The Body Shop

Ár:   1290 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2019. február 19.

Ár:   1290 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kamillás érzékeny bőrre való szemfestéklemosó új változata. Illat- és színezékmentes, kontaktlencseviselők is használhatják. Vattakorongra cseppentve leoldja a sminket, a szemkörnyék bőrét is ápolva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lilla9292

2016. május 11.

A kedvenc TBS sminklemosóm, a két fázisú lemosó már nem kapható jó ideje, nekem viszont sürgősen kellett egy megbízható lemosó. Ennyi pénzért ez a lemosó óriási csalódás. Nehezen távolítja el a szemsminket, ami csak szempillaspirálból áll és mútlkor is 4 szempilla volt a vattapamacson. Emelett nekem sajnos be is vörösödött a szemem tőle. Az illatával nekem nincs problémám. Jelenleg a Maybelline egyik szempillaspirálját használom, amiről tudom, hogy nagyon makacs, ezért majd váltok spirált és hátha azt könnyebben lehozza. Egy biztos: nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Monica6

2016. február 25.

Nem vált be, elvileg érzékeny bőrre is lehet alkalmazni ahhoz képest, úgy marta a szemem amikor véletlen bele ment. Én személy szerint az szagát is utáltam mert ez nekem már szag, de emeltet a legrosszabb nem vitte le rendesen a sminket. Akkor mi értelme?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

elisa78

2016. február 11.

Nagyon szépen leszedi a sminkem, pedig makacs szempillaspirált használok! Nem irritálja az érzékeny bőröm, az illata pedig nem zavaró. Utána úgyis megyek egyből a tus alá :) Újra fogom vásárolni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

MBernadett

2015. szeptember 2.

Én nagyon szeretem. Nem csípi a szememet, szépen leszedi a sminket. Az illatával nem foglalkozom. Finom illatot sajnos csak műanyag összetevőkkel lehet elérni, lásd parfum. A biotermékektől ne várjunk jó illatot. Főleg, hogy ezt gyorsan le is öblítem, nyoma sem marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Nem használok erős szemsminket. Amit kellett szinte teljesen lehozta, ha pedig nem akkor a Paula's Choice arclemosója szedte le a maradékot. Ha a szemembe ment akkor csípett, de ritkán fordult elő, mert figyeltem. Használat után hagyott egy enyhe ragacsos-fénylő réteget a bőrön, ami csak azért nem zavart, mert utána mindig arcot mostam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

szanaci

2015. augusztus 10.

Annyira szerettem volna szeretni, de borzalmasan csípi a szememet, és tiszta piros is lesz tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Nena

2014. augusztus 16.

Ajándékba kaptam a kis kiszerelést, magamtól nem vettem volna meg, úgyhogy eléggé szkeptikusan álltam hozzá. Főleg nyáron nem hordok brutál sminket, de a szempillaspirál-tus (egyik sem vízálló) kombóval szépen megbirkózik. Ellenpélda: tegnap felkentem a max factor lipfinity rúzsát és azt nem tudta leszedni.
Ami azonban a legjobban zavar: az illata! Látom már mások is megfejtették, hogy mire hasonlít (nekem pár napba telt): élesztő! Eddig azt hittem, hogy romlott, de ezek szerint ilyennek szánták...
Ezt a kis adagot el fogom használni, de egészen biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Ezt a kis adagot el fogom használni, de egészen biztos, hogy nem veszem újra.

eandi

2014. február 5.

Nekem egyáltalán nem csípi a szemem, nagyon szépen eltávolítja a sminket, kellemes érzést hagy maga után. Ez az első igazi szemfestéklemosóm ami nem csípi a szemem és tudom is használni. Már csak félig van és nem tapasztaltam szerencsére égő, viszkető érzést. Az illata érdekes, én imádom a kamilla termékeket de ez nem igazi kamilla illat sajnos, olyan mű tea keverék. De nem az illat miatt vettem meg, hanem a szimpatikus összetevői miatt. Nem okozott csalódást. De jobban örülnék ha egy picit az állaga krémesebb lenne. Emiatt és az illat miatt csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Pernilla-J

2014. február 4.

UPDATE!!

Pár használat után vettem észre, hogy egyszerűen kimarja a szemem alatt a bőrt... tök vörös lett tőle a szemem alatt, a délutáni sminklemosás után még másnap reggel is úgy néztem ki mint akinek bemostak és ráadásul nagyon fájt a bőröm. Majd 1-2 hétig hámlott utána.
Amikor elkezdtem használni, épp egy sírós időszakom volt, és akkor teljes mértékben ennek tudtam be a szemem alatti vörösséget. Hát nem, ez a lemosó volt a hibás. Nagy óvatosságra intek mindenkit!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Első használatnál én is bosszankodtam, hogy csíp, azóta jobban figyelek, hogy ne menjen a szemembe, és csak egy picikét csíp. Az illata tényleg furcsa egy kicsit, de nem is vártam egy lemosótól ilyesmit. A dolgát egyébként nagyon jól végzi, tökéletesen lemossa a szemfestéket. Az ára és a fenti negatívumok miatt csak 4*, de tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

UPDATE!!

tsz391

2013. november 15.

Szépen leszedi a sminket nem bajlódok vele , viszont az illata nekem nem tetszik , nem hasonlít a kamillara :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.