedett rózsaszirmokat és chilei rózsaolajat tartalmaz
  • Intenzíven hidratál, javítja a bőr tónusát, feszesebbé és rugalmasabbá teszi azt
  • Közösségi Kereskedelemből származó marula- és olívaolajjal

TBS The Body Shop British Rose/Angol Rózsa Rózsás Mélyhidratáló Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás
Ár: 6.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 5000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
herakut

2018. november 22.

Kellemes kis maszk, nagyon jól nyugtatja a bőröm és hidratál. Az illata és az állaga is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

kzsofi91

2018. október 31.

Sok kulonbozo arcmaszkot probaltam mar, de ez az abszolut kedvencem. Erezhetoen puhava varazsolja a bort es az illata is nagyon tetszik. Az otthoni 'spa' rutinom elengedhetetlen resze. A volegenyem is kiprobalta es neki is bevalt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Ajándékszettben kaptam, nagyon imádom az egész british rose csomagot. Maga a maszk hidratál, érezhetően puhább tőle a bőröm. Tetszik, hogy könnyű felkenni, nem szenvedek vele és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

liv22

2018. július 8.

Nagyon szeretem a TBS Superfood maszkjait. A british rose maszk szépen hidratálja a bőröm, kevés is elég belőle, az állaga és illata pedig igai luxus hangulatot varázsol, egy hétvégi házi wellness tökéletes kelléke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Pamacsvirag

2018. július 4.

Imádom!
Nyertem egy nyereményjátékon egy British rose csomagot.
Nagyon szeretem az illatát, az hogy rózsaszirmok vannak benne.
Kellemes puha lesz utána az arcom és másnap reggel is sokkal üdébbnek érzem. Nagyon érzékeny a bőröm és szerencsére ettől a masztól sem kipirosodás sem pattanás sem viszkedés.. semmi nincs.
Szerintem egy ilyen tégely nagyon sokáig elég mert nem kell sokat használni belőle.
Én biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom!
Nyertem egy nyereményjátékon egy British rose csomagot.
Nagyon szeretem az illatát, az hogy rózsaszirmok vannak benne.
Én biztosan újra fogom venni!

Hamarv

2018. február 14.

Nagyon kedvelem, számomra mennyei az illata és az állagát is szeretem. Hidratált és feszes utána a bőr. Én heti 2x használom radírozás után. Elégedett vagyok vele. Hiperérzékeny az arcbőröm és ez a pakolás semmiit nem okozott, így jár neki az 5 csillag. Amúgy én kb 24 órát érzem a hatását, de nekem ennyit megér ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

audreyjumper

2017. december 30.

A nyuszis arcmaszk csomagot vettem meg, amiben 3 db 5 ml-es kiszerelésű termék volt ebből a rózsásból, korábban már próbáltam ilyen kis kiszerelésű TBS arcmaszkot, az első pozitív dolog számomra hogy két alkalomra elég (nekem!)
Rövidtávon csak jól tudok róla mondani, puha és feszes lett az arcbőröm, de mivel a termékcsalád többi tagját nem használom így hosszútávon nem várok tőle csodát, kombinált, szeszélyes bőröm van, mindig is többféle terméket kellett használnom. 4 csillagot mindenképp megérdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

LillyPoow

2017. december 30.

Kellemes illat, zselés, sűrű álag, apró rózsa darabkák. Nem az a tipikus tömény arcpakolás, igazán könnyed. Használat után egyből érezhető, hogy puhább az arcbőr, viszont én nem érzem a hosszútávú hatását. Rendszeresen használom, de csak ideiglenesen nyújt hidratálást. Száraz, problémás arcbőrrel rendelkezem, néha előfordul, hogy hámlik az orrom, ezért sminkelés előtt gyakran használom. Alapozó vagy BB krém felvitele előtt hasznos segítség, jobb és gyorsabb segítséget nyújt, mint egy arckrém. Szóval ideiglenes, azonnali hidratálására vagy legalábbis bőr puhításra és a bőrfelszín javitására jó, viszont hosszútávú hatását én két hónap, rendszeres használat után sem érzem.
A használata egyszerű, nedves bőrre kell felvinni, nem kell belőle sok, ebből kifolyólag rendkívül kiadós. 15 perc után megszárad, nem hagy feszítő, viszkető, húzódó érzést ám egy kicsit ragacsos. Melegvízzel szoktam lemosni az arcomról. Több véleményben is olvastam már, hogy vannak akik egész éjszakára fent hagyják az arcukon, illetve, hogy nem csak arcra, de nyakra és dekoltázsra is használják. Én is kipróbáltam és lefekvés előtt felvittem az arcomra és a nyakamra is. Reggelre teljesen beszívódott az arcomon, viszont a nyakamon piros foltok alakultak ki tőle, amik kissé fájtak, viszkettek szóval nem ajánlom, hogy több órán keresztül a bőrötökön legyen. (A piros foltos bőrirritációm egy nap után elmúlt és azóta nem jelentkezett, mivel maximum 15 percig hagyom a bőrömön).
Ár-érték arányát tekintve szerintem magyar, átlag fizetéshez drága, viszont, aki megteheti, vegye meg és használja, de nagy csodákat ne várjon tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

FanniL

2017. november 17.

Fantasztikus illata van, könnyű vele dolgozni, alapvetően száraz bőröm van, így mikor lemosásra kerülne a sor, a bőröm már a jó részét beszívta. Hihetetlenül puhává varázsolja az arcbőrt, én az E-vitaminos éjszakai TBS arckrémet használom utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

szilvasitimea

2017. augusztus 16.

Használata után kellemesen puha, hidratált az arcbőröm. De semmivel sem tesz többet, mint egy olcsóbb, nem TBS-os maszk. Az illatát szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)