The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: sfanny, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Karácsonyi limitált kiadás

"Hogy hidratált és bársonyos legyen a bőröd, kényeztesd magad ezzel az ínycsiklandó illatú ünnepi testvajjal! A termék Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal készült."

• selymessé és puhává varázsolja a bőrt
  • vajas textúrával
  • ünnepi deres áfonya illattal

Black Fairy

2015. december 14.

Nálunk nincs márkaboltjuk, szóval mikor beszabadultam a boltba, konkrétan végig illatmintáztam mindkét karomat, hogy jól döntsek - imádom az ilyen jellegű, állagú termékeket, viszont diákként a TBS nem épp az én boltom (anyagi szempontokból), legszívesebben mindből hoztam volna...A csomagolása is nagyon tetszik, olyan aranyos az a tégely, szörnyen igényes termékek...:D

Minden kipróbáltról elmondható, hogy isteni az illatuk, nagyon tartós is, az állaguk egy álom - eredetileg nem is testvajért indultam be mondjuk, hanem ajakápolót akartam, de miután kipróbáltam a tesztert, egyszerűen hozzánőtt a kezemhez a termék, és alig bírtam otthagyni, illetve ebből a kisebb kiszerelést ott se hagytam, egyszerűen annyira...fantasztikus - villámgyorsan beszívódik, fantasztikusan hidratál, még anya érzékeny bőrét se irritálta, ami nagy szó (az enyémet pláne nem) és jövő Karácsonyra szerintem testvajat fogok mindenkitől kérni...:D

Amióta megvettem azóta nézegetem, álom, csoda ez a termék! :D
(Lassan kereshetnék olcsóbb függőségeket, mert a sminkfüggőség is kisebb vagyon, de ha még ezekre a testvajakra is ráállok...:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Amióta megvettem azóta nézegetem, álom, csoda ez a termék! :D

wiicktoria

2015. december 13.

húha.. érdekes ez a kis termék.. alapvetően szeretem,de a tégelybe szagolva felfordul a gyomrom.. amikor már rajtam van és eldolgoztam finom illata van, de addig.... :D a hidratálásával abszolút elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

csilla3166

2015. november 16.

nagyon jó, fincsi az illata, különleges. gyorsan beszívódik, és sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

2015. november 3.

Én már a 2015-ös kiadást véleményezem, elvileg ugyanazt hozták vissza ami tavaly volt. A hidratálás teljesen rendben, de pici réteget hagy, és az illata számomra abszolút nem áfonya. Amikor beleszagoltam a tégelybe, gyerekkori emlék vágott mellbe: nagymamám almakompótjának totálisan ugyanilyen illata volt (hiába áfonyás ez, akkor is mama almakompótja-illat). Szeretem ezt az illatot, a konyhában, de magamra kenni nem szeretném. A Havas Szilva testvaj nagyon magasra tette most a lécet nálam, így csak 3 csillag, egyrészt a megmaradó réteg miatt, másrészt a testápoló termékben számomra nem igazán értelmezhető illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

laanyka

2015. augusztus 26.

engem valami nagyon idegesített az illatában, kicsit olyan volt, mintha műanyag szagú lenne. Elhasználtam, mert jól hidratál, de ezzel az illattal kicsit mellényúltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Azura

2015. augusztus 11.

Maradéktalanul elégedett vagyok vele. Remekül hidratál, az illata csodás és tartós, viszonylag sokáig érzem a bőrömön. Nálam abszolút szerelem ez a testvaj, emiatt és mert limitált, nagyon keveset használom, hogy minél tovább tartson. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

vzorka

2015. július 20.

Sűrű, rózsaszín krém, tökéletes, hosszantartó hidratáló hatással. Az illata nagyon intenzív, ha este bekenem vele magam, biztos, hogy reggel is érezni. Én szerettem az illatát, a férjem szerint viszont sör szagom van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

reszter

2015. június 9.

Ajándékba kaptam. Mert használtam a parfümöt is belőle, és azt imádom! Gondolták, ezt is szeretni fogom. Na, hát a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Inkább csak a csomagolás. Fura illat, de amúgy jól hidratál. Esténként elkenegetem a száraz részeimre. De nem nagy a szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

kessi91

2015. május 4.

Szeretem a TBS testvajakat, pont ezért tudom, hogy vannak sokkal jobbak is. Télen vettem más vajakkal egy csomagban, nem szerettem az illatát és az állagát sem. És nem is hidratál kirívó módon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

allebag2

2015. május 2.

Közepesnek mondanám mind sűrűségben, mind hidratálás szempontjából. Negatív azonban, hogy a környezetem minden alkalommal "sör szagra" panaszkodik, amikor ezzel kenem be magam, így nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.