The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. április 27.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív védelmet és hidratálást nyújt az ajkaknak. Cannabiskivonattal.

rockroka

2015. december 18.

Nagy csalódás ez a termék. Nagyon hamar eltűnik a számról és szinte semennyire nem hidratál. Alapvetőe szeretem a body shopos termékeket, de ez nem lesz a kedvencem. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

kebkeb

2015. október 12.

Az ajakápolást tökéletesen ellátja (szupermatt vörös rúzs alá tettem és egyáltalán nem "rongyolódott" a szám az este folyamán), viszont az íze miatt nem fogom újra venni, nekem nem jött be, csak emiatt vonok le egy pontot. Mint ajakápoló, szépen remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

candus

2015. január 8.

Nagyon megszerettem. Csomagban kaptam karácsonyra, mert az ekcémás kezeimet csak a kendermagolajos család hozza rendbe. Én kellemeset csalódtam, imádom az illatát(WTF?), és nagyon jól táplál. Számomra még a Carmex-nél is jobb, az elmúlt két napban mérföldekkel többet használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

betty88k

2014. február 4.

Karácsonyi leárazáskor a kendermagos ajándékcsomagban volt. Általános iskolás koromból a stiftes ragasztóra emlékeztet állagra és illatra, amiért nem igazán vagyok oda, ráadásul a hidratáló hatását se nagyon tapasztalom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

lokodilaura

2013. január 21.

nagyon-nagyon szeretem! ilyenkor télen mindig a kabátzsebemben hordom, így amikor csak kell bekenem vele a számat :) szuperül hidratál, jó az illata, íze nincs...szóval tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

veravera

2012. október 22.

Én nagyon-nagyon szeretem a kenderes családot, ez az ajakír is szuperül hidratál és szeles időben is véd. Az illatával sincs bajom szerencsére, bár valóban nem szokványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Samybubu

2012. május 7.

Próbáltam használni, de olyan, mintha egy hamutálat nyalogatnék, köhögnöm kell tőle. Az ajkamat tényleg puhává teszi, de nem annyira különleges, és ezen a förtelmes ízen nem tudok felülemelkedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Cicaki

2012. április 18.

Az eddigi legjobb ajakír számomra. Jó állaga van, enyhén kenderes illat, de korántsem annyira, mint a kenderes kézvédőnél, amit sokan kritizáltak emiatt. Selymes fényt ad, a legdurvább téli hidegben is jól hidratál. Nem marad az akjamon az az opálos réteg, ami néhány ajakápolóra jellemző. A legjobb télre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.