The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. április 27.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív védelmet és hidratálást nyújt az ajkaknak. Cannabiskivonattal.

Cindi

2017. július 4.

Eddig ez az ajakápoló vált be a legjobban, már a másodikat használom belőle. Nagyon könnyen kiszáradt régebben a szám, de amióta ezt használom még a legnagyobb hidegben szélben is véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

nagyon nagyon nagyon szeretem!! pár nap alatt lett a kedvenc ajakápolóm. Azért vettem meg, mert a folyékony matt rúzsok miatt berepedezett a szám és hámlani kezdett, de ez nagyon szépen helyre tette 2 nap alatt. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

svaradi6

2017. március 21.

Kedvenc ajakápolóm. Illatát is szeretem és nagyon jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Kedvenc ajakápolóm. Illatát is szeretem és nagyon jól ápol.

Zsuszie84

2017. február 17.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! Nem szárít, hosszan megmarad a számon, engem az illata sem zavar, színezékmentes, amit plusz szeretek. A legcudarabb időben is jól helyt áll, nagyon szeretem. Ha valami negatívumot kéne rá mondanom, az az, hogy az áltag ajakápolónál kisebb mérete miatt hajlamos vagyok elveszíteni, de ez inkább csak az én bénaságom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

dorinaedina

2017. január 14.

Tökéletes! Nekem télen-nyáron száraz/cserepes a szám, minden próbáltam már és eddig ez a legeslegjobb termék! A Carmexet simán veri, az illata tényleg nem átlagos, de nem zavaró használat után. Nem kell non-stop kenegetni, sokáig bírja és ha pár napig nem használom, érzem hogy tényleg puhább lett tőle a szám :) Drága, de megéri!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

rhaena

2016. december 3.

Az ajkaim időnként rettentően kicserepesednek, kisebesednek, hámlanak, fájnak. Ritkán, de akkor nagyon. A Body Shoposok ezt ajánlották (a kakaóvajasért mentem, de azt már nem gyártják), mondván a kendermagolaj jó vízmegkötő. Ez a cucc gyakorlatilag csodát művelt, egy nap alatt szinte teljesen helyre hozta az ajkaimat. Puha lesz tőle a bőr, nem ragad, nem túl fényes, egy idő után beszívódik valamennyire, de szerintem ez inkább az extra száraz ajkakra jellemző. Ráadásul nem kelt olyan érzetet, mint a többi ajakbalzsam, hogy a zsíros felső réteg alatt szárad össze a szám. Nekem az illata is tetszik, nem túl erős, olyan, mint az Earl Grey teáé, amit imádok! Íze nem igazán van, szerencsére. Az extrém cserepesedésre eddig a kék Niveát használtam mindig, de azt napközben nem jó kenegetni, mert nagyon zsíros és csillog, ez viszont hordozható és talán kicsit természetesebb összetevői vannak, mint a Niveának. Nekem megérte azt a 2000 Ft-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Ivett25

2016. november 1.

Nagyon sokat vártam tőle a The Hemp kézkrém után. Hiba volt. Nekem a Carmex nyomába sem ér. Ár-érték arányban nagyon rossz választás.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
pono

2016. augusztus 27.

Egy nap csak egyszer kell hasznalnom, eleg ez is nert egesz nap nem szarad ki ujra az ajkam. Eddig nekem ezt keves ajakapolo tudta teljesiteni, ezen kivul szeritnem csak a Burts bees, az is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Skiiin

2016. június 2.

Megadom neki az 5 csillagot, télen nem használtam, csak most a jó idő beköszöntével. Nekem megfelelő a hatása, egy idő után könnyen beszívódik, a nem "vészes" esetekre nekem tökéletesen hidratál. Az illata engem a fekete tea illatára emlékeztet :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Monica6

2016. február 25.

Nagyon bevált, ha nem carmex-et használok télen akkor ezt. Nagyon jól táplál, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.