The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vagner.bernadett, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Az összetevők között található hidratáló cseresznyemag olaj és fair trade marulaolaj is, a finomra őröl pigmentek pedig a fantasztikus színintenzitás biztosítják.

24 árnyalatban: pink (kilenc árnyalat), nude (kilenc árnyalat) és piros (hat árnyalat)

Emme

2016. március 15.

Nekem a karácsonyi kiadásból a nude árnyalat (11) van meg, akciósan vettem a múlt hónapban. Igazi ápoló rúzs, nekem nem szárít és olyan jól mutat önmagában (mármint ajakápoló nélkül) az ajkaimon. A szín maga ugyan olyan mint a szám saját színe, nem kimondottan látványos, viszont fényes,telt ajkakat csinál. Én nagyon szeretem. Kifogásom csak a tartósságával van, mert hát azért na...:D jó,tudom, hogy nem matt rúzs, nem is long lasting, de...ezen az oldalán a terméknek még van mit csiszolni. Viszont túl szépen mutat felkenve, nem tudom őt ezért túlságosan lepontozni :D én ajánlanám mindenkinek hogy legalább 1 próbát tegyen ezekkel a rúzsokkal, szerintem a mindennapokra nagyon jó társai lehetnek az ember lányának :)

Update: rengeteget használom ezt a rúzst :D a szezonba épp belepasszol ami a színét illeti. Meg kell hogy mondjam, gyönyörűen mutat az ajkakon. Ápol, nem gyűlik beel a kis ráncocskákba, mintha ki is simítaná az ajkak felszínét. Nagyon jó viselni. Tervezek még pár nude árnyalatot beszerezni, nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Kamillavirag

2015. november 8.

Nekem egy élénkpiros árnyalat (talán 101?) van meg de nekem sajnos nem annyira vált be nagyon krémes viszont egy picit szárít és kopik (csak a szám szélén marad meg ami egy élénkpiros rúzsnál nem olyan előnyös..) ettől függetlenül hordom csak nagyon oda kell figyelni a kopásra és a maszatolásra. Egyáltalán nem rossz rúzs csak egy picit drága ahhoz hogy óránként csekkolni kelljen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

wifey

2015. május 11.

Gyönyörű színek jellemzik, gazdag a választék belőle. Nem szárít, nem csomósodik, könnyű felkenni, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

noemi90

2015. február 8.

Nagyon nagyon nagyon jó!!! A csomagolása csinos masszív, fém belseje van. Maga a rúzs pedig tökéletes. 125 Crazy sexy crimson árnyalatban vettem, egy egy sötét piros-barnásba hajló vöröses telt szín. Imádom!!! Magas pigmentáltság, krémesség jellemzi. Imádom viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

biusjj

2014. június 2.

Nagyon szép színei vannak. Én egy nude árnyalatot vettem. Sajnos nekem max 2 órát bír evéssel és ivással. :( Amúgy 3590 Ft-ért vettem. Egyáltalán nem szárít, hidratál, az illata jó. Jól kenhető, krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

lzsoficim

2013. szeptember 1.

Rögtön lecsaptam az egyik rúzsra, amint megjelent:)
Valami visszafogottabbat kerestem ,de beleszerettem egy "atompink"színbe, a 220asba, miután kipróbáltam az üzletben és meg is vettem:) Miután kisétáltam az üzletből és ebédeltem, kávéztam még mindig szépen fent volt a szín, azt kell mondjam, h extra tartós!!!
A felvitel egyébként nagyon könnyű, krémes, olyan egyszerű használni,mint egy ajakápolót.(egyébként mintha hidratálna is,egyáltalán nem szárítja számat.)
Imádom a tbs termékeket egyébként is, de ez kimagaslóan jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Rögtön lecsaptam az egyik rúzsra, amint megjelent:)
Imádom a tbs termékeket egyébként is, de ez kimagaslóan jó!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.