The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: sfanny, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Karácsonyi limitált kiadás

"Hogy hidratált és bársonyos legyen a bőröd, kényeztesd magad ezzel az ínycsiklandó illatú ünnepi testvajjal! A termék Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal készült."

• selymessé és puhává varázsolja a bőrt
  • vajas textúrával
  • ünnepi deres áfonya illattal

Babooca

2019. augusztus 21.

Még régebben nagy nehézségek árán végre kijutottam Parndorfba. Sajnos nem volt az epres testvajból kis méretű kiszerelés, és az akkori költségvetésemmel nem engedhettem meg magamnak a nagyobb kiszerelést, így ez jött velem haza. Óriási csalódás volt, egyszerűen utáltam a szagát, pálinka, bor és mindenféle alkoholos lőré illata volt. Sajnos rekord idő alatt meg is romlott, ahhoz képest, hogy mennyire alkoholos volt, így ment a kukába. (utálok bármit is kidobni, de ennél alternatív felhasználási módot sem találtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

csilla9292

2017. november 8.

Ezzel az illattal kicsit mellé nyúltam. A barátom szerint rohadt dinnye szaga van, már akkor megérezte, ha a fürdőben bontottam ki. Kedvezménnyel vettem, de még így is csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

CataKatinka

2017. március 11.

Az illata ennek leginkább pálinkára hasonlított már amikor kibontottam, hamar ment is a kukába sajnos, ennyi pénzért hatalmas csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Orsi25

2016. augusztus 2.

Ennyire még sosem nyúltam mellé a testvajakat illetően. Már vagy 6 féle illatom volt, mindet imádtam egytől-egyig, de ez valami szörnyű. A boltban tetszett az illata, de ha itthon bekenem magam az egész szoba bűzlik a vörösbor illattól. Az állagával nem lenne baj, de aki nem szereti a vörösbort, mint én, az nagy ívben kerülje :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

strauszkinga

2016. július 4.

Imádtam! A legtökéletesebb téli illat! Kár, hogy olyan drága, mert nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

HontiAgi

2016. június 26.

TBS termék lévén nálam az ára miatt alapból 4*-ról indul, de az állaga nagyon kellemes, az illata pedig különleges. Kissé savanykás, a másik kettőhöz képest egyáltalán nem ünnepi, inkább ahogy a neve is mondja inkább a fagyos télhez csatolnám én is. Kevés is elég belőle és puhává varázsolja a bőrömet. Az egyetlen problémám vele annyi, hogy míg pl a glazed apple testvajam esti használata után másnap reggel az egész ágy ontotta magából azt az eszméletlen illatot, őt ha fürdés után felkenem, reggel magamon se érzek belőle semmit (szerencsére krémességet se, nem csak illatot tehát pöpecül be tud szívódni) úgyhogy a kevésbé tartós illata miatt nekem ő a másik kettőhöz képest csak 3*. Nem tudom, hogy ha a többinél meg tudták oldani a tartósságot akkor vele miért nem műveltek csodát...lehet hogy csak az én bőröm nem szereti annyira :/

UPDATE:
Nem tudom, hogy a meleget nem bírja-e, túl sokáig tartogattam, mint "jajj limitált, el ne fogyjon mert mi lesz velem" ereklyét, vagy alapból is ilyen lenne, de nekem furcsán kukacosodik. Pedig az illata jó. Szerencse, hogy csak a kisebb tégelyre ruháztam be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

UPDATE:

nesteaallday

2016. május 20.

A havas szilva mellett a másik kedvenc téli illatom, nagyon frissítő érzést biztosít, nagyon jó az állaga, könnyű vele "dolgozni". Tökéletes hidratálást biztosít, ha kezdődik a tél tuti biztos, hogy beraktározok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Carnageous

2016. január 17.

Karácsonyra kaptam és imádom! Nagyon finom illata van és hidratál is, bár nekem eléggé zsíros a bőröm, így nem nagyon kell hidratálni. Az illata mindent visz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Tipikus téli, karácsonyi illat, de örülök, hogy csak a mini kiszerelést vettem meg, mert hosszútávon ettől az illattól kikészülnék. A testemet jól hidratálta, de néha kentem a kezemre is kézkrémként, annak nagyon kevés volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Brunooka

2016. január 2.

Isteni illat, finom állag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Isteni illat, finom állag :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.