The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Eszter1101

2017. április 4.

Igazi csodaszer!!!! Fantasztikus az illata, kellemes állaga és nem utolsó sorban a dolgát is elvégzi, még a szempillaspirál sem okoz gondot neki. Nem irritálta a szemem egyáltalán. Ha csak gyorsan kell sminket lemosnom csak ezt használom, nem pepecselek az egész hosszú arcápolási rutinommal. Utazáshoz is tökéletes lesz úgy érzem. Egyedül az ára nem tetszik benne, de kibírom a tulajdonságaiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Virvatuli

2017. március 8.

Törzsvásárlói kártyával kedvezményesen jutottam hozzá, így nem fájt annyira az ára. Ez az első ilyen jellegű lemosóm, és nagyon örülök neki, hogy létezik. Végre nem kell dörzsölgetnem az arcomat. Az arclemosó tej erre nem volt megoldás, mert azt azonnal beszippantja a bőröm, aztán vakarhatom le róla, az olaj után meg arcot kell mosni, az túl nagy macera. Ez viszont mindent felold, aztán vízzel tökéletesen leöblíthető. Utána a biztonság kedvéért még micellás vízzel is áttörlöm az arcom, minimális valami általában marad a vattán. Ez a kombináció azért már eléggé szárít, futólépésben megyek utána krémezni, kíméletesség-hatékonyság arányban viszont így is ez a legtutibb eddig. Következőre beruházok majd egy Clinique-be, kíváncsi vagyok, az tud-e többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

evasimonyi

2017. február 8.

Imádom, minden sminket leszed, nagyon tetszik a vajas állaga és isteni az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Zsazsmazs

2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes
Titvog

2017. január 9.

Hű, szerintem pont ugyan olyan jó, mint az olajos tesója, annyi különbséggel, hogy ezt fel kell olvasztani a kezemben, és utána lehet vele arcot mosni. Utazáskor szoktam használni, mert ez bizony nem mászkál, nem olvad meg csak úgy (oké, nyáron lehet baj lesz vele) és még lapos is a tégelye. Az illata isteni, nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépen feloldja a sminket, és pihe puha lesz utána a bőröm. :) Mindenesetre ezután még szoktam használni egy habos arclemosót, de nagyon jól szerepel ez a termék. Ha elfogy, tuti újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

eniko04

2016. október 20.

Még nem próbáltam ilyen olajos/vajas sminklemosót, de működik. Nem csípte a szemem se, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

masnicinti

2016. július 17.

Imádom! Rengeteg arclemosót próbáltam már, viszont ebből már a 4-ik dobozt vettem. Egyszerű lemosni vele a sminket, nem kell dörzsölni sem, nagyjából az összetevői is a helyén vannak. Csak ajánlani tudom! Én csak a kezemmel felviszem este, ledörzsölöm a sminket vele, víz, majd törölközővel áttörlöm az arcom. Utána meg jöhet a teafaolajos arctisztító gél, aztán a tonik. ez az esti rutin. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

lilla9292

2016. május 11.

Nagyon szeretem az őszi-téli hónapokban használni, amikor eléggé száraz a kombinált bőröm. Kis mennyiség is szépen eloszlik, szinte felolvasztja a sminket és puhítja a bőröm. Utána már a szemfestéklemosónak és a micellás víznek is könnyű dolga van. Inkább használok balzsamot vagy vajat arctisztításra mint zselét és tejet ami kiszívja az életet a bőrömből. A szememet se irritálja. Az ára elsőnek soknak tűnhet, de szerintem abszolút megéri, nekem több mint fél évig kitartott mert tényleg elég egy borsónyi mennyiség az egész arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

LVL

2016. február 21.

Én is nagyon szeretem! Előtte a smink nagyrészét eltávolítom Biodermával, aztán jöhet ez. A száraz bőrömnek nagyon jó. Kicsi kell belőle, az bemasszírozom, hideg vízzel le és általában ezután jön még egy lemosás. Megvettem a kendőt is hozzá de még nem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

babyface

2016. január 16.

ahj én is nagyon imádom! de akkor ezek szerint neki köszönhetem a kis pattikezdeményeimet... :( pedig egy álom ez a termék! az illata, az állaga, az a pihe-puha bőr amit a használata után érzel... sajnos kénytelen leszek lecsökkenteni a használatát így. :( az ára szerintem abszolút vállalható, mert elég egy borsónyit eloszlatni belőle az arcon, így hogy nem használhatom mindennap nagyon sokáig elég lesz. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol