The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk a Superfood kollekció része. A British Rose termékcsaládhoz hasonlóan az angol vidék szívéből származó kézzel szedett organikus rózsaszirmokkal hidratálja a bőrt. Chilei rózsaolajjal, Omega 2 és 6 zsírsavakkal javítja a bőr tónusát. Közösségi Kereskedelemből származó marulaolaj és olívaolaj tartalmának köszönhetően pedig rugalmasabbá és feszesebbé teszi a bőrt. Nedves bőrre kell felvinni.

• Frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk
  • 100% vegán
  • Kézzel szedett rózsaszirmokat és chilei rózsaolajat tartalmaz
  • Intenzíven hidratál, javítja a bőr tónusát, feszesebbé és rugalmasabbá teszi azt
  • Közösségi Kereskedelemből származó marula- és olívaolajjal

TBS The Body Shop British Rose/Angol Rózsa Rózsás Mélyhidratáló Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás
Ár: 6.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 3500 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
clover12

2017. június 12.

Elég fura a bőröm, néha zsírosabb és kijön 1-2 pattanás, néha nagyon száraz és húzódik, van amikor a kettő kombinációja. Ha éppen nagyon ki van száradva akkor heti 2-szer használom és nem lesz egycsapásra tökéletes a bőröm, de sokat segít.
És _-Mia-_ , nem meggyőzni akarlak vagy bármi, megértem ha neked nem jött be, de nekem megvan az egész kiszerelés és annak egyáltalán nem olyan az állaga, sokkal kocsonyásabb és kényelmesebb, legalábbis szerintem (nekem sehova nem folyik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

mliptak

2017. május 23.

Hidratáló hatású maszkot kerestem és nagyon meggyőzött az eladó, hogy ez jó lesz az én kombinált bőrömnek. Hát rosszabb legalább nem lett, ez tény. Az illata tetszik, de hidratáló hatása nálam semmi. Elhasználom, de nem veszem újra. A három csillag: az illat, a tégely (tetszik ez a kis egyszerűsége), és a kiszolgálás (tudom ez nem ad hozzá magához a hatáshoz, de a body shop boltokban valahogy mindig csupa mosolygós, kedves eladót fogok ki).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

_-Mia-_

2017. május 6.

Mintám van csak. Túl híg, meghalok úgy csikiz, miközben marha lassan csurog az arcomon, bele a szemöldökömbe.... :D Hatását meg nem sokat látom, a kiszáradt, húzódó részeket nem hozza rendbe, és még két új pattanásom is kijött... Nem győzött meg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

szeliger

2017. február 9.

Lassan három hónapja, hogy hetente, kéthetente használom a Himalayan Charcoal maszk után. A TBS maszkecsetével viszem fel, nagyon jó érzés: előtte a másik maszkot meleg vízzel mosom le, ezután jön a hűvös maszk az ecset puha szálaival felsimogatva, mindehhez járul a finom rózsás illat. Hatásában ugyanakkor nem egy bajnok, kb. negyed óra múlva ezt is vízzel szoktam lemosni és nekem bizony rendesen húzódik utána a bőröm, sok-sok szérum kell még, hogy megint komfortosan érezze magát. Az egész rituálé végeredménye pihe-puha arcbőr, a negyed órás illatélmény pedig akkor is megéri, ha nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Lutra

2017. január 29.

Fantastikus illat és hidratálas. Szépen nyugtatja a homlokomon előforduló piros foltokat. Heti egyszer-kétszer használom és a bőröm latványosan hidratáltabb.Finom géles állagú, nagyon könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

LauraHerczeg

2017. január 15.

Ez a második maszkom már az a kollekcióból, és egyszerűen imádom. Fantasztikus illata van és nem hámlik a bőröm egyáltalán mióta megvan. Használat után pedig pihe puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Mayasos

2017. január 13.

Egy álmom vált valóra, amikor angliai kirándulásom alkalmával megvásároltam ezt a csodát. Az illata nagyon eredeti, magával ragadó valódi rózsaillat. Hatalmas élmény számomra használni. Nem a megszokott maszk, mivel géles és áttetsző, nem szárad szárazra az arcon. Én teljesen be szoktam kenni vele a vizes arcom, még az ajkaimra is teszek. Nagyon jól hidratál, utána puha és illatos a bőröm. Elfogult vagyok az illata miatt, de aki hozzám hasonlóan imádja a rózsaillatot, az garantáltan imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

eniko04

2017. január 9.

Ősszel próbáltam, de akkor még nem izgatott túlságosan. Azóta változott az arcbőröm és most már tudom, hogy ezt az arcmaszkot azok fogják értékelni, akiknek szárazabb a bőrük és egy kis extra hidratálásra van szükségük, vagy akik otthoni wellness élményre vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

hevci

2017. január 7.

Minden este használom, reggel pedig a maradékot arcmosásnál eltávolítom. Nagyon szereti a bőröm, érezhetően hidratáltabb. Óriási mennyiség, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

hulcsi

2016. december 19.

Júúuj..de csúny ez a kettő csillag. És nem is értem. Ez a maszk nekem csodás. Első tbs cuccom, maszkot szerettem volna az eladó ezt javasolta a bőrömre. Megvettem, egyszer élünk. Volt lehetőség kipróbálni, így nem lutri.... Az illat az állaga nekem nagyon bejön. A hatása...friss üde, élénk bőr. Csodás sminkalap. Pl alapozók mindig összeizésednek az orromon és államon. Ha ezt használom akkor olyan hidratált lesz a bőröm hogy semmilyen alapozó nem pikkyesedik ki. Nekem nagyon bejött, szeretem,nem sajnálom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)