The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 24.

Kétlépéses arctisztítás első lépéseként használom. Elbánik mind a vízálló spirállal, mind az Uriage vízálló ásványi fényvédőjével. Aminek extrán örülök, hogy mivel le tudom mosni vízzel, jelenleg teljesen vattakorong-mentes az arcápolási rutinom. De még gondolkodom, hogy újraveszem, vagy kipróbálom a Clinique-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Lulufej

2019. február 19.

A Clinique Take the Day Off sminklemosó balzsamjáról kacsintottam át erre kb. 1 hete, anyagi megfontolásból (bár a kiszereléseiket tekintve csak rövidtávon számottevő a dolog) és kíváncsiságból. Amit a Clinique-hez képest pozitívumnak érzek, hogy talán kevesebb is elég egy arctisztításhoz, illetve kicsit mintha gyorsabban olvadna meg a kéz melegétől, így jobban terül az arcon. Gyorsan és kíméletesen leolvasztja a sminket; én utána még át szoktam masszírozni egy kis vízzel és jól elegyedik a kettő. Az eltávolítást is egyszerűbbnek érzem kicsit a Clinique-től, ha szabad kézzel csinálom, de legtöbbször egy mikrószálas törlővel távolítom a terméket és a leolvadt sminket, úgy pedig tökéletes az eredmény (mindkettőnél).
Ami miatt nem merem rámondani, hogy csodaszer, az az, hogy mióta használom 1-2 apró pattanás megjelent az arcomon, ami eddig nem volt jellemző. Nem látványos, nem marad sokáig...de van. Persze azt sem tudom 100%-ban állítani, hogy ez okozza. Csak ezért 4 csillag.
Ha valaki éppen válaszút előtt áll, hogy micellás vizet/sminklemosó folyadékot vegyen, vagy próbáljon ki egy ilyen balzsamot, akkor csak ajánlani tudom, mert megkönnyíti majd az életét.

UPDATE: Most már több hete használom és a fent jelzett probléma (1-2 apró pattanás) elmúlt. Vagy kellett egy kis idő, míg megszokta az arcom, vagy nem ez okozta a problémát. Jár neki ezért az 5 csillag. Már csak annyi negatívumot tudok felhozni ellene a Clinique Take the day off balzsammal szemben, hogy ebben van parfüm az összetevők között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Norina99

2019. február 18.

Szuper termék, minden sminket alaposan és könnyen eltávolít, vízzel egyszerűen lemosható, szinte fellélegzik a bőröm, utána jöhet egy habzó arctisztító. Sokkal jobb, mint a micellás vizek, amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

pamacska6

2019. február 11.

Egy hete vásároltam meg a double cleansing rutinomhoz. Csak este használom a smink és fényvédő eltávolításához a hozzá tartozó kendővel együtt. Eddig semmilyen problémát nem okozott, a használata is könnyű. Nincsen tolakodó illata. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Makk Zsuzsó

2018. október 22.

Jól leszedi a sminket, de valahogy nem estem extázisba tőle. Kellemes állagú, bár furán száraz érzete van annak ellenére, hogy olajos. Vattakorong helyett bevizezett mikroszálas arctisztító kesztyűvel a legjobb. Utána a Balea sensitiv géllel mosom le a maradékot. Nem szárít, nem irritál, szóval nincs vele semmi baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

gyumocs

2018. október 2.

Teljesen megérte! Nagyon szépen leszedi a sminket. Nekem kézzel felvíve vált be a legjobban, a kezem melegétől feloldódik így könnyebben oldja le a sminket az arcról. Próbáltam vattával és Foreo termékkel is. Ha szembe kerül, nem csíp. Gyors és hatékony. Könnyű lemosni az arcról, nem zsírosítja és nehezíti el a bőrt. Érdemes kipróbálni, hisz egy csodaszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

A Clinique Take the day off balzsamra kerestem CF alternatívát és úgy érzem megtaláltam. Elhasználtam egy tégellyel a Nyx hasonló termékéből is, de az sokkal viaszosabb volt és nehezebb volt lemosni. Ezt könnyebb kezelni, nagyon hasonló az állaga a Clinique termékhez. Aki egy lépésben szeretne sminket lemosni annak ezt nem ajánlom. A balzsam lényege az, hogy a vízálló, erős sminket fellazítja, így azt már könnyebb lemosni egy hagyományos géles lemosóval. Éveken át szenvedtem a sminklemosó kendőkkel, amik kb tönkretették, szárították és irritálták a bőrömet, de a korábbi sminklemosóimhoz képest jobbak voltak, ezért azt hittem milyen jót teszek vele a bőrömnek. Aztán láttam egy youtube videót, ahol egy koreai arcápolás hívő mondta, hogy a kendők a legtöbb esetben irritálják a bőrt és összeraktam a képet, hogy lehet nekem is váltanom kéne. Ekkor jött képbe a Clinique és igazi megváltás volt. Amikor áttértem az állatkísérletmentes kozmetikumokra kicsit kétségbe is estem, hogy mivel fogom kiváltani, aztán utánanéztem és láttam, hogy van a Nyxnek, a TBS-nek meg a theBalm-nak is ilyen terméke (egyébként az Urban Decaynek és a Pondsnak is, de azokat itthon nem lehet kapni). Persze nem olcsó termék, de nagyon kevés is elég belőle. Nedves kézzel szoktam belenyúlni, majd eloszlatom az arcomon és masszírozó mozdulatokkal addig nyüstölöm a sminkem, amíg azt nem látom, hogy mindent elmaszatolt, akkor leöblítem, majd géles lemosóval befejezem a lemosást. Vízzel is le lehet teljesen öblíteni (míg a Nyx-est sajnos nem, az sokkal viaszosabb), csak úgy lassabb. Szerintem tök jó kis termék, ha sok vízálló terméket, vagy erős sminket használtok, akkor én mindenképp ilyen típusú terméket ajánlok lemosáshoz, mert úgy hatékony, hogy közben kíméletes a bőrötökhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

miss3rdward

2018. szeptember 17.

lassan ketto honapja hasznalom, de nem talalok benne hibat. a leheto legtartosabb szempillaspiralt is egy pillanat alatt leszedi, kimeletes, szembe kerulve semmi nem tortenik, nem csip nem irrital. egyszeruen ez a tokeletes sminklemoso!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

svekits

2018. szeptember 16.

Én azokat az olajos lemosókat szeretem, amik könnyűek és selymes állagúak. Ez nagyon könnyen olajos állagúvá olvad nagyon puha, nem kell kikaparni a tégelyből, minden sminket leszed, ultratartós alapozót, szemsminket, mindent, szuper cucc. Az ára miatt nem tudom, újra fogom-e venni, még attól is függ, meddig fog kitartani a kiszerelés, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam, szuper sminklemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ivett0502

2018. július 5.

Az ára miatt vaciláltam de aztán megvettem és életem legjobb döntése volt.Hihetetlen hogy milyen sokáig elég és hogy milyen alaposan oldja a sminket.Én egy mostókesztyű segítségével mosom le.Imádom.Soha többet nem veszek mást csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol