The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

lolesandro

2018. január 21.

Hát 6 hónapra biztos nem elég ha minden sminklemosáshoz ezt használnám. Szeretem csak a szemem már nem annyira így csak arcra szoktam használni. Így viszont már nem éri meg annyira. Jó de mivel nem tudom teljesen kihasználni így nem veszem újra. Kár hogy a szemem nem tolerálja mert amúgy jó kis termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

LajosLilla

2018. január 21.

Tehát borzasztó!!!
Két kis kiszerelésű szem smink lemosóval együtt vettem, a nő állította, ez a cucc csodásan leszedi a sminket, nyoma sem marad a bőrön...6 hónapig elég. Nos 2 hónapja használom és csak az arcomra, a szememre mást használok (ami ehhez járt 2 kis szem smink eltávolító folyadék a kukában landolt mert szörnyűek voltak) és mindjárt elfogy, ennyit a 6 hónapról... nem szedi le jól a sminket, olajos érzetet hagy a bőrömön..borzalmas, de az pozitívum (az egydüli), hogy tényleg nem irritálja az arcbőrt, de inkább maradok a garnier kétfázisu sminkeltávolítónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Tehát borzasztó!!!

Zelmora

2017. december 29.

Már egy jó ideje az olajos sminkeltávolítás híve vagyok, de itthon alig kapható ilyen jellegű balzsam - ez pedig tökéletes! Nem irritálja a szemet, én a szintén Body Shop-os sminklemosó textilkendővel használom, egyrészt környezettudatosságból, másrészt mert úgy kapok némi radírozó hatást is a kendő textúráltsága miatt. Így semmiféle zsíros érzet nem marad a balzsam után, csak tiszta, puha arcbőr. Remélem jó sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Miposhka

2017. december 28.

Egyelőre nekem felemás a véleményem. Egy nagyon kedves eladólány ajánlotta nekem, neki is pattanásokra hajlamos bőre van, de ezt jószívvel ajánlotta, hogy ő is ezt használja, Meg is mutatta a kezén, milyen hatékonyan távolítja el a sminket, és ez nekem nagyon tetszett. Úgyis kerestem egy hatékony sminklemosót, és a Clinique Take the day off balzsamjával szemeztem, de nem tetszett, hogy sokan írták, hogy homályosan látnak miután lemossák. Na ezzel a kamillás balzsammal ez szerencsére nincs így, de sajnos nekem is hagy egy zsírosabb réteget maga után, amikor lemosom. Lehet, hogy bevetem én is a nedves törölközős próbát. Illetve hááát a TBS szempillaspiráljával nem küzdött meg olyan könnyen egyáltalán, és még csak nem is vízálló a spirál. Adok neki még pár használatra esélyt persze, mert nagyon szeretném szeretni, de nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Yvike

2017. december 11.

Nagyon szuper. Gyönyörűen lehozza a makacs sminket is. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem zsírosítja a bőrt, utána szinte még hidratáló sem kell. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Rubybrd

2017. december 10.

Tökéletes! Az első használat után meggyőzött és azóta is imádom.Nem szárít és nem hagy zsíros érzetet. Fél évig elég,így ár érték arányban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Hencida

2017. december 4.

Kényelmes a használata, rendesen eltávolítja a makacs sminket is. Nekem megfelelő a kiszerelése is, jó a tégelyes megoldás is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

nobosz

2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.
Szeretem mert nagyon jól lehozza a sminket, pofon egyszerü használni, nem kell hozzá semmi extra. Főleg télen kellemes ez a zsiros anyag az arcon, de ettől függetlenül nem szárít.
Nyáron kevésbbé viszem fel szívesen. Nem használom rendszeresen, mert erős makacs sminket se teszek fel minden nap.

Utálom, mert:
1. drága
2. kiszerelés förtelmes egyszerüen túl nagy. Nagyon jó, hogy sokáig eláll, de valahogy nekem bumszli és nem áll kézhez a tégely.
3. Én úgy használom, hogy kb borsónyi adagot kiveszek a tégelyből, eloszlatom a kezemen, majd az arcomon és utána lemosom. Amikor nem ezt használom, akkor sminklemosó kendőt használok. Ahhoz képest ennek a használta számomra nem olyan egyszerű és higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.

Utálom, mert:
1. drága

monikafleischer87

2017. november 27.

Kombinált bőröm nem szeretem túl szárítani, így kipróbáltam ezt smink lemosásra. Nekem nagyon tetszik, megbirkózik a vízálló szempillaspirállal is, az extra tartós rúzzsal is. Könnyen letörölhető a végén, és nem lesz csikorgósan száraz a végén. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

evelinmakkos93

2017. november 13.

Nagyon szeretem, pár napja használom már, egyszerű és kényelmes, nem mellesleg eszközt nem igénylő a használata. A kezemmel felviszek az arcomra belőle, elég egy nagyon kevés is, szépen eltávolítja a szempillaspiráltól kezdve a rúzst is. Amit viszont a legjobban szeretek benne, hogy hiába van zsíros kinézete egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön, valamint simán lemosható langyos vízzel nem fog leperegni az arcról a víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol