The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: sfanny, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Karácsonyi limitált kiadás

"Hogy hidratált és bársonyos legyen a bőröd, kényeztesd magad ezzel az ínycsiklandó illatú ünnepi testvajjal! A termék Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal készült."

• selymessé és puhává varázsolja a bőrt
  • vajas textúrával
  • ünnepi deres áfonya illattal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stefi90

2015. február 28.

Ez volt az első testvaj amit kipróbáltam. Szépen rendbe hozta a száraz bőrömet, illetve az is pozitívum (és egyben negatívum is) az volt, hogy egész nap éreztem magamon. Én ne tudom más, hogy volt vele, de a tusfürdő illata nagyon tetszett, de ez valahogy csavarta az orrom. Elhasználtam mivel nem szeretem kidobni a dolgokat és szerencsére csak a kis kiszerelése volt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Regi84

2015. február 27.

Amikor megvettem nagyon tetszett az illata, de aztán valahogy mégse... Kicsit túl tolakodó, nem lett a kedvencem, vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

szlilla

2015. február 8.

Szintén karácsonyi kis ajándék volt 50 ml-es kiszerelésben egy csomag készeként. IMÁDOM. Kézrémként használom, remekül funkcionál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Bajbus

2014. december 8.

TBS vásárlásom mellé kaptam ajándékba. Az illata valami mennyei, ha ezzel kenem be magam, folyamatosan csak szaglászom a bőröm! :D Még másnap reggel is érzem magamon, annyira intenzív. Az állaga nagyon finom, sűrű, de kenhetően selymes. Összességében imádnivaló kis cucc ez, bár a hidratáló képessége nem maximális. Ezért vonok le egy csillagot, illetve az ára miatt! :( De az illata kárpótol mindenért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

lau0502

2014. július 23.

Januárban rendeltem belőle egy kis kiszerelést. A fele még mindig megvan. A hidratáló hatásával semmi baj, az állaga és a színe is kifejezetten tetszik. Az illata szerintem elég érdekes, nem mondanám büdösnek, leginkább egy savanykás joghurtos gumicukorra emlékeztet, de néha érzek benne egykis mézes aromát is. Különösebb bajom nincs vele, de valamiért nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

steffy

2014. július 4.

Kipróbáltam, de nem lett kedvenc, főleg az illata miatt. Férjem szerint olyan sörszaga van, és ha ezzel kentem be magam, mindig megkívánta a sört :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

csill87

2014. május 12.

Még csak most fogyott el sajnos. Nem szerettem meg. A nagy kiszerelést szerintem soha nem használtam volna el. Az illata nem jött be, ráadásul mivel téli kiadás, én azt hittem töményebb, vajasabb az állaga, ehhez képest ez elég könnyed, normál bőrre éppen elég lehet télen. Sajnos csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

mrs.criss

2014. április 2.

furcsa,én nem érzem a fura "mellékszagot".lehet nem kentem eleget?? :) nekem tetszik összességében, de sajnos nem venném újra,nem éri meg az árát.ezt is ajándékba kaptam,így nincs lelkifurdalásom.biztos velem van a baj, de talán 80 %-os kedvezménnyel tartanám reálisnak az árát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

beauté

2014. március 7.

Hát, szóval tényleg nincs valami jó illata. Amikor először bekentem magam, a pasim zuhanyzott és onnan szólt ki, hogy mi ez a büdös cefre szag.. Sajnos az illatát én sem szeretem. Nekem a shea-s testvaj a favorit. A hidratáló hatása egyébként jó, biztos elhasználom, de újra venni soha nem fogom. (Egyébként ajándékba kaptam.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

GlamourAndStyle

2014. március 7.

Csak kis tégelyeset kaptam ajándékcsomagban karácsonykor, azóta csak most használtam el. Ha nagy kiszerelésben kaptam volna, szerintem az életben nem fogyott volna el, mert bár nagyon jól hidratál, az illata szerintem is túlzó.
Szinte vaj állaga van, nagyon tömény, ezáltal kis mennyiség is elég belőle, sajnos elkövettem azt a hibát, hogy éjszakára jól bekentem magam vele, de még reggel is ragadtam tőle és intenzíven árasztottam magamból az áfonya illatot, szóval esetében a "kevesebb több" elv duplán érvényesül.
Az illatát én egyszerűen nem tudom megszokni, engem zavar, hogy folyamatosan érződik és "ott van", és én is sokszor cefre szagúnak éreztem tőle magam. (A testápolójának egyébként lényegesen enyhébb az illata) Reggel szinte soha sem használtam, mert bármelyik parfümömmel együtt rémisztő és gyomorforgató elegyet alkotott, ráadásul simán elnyomta a legfűszeresebb parfümöm illatát is.
Összességében tőlem egy 3-ast érdemel, nem lett a kedvencem, de legalább kipróbáltam ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.