Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Miposhka

2017. december 28.

Egyelőre nekem felemás a véleményem. Egy nagyon kedves eladólány ajánlotta nekem, neki is pattanásokra hajlamos bőre van, de ezt jószívvel ajánlotta, hogy ő is ezt használja, Meg is mutatta a kezén, milyen hatékonyan távolítja el a sminket, és ez nekem nagyon tetszett. Úgyis kerestem egy hatékony sminklemosót, és a Clinique Take the day off balzsamjával szemeztem, de nem tetszett, hogy sokan írták, hogy homályosan látnak miután lemossák. Na ezzel a kamillás balzsammal ez szerencsére nincs így, de sajnos nekem is hagy egy zsírosabb réteget maga után, amikor lemosom. Lehet, hogy bevetem én is a nedves törölközős próbát. Illetve hááát a TBS szempillaspiráljával nem küzdött meg olyan könnyen egyáltalán, és még csak nem is vízálló a spirál. Adok neki még pár használatra esélyt persze, mert nagyon szeretném szeretni, de nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Yvike

2017. december 11.

Nagyon szuper. Gyönyörűen lehozza a makacs sminket is. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem zsírosítja a bőrt, utána szinte még hidratáló sem kell. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Rubybrd

2017. december 10.

Tökéletes! Az első használat után meggyőzött és azóta is imádom.Nem szárít és nem hagy zsíros érzetet. Fél évig elég,így ár érték arányban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Hencida

2017. december 4.

Kényelmes a használata, rendesen eltávolítja a makacs sminket is. Nekem megfelelő a kiszerelése is, jó a tégelyes megoldás is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

nobosz

2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.
Szeretem mert nagyon jól lehozza a sminket, pofon egyszerü használni, nem kell hozzá semmi extra. Főleg télen kellemes ez a zsiros anyag az arcon, de ettől függetlenül nem szárít.
Nyáron kevésbbé viszem fel szívesen. Nem használom rendszeresen, mert erős makacs sminket se teszek fel minden nap.

Utálom, mert:
1. drága
2. kiszerelés förtelmes egyszerüen túl nagy. Nagyon jó, hogy sokáig eláll, de valahogy nekem bumszli és nem áll kézhez a tégely.
3. Én úgy használom, hogy kb borsónyi adagot kiveszek a tégelyből, eloszlatom a kezemen, majd az arcomon és utána lemosom. Amikor nem ezt használom, akkor sminklemosó kendőt használok. Ahhoz képest ennek a használta számomra nem olyan egyszerű és higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.

Utálom, mert:
1. drága

monikafleischer87

2017. november 27.

Kombinált bőröm nem szeretem túl szárítani, így kipróbáltam ezt smink lemosásra. Nekem nagyon tetszik, megbirkózik a vízálló szempillaspirállal is, az extra tartós rúzzsal is. Könnyen letörölhető a végén, és nem lesz csikorgósan száraz a végén. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

evelinmakkos93

2017. november 13.

Nagyon szeretem, pár napja használom már, egyszerű és kényelmes, nem mellesleg eszközt nem igénylő a használata. A kezemmel felviszek az arcomra belőle, elég egy nagyon kevés is, szépen eltávolítja a szempillaspiráltól kezdve a rúzst is. Amit viszont a legjobban szeretek benne, hogy hiába van zsíros kinézete egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön, valamint simán lemosható langyos vízzel nem fog leperegni az arcról a víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

bugeyes

2017. november 10.

Nemrég vásároltam, de teljesen odavagyok érte, mert egy szempillantás alatt készen vagyok a sminkeltávolítással. Nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

pont

2017. október 20.

ez egy nagyon jó kis cucc! kellemes használni, nem irritál, nem szárít és meglepően jól leszedi a sminket. nekem a kiszerelés is bejön, igazából szeretem használni, mert jó és kész. az egyetlen, ami kicsit aggaszt, hogy gyorsan fogy és ehhez képest annyira nem olcsó, de szerintem még így is újravevős,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

flamingo-80

2017. október 1.

Már egy ideje használok felváltva arctejet vagy olajat az esti arclemosáshoz, hangulattól függően. Mivel a (jó minőségű) olajoktól sosem idegenkedtem, ezért támadt az ötletem, hogy kipróbálom ezt a vajas tisztítót is. Rögtön megszerettem! A kézben azonnal olvad, nagyon finom, visszafogott illata van, és kíméletesen tisztít. A szemfestéket én is előre le szoktam szedni szemfestéklemosóval; utána az egész arcomba be tudom masszírozni ezt a csodát. Utána micelles vízzel vagy virágvízzel átitatott vattakoronggal törlöm át a bőröm, és jöhet az éjszakai hidratálókrém. Engem nagyon meggyőzött, és ahogy elnézem, rengeteg ideig elég lesz ez a tégely!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol