The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

MoncsiT

2018. július 1.

Kedvenc sminklemosóm. Nem kell vattapamacsokkal dörzsölni az arcom, egyszerűen csak, bekenem ezzel az arcom, mint egy krémmel, aztán egy sminklemosó kendővel áttörlöm az arcom és egy apró szennyeződés sem marad az arcomon. Tényleg hihetetlenül jó. Az illata is kellemes, egyáltalán nem zavaró. Nagyon érzékeny a szemem, de ez egyáltalán nem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zsizi

2018. május 8.

Nagyon nem szeretem. Irtózatosan kellemetlen, amikor csípi a szemem és homályosan látok tőle, mert sehogy sem tudom kimosni...fogalmam sincs, hogy vízzel vagy anélkül kellene-e használnom, de a szemem környékére nem szabad kennem. Erős illata is van, engem kifejezetten irritál. Nem szedi le rendesen a sminket sem. Egyetlen pozitívuma, hogy használat után kellemesen felpuhítja az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

EBoglarka

2018. április 19.

Imádom! Olajos, mégis olyan könnyű és könnyen lemosható. Én kombinált bőrömön használom, természetesen nem szárít, de nem is zsírosítja a bőröm, csak kellemes puha érzést hagy maga után. Az illata is nagyon kellemes, nem erős. 6 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Soly77

2018. április 18.

Nagyon idegenkedtem az egész TBS- tól, túl illatos volt nekem, igaz nem is ismertem jól de előitéletes voltam. Míg meg nem találtam ezt a terméket ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Fura volt elsőre hogy kézzel és nem a megszokott kis vattakoronggal dolgozok, fura volt hogy szétmaszírozom az egész napi sminket és koszt az arcomon. De már nem fura, mert annyira jó a véredmény amit egyáltalán nem gondoltam volna, nem csíp, nem iritál nem látok tőle homályosan, finom diszkrét az illata, gazdaságos. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

baronessMA

2018. március 18.

Ó, igen! Egy habzó és egy olajos lemosót használok és azt kell mondjam: megállja a helyét! Szuper egyszerű a használata, olyan mint a piros hetes, mindent (le)visz! Imádom, mert isteni az illata, valamint nagyon kíméletes. Nem csípi a szememet sem, mint pl a habzó lemosóm.. Úgyhogy 5csillis termék nálam! Újravevős. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Fru1229

2018. március 13.

meglepő, hogy milyen könnyen lejön vízzel. szinte elolvad az arcbőrön :) szememre is használom probléma nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

grey

2018. február 15.

Elég 6 hónapig, sőt. Én májusban vettem, szinte minden nap használom és még mindig van benne egy kevés. Felesleges egy borsónyinál többet használni belőle, kevés is megbírkózik a sminkkel. Imádom az illatát, hatását, jó ahogy van. Vízzel könnyedén leöblíthető, sohasem irritált. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

lilitoth

2018. február 15.

Évekig sok fejfájást okozott a sminklemosás, ha az alkalom nagy' ritkán megkívánta, hogy vízálló szempillaspirálhoz nyúljak. Ez az első lemosóm, amivel nem kell órákig vakargatni a makacs sminket, egyszerűen imádom!
A bőröm jellemzően T-vonalban zsírosabb, és ezeken a részeken valóban nem esik jól az a kis olajos érzet, amit maga után hagy. Csak ezért szoktam még a Garnier rózsaszín kupakos micellás vízzel áttörölni az arcomat.
Tényleg nagyon keveset kell belőle használni, és nagyon jó érzés, ahogy olvad a bőrömön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

d.tunde

2018. február 12.

szemsmink lemosásához tökéletes <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

szemsmink lemosásához tökéletes <3

zalla

2018. január 25.

A szemsmink + spirál eltávolítására kerestem alternatívát. Nem tudom hogy csinálom, de sok folyékony lemosó mellett csak félig-meddig jön le a smink (próbálom én ott hagyni a lemosós vattát a szemhéjamon, de vagy belemegy a lötty a szemembe, vagy a szempillatöveimnél marad a festék...), így gondoltam teszek egy próbát ezzel a balzsammal. A termék félúton van a szilárd forma és a balzsam között, kézmeleg hatására könnyen kezelhetővé válik. Az ujjbegyeimmel szoktam felvinni, és gyengéd körkörös mozdulatokkal "oldom le" a sminket. Általában meleg vízzel öblítem és utána áttörlöm a szemkörnyékem. Szerintem a nagy előnye az állagában keresendő, mivel ujjbeggyel könnyebb elérni azokat a részeket (szempillatő) ahova lemosóval átitatott vattakoronggal nehéz lenne. Viszont ha a termék (+leoldott) smink a szembe kerül, ez is homályos látást eredményez. Szerintem ez független attól, hogy milyen márkájú sminklemosó balzsamot próbál az ember. Azt se gondolom, hogy 6 hónapig elég lenne a tégely, esetleg csak a szemkörnyékre használva. Ennek ellenére jó vételnek tartom, főleg, hogy ez az egyik legolcsóbb sminklemosó balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol