The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

heyitseszter

2016. január 9.

Télen jóval szárazabb a kombinált bőröm, és jellemzően csak a hideg időszakokban használok alapozót, színezett hidratáló krémet, emiatt viszont szükség van alapos tisztításra amit a minden mentes arclemosóim nem mindig maradéktalanul tesznek meg. Alapvetően illatanyag mentes kozmetikumok híve vagyok, ezért halogattam a vásárlást, majd beadtam a derekam. Nagyon jó lemosó, a vajas állag nagyon kellemes a bőrnek, az arctisztításra nagyon hatékony, sminket teljesen eltávolít, magam is meglepődtem. Szememet nem bántja, irritációt, sem okozott szerencsére, pedig voltak félelmeim, hogy mit kezd a kombinált, mitesszerekre hajlamos bőrömmel. Egy második tisztítást is szoktam végezni, valami egyszerűbb arclemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Lorna

2015. augusztus 12.

Mindennapi arctisztításra nem használnám. Olyan merész nem vagyok. Azok a 4-es, 2-es komedogén index-szek az elején elég durvának tűnnek. Talán akinek nagyon száraz bőre van, télre, annak el tudom képzelni. Úgy egy jó éve van meg, és ha olyanom van, arcot masszírozok vele, aztán lemosom. Arra kitűnő: gazdaságos, kellemes illatú (nem olyan, mint a kamilla szaga, inkább egy barátságos halvány kamilla plusz valami virág.) finom állagú. Rögtön elolvad kéz melegre, ellazít, kikapcsol, a szokásos hippi dolgok. Havonta párszor használni megéri, és így nem okoz pattanást sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Hirannis

2015. június 4.

Nagyon jó az illata -a régi kamillás dolgoknak szinte semmi se volt - , és teszi is a dolgát, DE zsírosodik a bőröm, mitesszeres és pattanásos leszek tőle :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Monyo1994

2015. április 28.

Szépen tisztít, szemem közelébe nekem nem kerülhet, jó az illata(nagyon,nagyon), puha lesz utána a bőröm. Borzasztóan olajos, elrontja az amúgy gondtalan bőröm,rég nem volt már pattanásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

pitypango

2015. április 27.

Fájdalom, de nem tudom használni a kombinált bőrömre... A sminkeltávolító és tisztító hatása rendkívüli, imádom, ahogy selymes vajjá olvad a kezeim között és belemasszírozom az arcomba, sőt ezzel távolítottam el a szemsminket is zuhany alatt, ami megkímélt a vattás pepecseléstől, és még csak nem is csípte a szemem. Csak hogy kínozzam magam, még hozzáteszem, hogy milyen pihe puha volt a bőröm CSUPÁN a tisztítási lépés után... DE: valamiért besokallt a bőröm, és bolondul mitesszeres lett, és ha ezzel tisztítom, már két- három nap után telítődnek a pórusaim. Reménykedtem, hogy üdítő kivétel leszek és rám nem hat a 4-s komedogén indexszel rendelkező pálmaolaj származék, de sajnos le kell mondanom erről az arctisztítóról. Aki nem küszködik ilyen problémákkal, az vegye és vigye helyettem is, mert minden más szempontból simán lekörözi a REN hot cloth cleanser-ét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

kesha420

2014. december 29.

A kedvenc sminklemosóm. Maradéktalanul lehoz mindent az arcomról, legyen szó alapozóról, vízálló szempillaspirálról, tusról. Nem szárít, sőt talán puhítja is a bőröm, az illata nagyon finom, nem zsírosodik tőle jobban a T-zónám, nem csípi a szemem. Az ára viszont lehetne barátibb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Bajbus

2014. december 16.

Régóta szerettem volna kipróbálni, nemrég elcsábultam és megrohamoztam egy TBS boltot! :) Mit is mondhatnék, nagyon szeretem! Finom olajos a bőrön, nem szárít egyáltalán, sőt hidratál is. Sem pattanást sem eltömődött pórusokat nem okozott. Az egyetlen problémám vele, hogy szemsmink eltávolításban elég gyatrán teljesít, amiért rendkívül szomorú vagyok! :( Ettől függetlenül tényleg nagyon jó, de így az árát is figyelembe véve nem tudok 5*-ot adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

gigi

2014. december 10.

Továbbra is nagyon szeretem! Már a második tégely végén járok, időközben beszereztem a kultikus Clinique lemosó balzsamot is, de úgy érzem, hogy ez hatékonyabb és illat ide vagy oda, ezt jobban tolerálja a szemem is. Utána szeretek használni egy sima arclemosót, hogy az esetleges maradványait eltávolítsam, hogy semmiképpen se okozzon pattanásokat. Az ár is korrekt. Well done TBS! :)

2014 aug. 15.: Ahogy én használom: kis mennyiséget az egész arcomra felviszem, kicsit atmasszirozom a szememnél is, szinte minden sminket lemos, még a spirált is. Fogok egy kis méretű törölközőt (arctörlőt) , langyos vízzel átnedvesítem majd láttörlöm vele az arcom. Így nem marad semmilyen réteg a bőrömön. Ezeket a típusú lemosókat így érdemes használni. Csinálok egy második tisztítást is vagy ezzel vagy egy sima arclemosóval.
Nem bántja a szemem, bár az illatanyagot kispórolhatták volna, de mivel lemosom ezért ezt megbocsátom neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

jucuska

2014. november 5.

Imádom ezt a lemosót! Mindent leszed az arcomról dörzsölés, vakargatás nélkül. Utána puha selymes és hidratált a bőröm. Nem húzódik, nem feszül, nem kiabál hidratálóért. Ja, és az egész smink lemosása 1-2 perc alatt megvan, ami este hulla fáradtan nekem egyáltalán nem mindegy. Ha lehetne, 10 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

fruzsi94

2014. október 18.

Nagyon szeretem!
Kb egy hónapja próbálgatom, tesztelgetem, és nincs olyan dolog amit ne szeretnék benne!
Két fázisú sminklemosóval lemosom a szemeimet, majd egy kis micellás vízzel átmegyek az egész arcomon, és utána következik ez a kis csoda, amivel hosszú-hosszú percekig masszírozgatom az arcom fürdés előtt.
Ha nagyon fáradt vagyok, ezzel mosom le az egész arcom, és arra is teljesen jó!
Nagyon finom illata van, nagyon jó az állaga, az ára, minden.. (de még mindig jobban szeretem a REN lemosóját, habár árban ez sokkal jobb..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Nagyon szeretem!
Ha nagyon fáradt vagyok, ezzel mosom le az egész arcom, és arra is teljesen jó!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol