The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Varázslatos illatú, szappanmentes tusfürdő eperkivonattal, amely tisztítja és puhítja a bőrt.

Ár: 690 , Eladó: tundying
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Yura

2020. augusztus 10.

Finom illata van, de épp annyira mű, hogy hamar meg lehessen unni. Kb. a feléig jutottam, mire meguntam, ami egy fokkal rosszabb mint a többi tusfüdő teljesítménye (eddig csak a makadámdiós meg az argán olajos yves rocher tusfürdő fogyott el nálam, a többit megunom). Hatását nem tapasztaltam, tisztít, mint a többi tusfürdő de semmi extra. Igazából ez a tusfürdő minden szempontból közepes, ezért jár is neki a három csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

bernadettu

2020. június 23.

Ajándékba kaptam, nagyon mű illata van de ennek ellenére nem untam meg, szívesen használom.
Nem tapasztaltam, hogy szárítana, de az is lehet csak szerencsém van, mert télen pl. sokkal érzékenyebb a bőröm.
Nem hiszem, hogy újravenném, de ha hozzám kerül egy újabb flakonnal, szívesen elhasználom.
Sajnos elég gyorsan fogy és drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Sajnos elég gyorsan fogy és drága is.

zsofiat24

2020. június 22.

Ajándékba kaptam sokszor, finom illata van, bár kicsit erős, használat után kellemesen megmarad, de az ára elég magas a minőség, összetevőkhöz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

JereNo

2020. május 23.

Az illatát szeretem, de nem tudom hogy mi van benne vagy hogy az állagát mivel állították be ilyenre, de nagyon hamar elfogy (pedig kicsi vagyok 160cm, és vékony). Amit még tapasztaltam és mai napig nem értem hogy a térd és könyök hajlataimban szárított, de csak ott. Mindegy, nem veszem újra, kell valami bio inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Lina06

2019. november 11.

Nagyon kellemes, frissítő illata van, ami egész hosszan megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon kellemes, frissítő illata van, ami egész hosszan megmarad.

silence

2019. november 2.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt is, bár már elfogyott, de bármikor szívesen újravenném!
Fincsi, epres illatú, kellemes állagú, jól szétoszlatható és jó a tisztító hatása is. Nem szárította ki a bőrömet sem, pedig a legtöbb tusfürdő sajnos szárít.
Számomra minden elvárásokat teljesített!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Számomra minden elvárásokat teljesített!

taptilu

2019. július 24.

Kis utazós méretben kaptam ajándékba, imádom az illatát (bár kicsit mű eper :D). De magamnak szerintem nem venném meg, mert elég borsos az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

lucanagy018

2019. április 11.

Az illata finom, bár kicsit mű. Nálam az az egyetlen baj, hogy sokat kellett nyomni belőle azért, hogy normálisan le tudjak vele tusolni. Így persze hamar fogyott és nem is vettem újra. Vannak nála azért jobbak is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

katonabianka

2019. április 9.

A legjobb tusfürdő, amit eddig valaha használtam, viszont magamnak nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Petyuska

2019. március 19.

Többfele BS-os tusfürdőt volt szerencsém kipróbálni, ez is köztük volt, és tudom hogy nagyon népszerű termék. Számomra nagyon mű illata van, az én bőrömet kifejezetten szárította is. Az összetevőktől egyáltalán nem vagyok elájulva, hajlok már a mindenmentes dolgok felé, így egy SLS-es tartalmú tusfürdőre, ami ráadásul nagyon drága is, nem tudok többet adni 3*-nál, ennek ellenére a márkát szeretem, más termékekkel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.