The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Battike

2014. január 10.

Nagyon jóóóóóóóóó! Pihe puha lesz utána a bőröm, még krémezni se nagyon kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Nagyon jóóóóóóóóó! Pihe puha lesz utána a bőröm, még krémezni se nagyon kell!

AnnaK

2013. november 24.

Imádom! Hihetetlenűl puha és selymes lett tőle bőröm és a sminknek nyoma sincs....és a csomagolás... bestie!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

annapanni

2013. szeptember 19.

ebből muszáj mintát vinni haza, mert hiába kenegetem a boltban a kezemre, azért az más...

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Házirendellenes
varadi85

2013. szeptember 19.

Amikor megláttam, hogy nem a szokásos, krémes-folyós állagú arctisztítóval van dolgom, finoman szólva ledöbbentem, mivel ez egy arctisztító vaj. Éppen emiatt abban sem voltam biztos, mennyit kell használnom belőle, úgyhogy elsőre túladagoltam :D.
Amúgy nedves bőrön nagyon könnyű eloszlatni, és jól tisztít, és még az én viszonylag érzékeny bőrömet sem irritálta. Nem zsírosít, bár én utána amúgy is átszoktam még tonikkal törölni az arcomat.
Ja és a csomagolásával azonnal levett a lábamról, olyan letisztult és szép.
Itt bővebben is írok róla:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Ja és a csomagolásával azonnal levett a lábamról, olyan letisztult és szép.
Itt bővebben is írok róla:

Antioxidánsok: Tocopherol