The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed és hidratáló alapozó, mellyel minden nap a legtöbbet hozhatod ki a bőrödből. Természetes rózsavízzel gazdagítottuk, így még frissebb és könnyedebb a textúrája. Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is.

• 24 órás hidratálás
  • Könnyed formula 15 faktoros fényvédelemmel
  • Természetes hatás

Ár: 4000 Ft , Eladó: gioia
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
boreger

2016. október 7.

Még csak most próbáltam ki először, de eddig valami fantasztikus ez az alapozó! Szépen fed, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz (de ha nem így lenne, lehet hozzá kapni keverőszínt is, amivel világosítható!!!). Nagyon természetes hatása van, nem matt, olyan, mint az ember bőre természetesen, mintha nem lenne rajtam semmi. Ha valaki a MAC studio fix fluid olcsóbb alternatíváját keresi, akkor érdemes ezt kipróbálni, nekem kb ugyanaz a hatás, csak majdnem feleannyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Airamanna77

2016. május 6.

Miután a Max Factor kivonat a forgalomból a jó fedésű alapozójából azt az árnyalatot, ami nekem jó volt, kellett keresnem valamit. Hát mit mondjak, katasztrófa, hogy milyenek vannak piacon. Soktól az volt a bajom, hogy úgy néztem ki mintha hámlanék, száraz lett foltokban az arcomon. Aztán megvettem ezt, gondoltam, hogy kipróbálom, hátha jó lesz! És igen! :) A Max Factor-os alapozóval keverem, így van fedés és kijön az a szín, ami nekem jó. És nem lesz száraz tőle a bőröm, nem nézek ki leprásnak tőle! :D Könnyű textúrája van. Nekem így tökéletes. Púderezés után érdekesen átüt néhol, de ezt nem hátrányként kell érteni, nem zsírosnak néz ki tőle a bőr, hanem csak egészségesnek. Igazából úgy értem, hogy highlighter-t nem használok hozzá, mégis olyan, mintha lenne rajtam az is. Szóval nekem ez bejött. Az ára kicsit borsos, de kevés kell belőle, így gazdaságos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

pono

2016. február 15.

Nagyon elegedett vagyok ezzel az alapozoval.. Konnyu eloszlatni (en mindig ecsetet hasznalok), a fedese epitheto, lehet retegezni, de rajtam nagyon termeszetes. Reszben azert is, mert nem teljesen mattra szarad, hanem olyan egeszseges fenye van, most ez amugyis a sminktrend ugy tunik:) Plusz, hogy van benne fenyvedo, es hogy pumpas, igy nem kap levegot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

mrita87

2015. december 18.

Nagyon nagy reményekkel vettem meg a teljes kiszerelést, miután teszteltem a BS-ban kapott mintát (020 Bali Vanilla). Az első pár napban teljesen jól működött: szép fedés, könnyű textúra. Sokadik használatra viszont kiszerettem belőle. Valószínű, hogy a rózsavíz miatt, eléggé olajos a bázisa, egy picit testesebb hidratálón már elcsúszik az egész. Pont emiatt gazdagon kell púderezni is és sajnos az is mínusz pont, hogy annyira belragad a Real Technique szivacsba, hogy gyakorlatilag kimoshatlan. Szárazabb, minimális bőrhibákkal rendelkező bőrre biztosan jobb, én még kísérletezgetek vele, de sosem lesz az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag