The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

norilili

2014. október 12.

Nekem jól bevált, a minimális sminket amit használok jól eltávolítja és utána nagyon puha lesz a bőröm. Nem szeretek belenyúlni, de csak ennyi hátrányát találtam eddig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Nyuszika21

2014. október 11.

Nem rég szereztem be, de már most imádom! A bőröm nagyon száraz, és főleg ilyenkor az őszi-téli időben nagyon kívánja a "teltebb" krémeket, az ápolást. Igazi kényeztetés esténként ezzel bemasszírozni a bőröm, és szerintem minden sminket eltávolít. Nekem nem volt gondom a lemosásával sem, és nagyon puha lesz utána a bőröm. Nem túl olcsó, de remélem, sokáig elég lesz...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Jade

2014. július 24.

Én abszolút elégedett vagyok a termékkel, igaz kellett egy kis idő, míg ráéreztem, hogy mekkora mennyiség kell ahhoz, hogy rendesen lejöjjön a smink. Finom kis illata van, nem érzem, hogy sok lenne a zsíros-kombinált bőrömnek, bár esetenként előfordul, hogy arclemosóval még lemosom az arcom a sminklemosás után. Szemre ritkán használom, én nem tapasztaltam, hogy teljesen eltüntetné a szemsminket (persze lehet én nem próbálkoztam eléggé), de egy-egy alkalommal teljesen jó. Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, de mivel a 3000 Ft-os törzsvásárlói kreditemmel vettem, így nekem csak 1500 Ft-ba került, ami már sokkal barátibb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

vivuss87

2014. július 4.

Nos... én is elragadtattam magam a nem megszokott külső és állag miatt. Az én kombinált bőrömre borzasztóan sok, egy normál, minden napi smink leszedéséhez. Vastag, tömény cucc, amit meleg vízzel és pamacs segítségével szerintem el sem lehet távolítani maradéktalanul a bőrről. Legalábbis én úgy érzem, így a 2 fázisú tesójával még áttörlöm az arcom. Nekem minden napra sok, de vastag, brutál buli sminkek leszedéséhez tökéletes. Csak úgy olvad lefelé a sok csillám, a feketeség, a 8 réteg spirál :D persze a műszempillaragasztóval ez sem bír maradéktalanul. De masszírozó mozdulatokkal fellazítom a sminket, majd jöhet még egy törlés, és kész is :) Szerintem amúgy száraz bőrre nagyon frankó lehet ;) de kicsit túl van árazva... Szemet nem csíp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

erika4.kovacs

2014. június 15.

Olajjá olvad a bõrön, jól lehet vele masszírozni. Én smink lemosás után, második tisztításra használom, majd melegvizes kistörülközõvel törlöm le. Szép, tiszta, puha és feltöltött bõr az eredmény. 4500 forintért egy szavam se lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Battike

2014. április 29.

Nekem sem tömítette el :)

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Nekem sem tömítette el :)

Bajbus

2014. április 29.

Köszönöm szépen, akkor megpróbálkozom vele! :)

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Köszönöm szépen, akkor megpróbálkozom vele! :)

spstef

2014. április 29.

Szia! Én nem tapasztaltam h eltömítette volna, könnyen lemosható és nem marad utána semmi a bőrön, nem is szárította az arcom. (Mondjuk én utána még egy lemosóval át szoktam mosni az arcom h smink és kosz egyaránt lejöjjön.)

Bajbus

2014. április 11.

Használta valaki mitesszeres bőrre? Nagyon vízhiányos a bőröm és minden habzó arctisztító szétszedi, ezért gondolkodom a megvételén. Próbáltam már más olajos tisztítót, de azok eltömítették a pórusaimat, amik szépen begyulladtak, ezért félek kipróbálni. Szerintetek?

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Battike

2014. január 10.

Nagyon jóóóóóóóóó! Pihe puha lesz utána a bőröm, még krémezni se nagyon kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Nagyon jóóóóóóóóó! Pihe puha lesz utána a bőröm, még krémezni se nagyon kell!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol