Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A havasi gyopár őssejtjeiben gazdag maszkot úgy tervezték, hogy egész éjjen át a bőrödön hagyva feltöltse azt, és rugalmasabbá tegye. Fiatalságfokozó formulájának köszönhetően a bőr rugalmasabbá válik. Egyedi, alaktartó textúrával.

Anita1978

2018. szeptember 22.

Zseles allaga van, nagyon vekonyan kell hasznalni.Szemem ala hasznalom este, meg a mosolyvonalra es a homlokomra, az ujjamrol a maradekot elkenem az arcom tobbi reszen.Tehat nem teszek belole mindenhova-lefekves elott vagy 1 oraval, mert amugy minden a parnan kot ki. :)
Amugy biztos jot tesz, de mivel amugy is Paula termekeket hasznalok, tehat nincs nagy gond, igy hatalmas hatas sincs...de legalabb vegan, CF (ne szenvedjenek az allatok a szepsegmaniank miatt), natur, es jok az osszetevoi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

liv22

2018. július 8.

Imádom! Sok TBS terméket használok, elsősorban ebből a termékcsaládból, de ez az abszolút kedvenc. Minimális elég belőle, egy borsónyi elég az arcomra és a nyakamra is, így nagyon sokáig kitart a 90 ml. Az állaga kifejezetten szimpatikus, könnyű, azonnal beszívódik, reggelre a bőröm feszesebb, egységesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

ritair

2018. május 8.

Imádom a The Body Shop termékeit, de ez nekem annyira nem jött be. Nagyon fura, nyálkás az állaga, ami nekem nem túl bizalomgerjesztő. Bár szépen egységesíti, "összekapja" a bőrt reggelre, úgy érzem, nem hidratálja eléggé az amúgy kombinált bőröm. Nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Diamiau

2018. március 19.

Engem minden szempontból meggyőzött, csodát tett az arcbőrömmel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Engem minden szempontból meggyőzött, csodát tett az arcbőrömmel

verus1228

2017. november 5.

Abszolút kedvenc! Amióta kipróbáltam, csak ezt használom éjszakánként és reggelre tényleg sokkal puhább és üdébb az arcom. Nem annyira nyúzott és fáradt mint mielőtt elkezdtem használni a terméket. Én nagyon elégedett vagyok vele, azonban elég drága sajnos. Csupán emiatt vonok le egy csillagot, de egyébként nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Timitami

2017. október 31.

Sokakkal ellentétben rajtam egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet és nem is tocsogott tőle az arcom. Szépen beitta a bőröm. Keveset tettem az arcomra, az eladó felhívta a figyelmem, hogy ha sokat kenek fel, akkor ragadni fogok. Szóval kellemes viselet ez a krém. De sokakkal ellentétben nekem az a tapasztalatom, hogy nem hidratál eléggé. Hidratál, hidratál, de a rendes éjszakai krémem sokkal jobban és attól a bőrkép is szebb reggelre és puhább is, simább is a bőröm. Mondjuk ettől a drops of youth maszktól elég feszes lett, kis masszív, mattabb, de nincs az a "hűha de jó" érzésem tőle. Pedig az eladó nagyon mondta, hogy ez nagyon szuper, legalább mintát vigyek belőle. És tényleg nem rossz, de van ennél jobb éjszakai ápoló - legalábbis az én bőrömnek. Engem az alaktartó állaga nem zavar, kézzel ugyan picit macerás kiszedni a tégelyből, de megoldható kínlódás nélkül. Próbáltam már a drops of youth szérumot is, ahhoz nagyon-nagyon hasonló a hatása ennek a maszknak, nyilván nem véletlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Dhewilgirl

2017. október 12.

Mintát kaptam belőle, ami kb 3 használatra elég volt, mivel nagyon tömény, nehéz krém, és elég volt minimális mennyiség is belőle. Nem igazán éreztem semmit tőle, picivel talán hidratáltabbnak tűnt a bőröm reggel, de ennyi, ettől még zsíros érzetem volt tőle. Nem fogom megvenni, mivel én amellett vagyok, hogy éjszaka a bőr pihenjen, szellőzzön; nem kell mindig valaminek rajta lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Hencida

2017. szeptember 28.

Nagyon jó kis darab ez. Feszesít, hidratál. Állagát ragacsos pudingként jellemezném. Felkenés után nem lehet aludni benne, vagyis lehet, de akkor a párnán landol az egész. Lefekvés előtt 2 órával teszem fel, kb ennyi kell, hogy ne ragadjak utána. Vékonyan viszem fel, és jól bemasszírozom. Minden este használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

mflora

2017. szeptember 1.

Zsíros bőrön van, de este jól esik a bőrömnek egy kis hidratálás és ez a maszk tökéletes, én minden este ezt használom arckrémnek. Az első használat után eléggé ragacsos érzetet hagyott, de aztán rájöttem hogy nem kell olyan sok belőle, így vékonyan kenve és jól bőrbe masszírozva tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Barbara111

2017. augusztus 30.

Csodaszer! Hetente 2-3 alkalommal használom. Már többször vásároltam. Kombinált bőröm van, tökéletesen passzol hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.